logo Fuchs
logo Autoklub CR
logo HK kraj
logo Hořice
logo duke video
Seco Group
X-Comp
logo
logo
Hátle s.r.o.
logo
logo
logo FGR
logo Mileta
logo Strix
logo

Přejít na navigaci

Vyhlášení MČR a PČR silničních motocyklů 2009

Publikováno: 10. 10. 2009

V sobotu 10. 10. 2009 uspořádal Automotoklub Hořice v AČR vyhlášení mistrovství a poháru ČR silničních motocyklů v sále kulturního domu Koruna. Proběhlo vyhlášení minibiků, přeboru ČR ve třídě klasik a všech mistrovských tříd, kterým provázeli Joska Kubíček, Václav Svoboda a Larry Kočí. Po skončení této oficiální části vyhlášení se jezdci a hosté přesunuli do Autokempu U Věže, kde pro ně bylo připraveno pohoštění. Následně zde proběhlo vyhlášení "mistráčku" přírodních okruhů, jehož moderování se ujali Ladislav (Larry) Kočí se svým bratrem Pavlem (Wusa).

Mistrovství ČR

Superbike

  1. Čihák Miloš
  2. Brabec Zdeněk
  3. Dorňák Jiří
  4. Švec Jaromír
  5. Mikšovský Tomáš

Superstock 1000 ccm

  1. Filla Michal
  2. Rous Radek
  3. Mikšovský Tomáš
  4. Šembera Michal
  5. Ouda Pavel

Superstock 600

  1. Holubec Tomáš
  2. Bittman Václav
  3. Salač Michal — SMS Hořice
  4. Kaláb Igor
  5. Chalupa Michal

Supersport

  1. Brož Jiří
  2. Korčák Ondřej
  3. Loučka František — SMS Hořice
  4. Beznoska Miroslav
  5. Fejta Jiří

GP 125 cc

  1. Prášek Michal
  2. Zářecký Petr — SMS Hořice
  3. Vavrouš Tomáš
  4. Podlipný Oldřich — SMS Hořice
  5. Chmelík Ladislav — SMS Hořice

GP 125 cc — Junior

  1. Chmelík Ladislav — SMS Hořice
  2. Marcone Nicol
  3. Vavrouš Tomáš
  4. Kornfeil Jakub
  5. Jantulík Jakub

SPP 125

  1. Klejch Jiří
  2. Lamich Radek — SMS Hořice
  3. Svobodová Anežka
  4. Coppa Pierre
  5. Mirovský Petr

Supermono

  1. Kehrer Johannes
  2. Kamenický Libor ml. — SMS Hořice
  3. Loučka František — SMS Hořice
  4. Kalina Karel
  5. Lefan Jiří

Přebor ČR

Volná 250 — 600 ccm

  1. Korčák Ondřej
  2. Bukovský Ondřej
  3. Sedlák Richard

Volná nad 600 ccm

  1. Milichovský Tomáš
  2. Řezníček Petr
  3. Valenta David

Klasik do 175 ccm

  1. Klimek Eduard
  2. Fojtík Zdeněk
  3. Kalina Karel

Klasik do 250 ccm

  1. Koudelka Lubomír — SMS Hořice
  2. Krsek Petr — SMS Hořice
  3. Thér Miloš — SMS Hořice

Klasik do 350 ccm

  1. Holanec Martin — SMS Hořice
  2. Veselý Martin
  3. Bělič Lukáš

Klasik do 500 ccm

  1. Serbousek Jiří — SMS Hořice
  2. Volák Jan — SMS Hořice
  3. Kafuněk Karel — SMS Hořice

Klasik do 750 ccm

  1. Kunz Petr
  2. Kučínský Marcel
  3. Lefan Jiří

Přebor ČR JPHZM

Absolutní pořadí

  1. Pour Martin — SMS Hořice
  2. Ženíšek Jan — SMS Hořice
  3. Tenk Jiří

Přebor ČR Minibike 40

Junior A

  1. Kbelec Martin
  2. Salač Filip — SMS Hořice
  3. Vít Matěj — SMS Hořice

Junior B

  1. Adamček Marek — SMS Hořice
  2. Kárný Michal
  3. Kruliš David

Senior Open 50

  1. Gellner Pavel
  2. Štipčák Jaroslav
  3. Malina Jan

Senior Open Mini / Midi

  1. Hanika Karel
  2. Sokol Radek
  3. Drkoš Jan

Czech Senior Open

  1. Bromovský Vít — SMS Hořice
  2. Roháč Pavel
  3. Bican Petr — SMS Hořice

Další informace včetně fotografií a videí:


Nahoru

logo
logo
STK Sovětice s.r.o.
logo
logo Gregor
Volvo Trucks
logo hochtief
ORT Nový Bydžov
logo rádio Černá hora
logo laf
logo Kubišovy trubičky
NIMS Hořice
IVACAR
Pivovar Nová Paka
Radioking