logo Fuchs
logo Autoklub CR
logo HK kraj
logo Hořice
logo duke video
X-Comp
Edera
logo
logo
Hátle s.r.o.
logo
logo
logo FGR
logo Mileta
logo Strix
logo

Přejít na navigaci

Museum Czech Road Racing

Publikováno: 17. 1. 2018

Úvodní stránka webu

Plánované muzeum závodů na přírodních okruzích v zámku má nové webové stránky a facebook

Spustili jsme nové stránky Muzea Czech Road Racing (www.museumcrr.cz), na kterých se představuje záměr vybudování expozice závodů na přírodních a městských okruzích v budově hořického zámečku. Na tomto webu budeme seznamovat nejen s průběhem realizace tohoto výjimečného počinu, ale i s historií závodů a závodníků samotných. Budou prvotním zdrojem informací nejen pro motocyklové nadšence a obyvatele města, ale také pro budoucí či stávající donátory a spolupracovníky.

 Museum CRR
Nosná témata jsou rozdělena do 4 hlavních odkazů — Historie závodů, Museum CRR, Fotogalerie a Zajímavé odkazy, kontakty najdete dole v zápatí stránek.

Historie závodů — tuto část pro nás zpracoval pan Mgr. Jaroslav Kotrbáček, odborník na historii sportu regionu na slovo vzatý. Dlouhodobě se věnuje tématice motocyklového sportu a je autorem knih Jak se kdysi kolem Pardubic závodilo, Hořických nejen 300 zatáček, Česká Tourist Trophy a dalších. Je rozdělena do 3 částí: 300 zatáček Gustava Havla, Česká Tourist Trophy a Ostatní závody na přírodních okruzích. Dalším přispěvatelem je pan Ladislav Larry Kočí.

Muzeum CRR Hořice — zde najdete vše, co se týká vzniku muzea. Jak bude muzeum vypadat (odkaz Architektonický záměr revitalizace zámku Hořice), jak můžete přispět k realizaci této smělé myšlenky (odkaz Informace pro partnery a sponzory) i to, co se nám již podařilo (odkaz Postup realizace).

Museum CRR

Galerie — tento odkaz je velmi náročný na přípravu a pomáhat nám bude opět historik Mgr. Jaroslav Kotrbáček a Ladislav Larry Kočí, ale i další nadšenci. Našim cílem je zde shromáždit fotografie ze závodů v Hořicích i na ostatních přírodních tratích, ale místo tu najdou i medailonky nejvýznamnějších jezdců, kteří na hořické trati závodili a videa.

Zajímavé odkazy — zde jsou uvedeny odkazy, které Vás můžou zajímat — na hru 300 racing, který je simulátorem hořické trati, na naše partnery a spolupracovníky.

WEB BUDEME DÁLE DOPLŇOVAT A VYLEPŠOVAT.

www.museumcrr.cz
www.facebook.com/museumcrr

Nahoru

logo
STK Sovětice s.r.o.
logo
logo Gregor
Volvo Trucks
ORT Nový Bydžov
logo rádio Černá hora
logo laf
logo Kubišovy trubičky
NIMS Hořice
IVACAR
Pivovar Nová Paka
FastLink
Radioking