logo Fuchs
logo Autoklub CR
logo HK kraj
logo Hořice
logo duke video
X-Comp
Edera
logo
logo
Hátle s.r.o.
logo
logo
logo FGR
logo Mileta
logo Strix
logo

Přejít na navigaci

Něco málo pro diváky 300ZGH

Publikováno: 3. 5. 2011

Parkování vašich motocyklů a automobilů,je možné na náměstí v Hořicích a v přilehlých ulicích.

Z Hořického náměstí je to pár metrů k trati. V horní části náměstí, po svolení pořadatelů a Policie, je možné přejít a dostat se tak do tzv. vnitřního okruhu, ze kterého se můžeš vydat prakticky na všechna místa tratě. Orientovat se můžeš podle hluku závodních strojů, tedy nelze zabloudit.

Pokud půjdeš, nebo pojedeš přes náměstí, přes trať rovně nahoru, dostaneš se až ke depu.

Již na náměstí pamatuj na to, že i tvoje koruna je potřebná na to, aby se závody mohly jet i v roce příštím.Ceník vstupenek, bude zde vyvěšen. Snažíme se zachovávat ceník na stejné úrovni. Pokud si porovnáš, kolik v dnešní době stojí lístek do kina, nebo na koncert,nebo např. na fotbal, porovnej si to s cenou na 300 ZGH, která ti nabízí prakticky 8hodin podívané.

Občerstvení je zajištěno jako již tradičně stánkovým prodejem, kterých je kolem tratě více jak 20. Samozřejmě, že stánky jsou postaveny na místech, kde se shromažďuje více diváků. K zajištění hygieny budou kolem tratě rozmístěny chemická WC , opět v dostatečném počtu.

Kolem tratě, jsou jasně a zřetelně vytyčena místa pro tebe, diváka. Místa, která jsou nebezpečná, jsou označena nápisem ZAKÁZANÝ PROSTOR, tedy je jasné, že tam se stát nesmí.Na jednotlivých úsecích, jsou traťoví komisaři, kteří zajišťují bezproblémový chod závodů. Tito naši lidé, mají velikou zodpovědnost za své úseky a to nejenom pouze ve vztahu k jezdcům. Bylo by nezodpovědné, kdyby někdo z vás diváků, jim tu práci ještě ztěžoval svým nefér jednáním. Tedy prosím, abyste plně respektovali pokynů pořadatelů , kteří pracují v součinnosti s Policií a Security.

Po zakoupení vstupenky, měj tuto viditelně na sobě pověšenou. U výběrčího si můžeš zakoupit i program závodu, který je i v letošním roce z části v barevném provedení se spoustou fotografií a dalších informací.

Ke vstupu do depa, je nutné si zakoupit vstupenku, nebo-li depenku.Tuto si zakoupíš přímo na bráně u vstupu do depa. Novinářské akreditace se vyřizují před vstupem do depa, kde je malý přívěs, karavan a tam budete po předložení novinářské legitimace odbaveni. Fotografové musejí pod zálohou mít i vesty , ve kterých se budou pohybovat kolem tratě.Ubytování, není pro diváky možné v depu. Ubytovací a parkovací kapacity campu , jsou několikrát překročeny v době konání závodů. Do depa, jsou vpuštěni jezdci, jejich doprovody, jejich technika.samozřejmě i diváci s platnou depenkou. V případě, že bude ostrahou přistižen někdo v depu bez platného označení, bude vyveden.

Přísný režim bude nutné dodržovat i při vstupu ke startovací věži, který bude ve zvláštním režimu. Vše bude řádně označeno. Mějte ve vlastním zájmu vždy u sebe mít platnou vstupenku, ať nemáte problém při kontrole.

Kontrola vstupenek, bude probíhat i během dne přímo na trati. Kontrolu bude provádět revizor spolu s příslušníkem Policie nebo Security. I zde chci požádat o slušnost a v případě, že nebudeš mít vstupenku, abys ji při kontrole uhradil.

Diváci, jsou nedílnou součástí závodů v Hořicích. Velice si vážíme každého z vás, kdo k nám na závody přijedete. Jezdci jsou nadšeni z atmosfery, jakou vytváříte. Ale je nutné se vzájemně respektovat. Tedy pořadatel má své povinnosti vůči jezdcům a divákům. Jezdec musí splňovat určité své povinnosti vůči pořadateli a i divák musí plnit jistou dávku povinnosti. Tím nemyslím pouze povinnost, koupit si vstupenku. To by mělo být z hlediska lidské morálky a lásky z 300 zatáčkám, jaksi úplně normální.

Autor : Ladislav "Larry" Kočí

 

 

 

 

Nahoru

logo
STK Sovětice s.r.o.
logo
logo Gregor
Volvo Trucks
ORT Nový Bydžov
logo rádio Černá hora
logo laf
logo Kubišovy trubičky
NIMS Hořice
IVACAR
Pivovar Nová Paka
FastLink
Radioking