Jít do obsahu fóra

Automoto Klub v AČR Hořice

Diskusní fórum AMK Hořice

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty




Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

150

Pomníček Zachovalovým

místo bude vzadu u Kapličky, tedy v místě, kde oni vždy trávili své chvíle
bude osloven M.Holanec, aby pomník zhotovil

co se týká peněz
zřejmě nebude nunté sbírkou tyto peníze poshánět

AMK ze svých prostředků a z prostředků kasy města Hořice toto zajistí

tolik asi info, abyste věděli, jak se věci mají

149

a bolet to nepřestane,oba byli moc hodní,je mi pořád smutno

148

Maruška byla zlatá a moc hodná holka, která chodila navštěvovat naši babičku která bydlí hned baráček vedle nich.Semnou si hrávala když jsem byla ještě malý špunt.Vzpomínáme na ně.stále to bolí

147

Taky jsem to s policejnim radarem nemyslel úplně vážně, jen mě napadlo, že on tam ve skutečnosti opravdu bývá... big_smile
Ale jinak to neni špatnej nápad, sice bych si jeden možná mohl půjčit z práce, ale nemáme k němu adekvátní zobrazovač, jen mini displej...

146

diky za odpovedi ale ten radar nemyslim policejni,proste aby na cili byla nekde umistena informacni tabulka ktera by okamzite ukazala rychlost..  aspon by fandove motosportu videli jak to frcej veterani big_smile D:

145

To wusa : že by se pak třeba někdy v červenci jako našel pokořitel jo? to už nás pak asi budou střílet i když budeme motorku třeba jenom tlačit.....
....jsem samozřejmě myslel jen při závodech tongue , ale otočené jen pro diváky , aby to jezdce nesvádělo k dodržování předpisů smile

144

odpovím ti i já, ale podobně jako Demon, kterej situaci zná

1.měření rychlosti...možný by to bylo..ne přes policajty
2.letos jsem komentoval ČTT..a vždy jsem se snažil nemluvit, když byl u věže největší kravál...ale je také nutné pamatovat a myslet na ostatní diváky, kteří jsou po okruhu a chtějí vědět co se děje..a pak jsou NUTNĚ informace i pro traťáky
pak to co tady kritizuješ, že je hovno slyšet, to by mohli řici všichni kolem tratě, protože v momentě, kdy mluví někdo do rozhlasu, zrovna někdo jede kolem
3.na výjezd z tratě...je to věc ukázněnost diváků..Demon tam slouží, řekne ti to nejlíp
4.co se startu týká...
startovalo se vždy s motorem v klidu, byl ale pronblém u starších jezdců s roztlačením a pomoc někoho byla dosti nebezepečná
tedy dnes se po dohodě s jezdci šlo na start s motorem v chodu
vysvětlení procesu startu a další náležitosti, jsou jezdcům oznamovány na rozpravě, která bývá vždy v neděli hned ráno na bráně u depa..nevím, jak tomu bylo letos, nebyl jsem tam u toho

143

1. Za věží stejně vždycky parkuje policejní Passat s bradavicí, takže v tom bych problém neviděl (jen aby pak při dalším průjezdu rovnou nerozdávali bločky...)
2. To je sice pravda, ale jak to chceš řešit ? Jedině, že by komentátor mluvil až když závodníci zajedou do depa, protože jinak jsou vždycky na nějakém úseku motorky a není slyšet.
3. Na výjezdu stojí spousta diváků v průběhu závodu i mimo něj a dostat je odtamtud není až taková sranda jak si možná myslíš
4. Závodníci "neví" každý rok ať už se startuje jakkoliv, protože něco jako sportovní řády a základní ustanovení je pro většinu z nich španělská vesnice. Tohle v Hořicích nevyřešíme i přestože se samozřejmě konají rozpravy s jezdci...

142

U nás to při závodech někdy meřili ,,měšťáci". Aspoň někdy byli užiteční...


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

141

Jirka 97 napsal:

.....(ten radar na cílovce by mohla být docela švanda smile ...)

že by se pak třeba někdy v červenci jako našel pokořitel jo? to už nás pak asi budou střílet i když budeme motorku třeba jenom tlačit

140

Tak než jsem to "vypotil" tak ty už  si to napsal , ale odpověď nechám povolanějším tongue......(ten radar na cílovce by mohla být docela švanda smile ...)

139

Tak jak se říká o někom , že už tady není, tak prý bude dlouho žít, takže je to pro mladého C. dobrá zpráva..
To Parek-88 : Tady jsi na fóru , tady můžeš vznášet dotazy a připomínky dle chuti (tedy pokud nejsou nemravné nebo urážející tongue ) , takže se klidně pochlub......

138

1.   treba na rovince ( start,cil) bych udal nakej ukazatel ktery meri okamzitou rychlost na te rovince!
2.   komentator kdyz mluvi a jedou okolo motorky tak je hovno slyset
3.   jak jednotlivy zavodnici zajizdeji do depa do toho kopecku tak nwm proc tam poustite lidi i kdyz zrovna nejedou pak tam akorat musite pul hodiny piskat na pistalky at se uhnou(lidi)
4.   nechapal jsem tendle rok CTT start..   nejdriv jste je meli pustiti do zavedeciho kola a pak aby se srovnali byly v tom zmatky a ani sami zavodnici nevedeli co se deje...

  dekuji za odpoved

137

Zdravim.... muzu mit takovej technickej dotaz?? big_smile   chtel bych navrhnout par zmen ktery by byly v uzitku...

136

Sakra to je ale pěkně blbá fáma sad Byl jsem ve Dvoře celý víkend a myslím že kdyby to byla pravda, tak by starý Civím jistě tak perfektně závody nekomentoval.Víkend byl fakt super smile