Jít do obsahu fóra

Automoto Klub v AČR Hořice

Diskusní fórum AMK Hořice

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty




Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

22

V poho, já nejsem konfliktní typ , ale ten jeho příspěvek mě zvedl ze židle .


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

21

1fotoman46 napsal:

Přesně tak . Reagoval jsem pouze na Lagesa !  Článek od Kuby znám a mám ho přečtený několikrát. A moc se mi líbí. Asi jste to fakt špatně pochopil. Za to se omlouvám.

Tak to se omlouvám za prudkou reakci, myslel jsem, že je to reakce na můj příspěvek.  Příspěvek Legasa byl již smazán,  ani nevím co v něm bylo.

20

Ono to teď tak fakt vypadá , protože ten příspěvek na který jsem reagoval , byl smazán.

19

Přesně tak . Reagoval jsem pouze na Lagesa !  Článek od Kuby znám a mám ho přečtený několikrát. A moc se mi líbí. Asi jste to fakt špatně pochopil. Za to se omlouvám.

18

b.karasek: Předpokládam, že reakce fotomana nebyla na váš článek, ale na "informace" uživatele "lageso" z paralelního vlákna, potažmo "andrease" z tohoto... wink


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

17

1fotoman46 napsal:

Ty budeš asi z tý branže ,že to tak víš. Pro nás to byl dobrej závodník, Tebe neznám a asi nejsi ani pára z jeho h..... ! Víc Ti nemám co říct.

Promiň, ale vůbec jsem nepochopil, o co ti jde a co jsi zač.  Pouze jsem  na fórum umístil odkaz, kde si každý o Radku Urbancovi, alias Vincentovi, alias Czecherovi, alias Liškovi může něco přečíst, stejně tak   jako o dalších jezdcích.  Pokud tě to  pohoršilo, urazilo, nebo nevím co, tak  sem napiš,  jak to s ním skutečně bylo, pokud je ti to známo.   Myslím si, že článek je pěkně napsaný,   nikoho  neuráží a  alespoň kousíček pravdy v něm bude. Víc Ti nemám co říct.

16

andreas: Chceš být zajímavej, ale moc Ti to nejde. Tvá fakta budou jistě velmi zajímavá :-) Zatím to vypadá spíš na pomluvy ;-) Se divím, že jsi Radka nenaprášil, měl jsi na to takovou dobu :-) Nejhorší pro Tebe je, že on se nikdy nebál a ani teď se nebojí a je pro nás borec a Ty jsi jen podělanej anonym na internetu a zkoušíš dělat ramena ;-) Přál bych Ti taky trochu toho úspěchu, ale tímhle směrem to asi nepůjde.

15

Takže FBI je podle Tebe asi úplně neschopná. Neříkej mi , že by člověk na vozíku v pohodě odletěl ze států. V dnešní době. A navíc když tady byl jeho pobyt a akce poměrně dost medializovaný. Nepřipadá Ti to malinko divný ?

14

Hele kde mate svobodu nazoru? Myslim, ze proto je to forum, ze muze kazdy vyjadrit svuj nazor. Nikdo vam nebere, ze to byl dobry jezdec, ale taky kazdy zna jeho minulost. Patrala po nem ceska kriminalni policie a ted po nem patra FBI, to chce jenom cas, nez ho najdou a to jsou fakta ne pomluvy.
Proc by si musel menit tolikrat jmeno?

13

dobrej závodník, fajn člověk a kamarád.Tím zůstal.Svoji špínu si kydej na svou rodinu.

12

Ty budeš asi z tý branže ,že to tak víš. Pro nás to byl dobrej závodník, Tebe neznám a asi nejsi ani pára z jeho h..... ! Víc Ti nemám co říct.

11

Klikni: http://kuba37.blog.cz/0901/cesky-pribeh

10

Tady přidávám fotečku Vincenta alias Czechera:  http://gprstabilizer.com/pic_107_vincen … at_daytona

9

Je mi moc líto, že takhle dopadl. Přeju mu at má hodně sil do dalšiho boje a at to nevzdává.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

8

Kendoo napsal:

Moc díky Larry, myslíš že se někdy vrátí do česka?

chce se vrátit
chtěl už letos přijet
ale zdravotní komplikace a další problemy to nedovolí
ale ve styku jsme, takže o nás ví
a my o něm taky
bojuje s osudem jak jen může ale síly docházejí
a kontakt s námi mu hodně moc pomáhá