Jít do obsahu fóra

Automoto Klub v AČR Hořice

Diskusní fórum AMK Hořice

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty




Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

96

To som rad, ze si O.K. , asi od needle bola Tvoja sajta nedostupna= neprijemne pocity. Tesim sa s Tebou, ze pokracujes Tvojim pure stylom. Tesime sa vsetci na photos wink Drz sa a poriadne slap do tych kopcov;)

95

ano je to skoda.ale lide jsou ruzni.myslim ze by vas to nemelo ovlivnovat.svou praci odvadite na vybornou.doufam ze vam v budoucnu budu moci aspon podat ruku a podekovat osobne.poznal jsem ze sem chodi lide,kteri jsou opravdu zapaleni do tohoto sportu.ten dotycny vi ze hovorim o nem.10 let jezdim na motorce a nikdy zadna nehoda.a pak jdu po chodniku(mimochodem ne u nas) a porazila me motorka.ted se uz moc tesim az se vratim za riditka a budu moci prijet po vlastnich kolech:-)))

drzim vam palce a doufam ze se tu vzdy doctu neco zajimaveho,myslim ti o motorkach.Horice povazuji za nejkrasnejsi okruh v Evrope.byl jsem na MANNU,bylo to super,ale Horice jsou Horice.uz jako malemu klukovi mi tata vypravel o Fr.Stastnem,jezdil jsem na stary okruh do Brna,proste jsem od mala yrustal u motorek.a doufam ze tahle laska vydrzi i mym detem.Dcera uz jezdi take a syn ceka(jeste je mladoch)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

94

Mato napsal:

dobry vecer,Larry,dekuji za vycerpavajici odpoved.jsem rad ze vyuzivate i tento chat k tomu aby se pokazde dalsi rocnik posunul o stupinek nahoru:-)
Ondrej,i ja ctu tento chat casto.a take me to mrzi.presto si myslim ze je to jen prechodne.

neděkuj
to je normální
škoda jen že to tady někdo bagatelizuje

93

dobry vecer,Larry,dekuji za vycerpavajici odpoved.jsem rad ze vyuzivate i tento chat k tomu aby se pokazde dalsi rocnik posunul o stupinek nahoru:-)
Ondrej,i ja ctu tento chat casto.a take me to mrzi.presto si myslim ze je to jen prechodne.

92

Když vás tady tak čtu, byla by škoda, kdyby to některý přežil :-( Bylo tady jedno z nejlepších fór, kde jsem našel spoustu skvělých informací a zábavu (třeba hádání jezdců), ale to co se tady děje nyní  ... :-(

91

...a proč bys nevolal?důvod?strach ze ztráty anonymity,viď?dej sem číslo a já ti zavolám když s tím máš takovej problém

90

Hele ty zápasníku, napiš kdy přijedeš a snad nemyslíš že ti budu volat?

89

Maty neboj-Pavel50 je klasickej čokl co štěká a nekouše... Samozřejmě se neozval.

88

Pánové, nechtěli byste toho už nechat?

87

...jak píše wusa-Locke je chytrák a vysírka kterej ti je kecama až nápadně podobnej :-)) moje číslo je 739171765 tak mi zavolej a domluvíme se


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

86

pavel50 napsal:

Kdo je to Locke?

Takovej jeden chytrák a vysírka  wink wink wink

85

Norihaga - Napiš kdy se ti to bude hodit! Kdo je to Locke?

84

4Larry:...odejde jen jeden :-)) takže Locke=Pavel50??!
4Pavel50:takže jak to naše setkání vidíš?

83

Mato - To jsem rád,že to tak berete a pokud jde o ty mé názory odjinud, no těžko můžeme mít všichni stejný názor a od toho ty diskuze přece jsou!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

82

Mato napsal:
pavel50 napsal:

Ale jo Larry, když jsi to myslel jen ironicky.... O mě už se tady "otřelo" lidí!

Dobry den.A divite se?ja ne.Ano.musim priznat,ze inteligentni jste,ale nektere vase nazory jsou tak trosku odjinud.ale jinak proti vam nic nemam.


Chtel bych se znovu zeptat na jednu vec.Jak to bude s pristim rocnikem a chystaji se nejake zmeny a nebo vylepseni?dekuji za odpoved,i kdyz ja si myslim ze uz to skoro dokonale je.na par malickosti.jezdim pravidelne a tyto problemy jsou tu porad.ale dojem ze zavodu mi to nedokaze narusit.(jde o nektere poradetele)stalo se mi ze me nechteli nechat vjet na misto kde jezdim uz par let.normalne se tam muze.to jsem si zjistil.ale oni meli podminku.ze me tam nechaji,ale odjedu az uklidi po zavode.stezovat si nebudu,tomu dotycnemu jsem svuj nazor rekl a to staci:-)

Mato...
teď je brzy se na cokoliv ptát
závody se začínají připravovat v lednu každý rok
a jako každý rok začínáme tím, co kde jsme měli špatně, co kde by mělo být lepší
pak se vytyčují priority
začíná se jednat se sponzory
nosíme nové nápady
samozřejmě i ty, který se tady objevují probíráme
a ne jak si někdo myslí, že jsme zahleděni sami do sebe
dost často na našich schůzích řešíme připomínky
a to nejenom zde napsané, ale i takové které třeba někde slyšíme
takže asi tolik