Jít do obsahu fóra

Automoto Klub v AČR Hořice

Diskusní fórum AMK Hořice

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty




Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

359

No jo tak proto se to tam asi samo nezobrazilo.... dík wusa
Tak druhý pokus:
2. Johnny Rea
http://img247.imageshack.us/img247/2931/rea2oe0.jpg
3 Joey Dunlop - Rea racing
http://img110.imageshack.us/img110/208/rea3xl9.jpg

358

Povedená rodinka  big_smile  big_smile  big_smile

FF - odmázni v té první závorce mezeru mezi "g" a hranatou závorkou u posledních dvou obrázků   cool

357

Kuře 100x jinak? Nikoliv. Rea 3x jinak.
V nedávné paměti jistě máme vítězství Janathana Rea v závode SSP na brněnském okruhu. Uspěšně závodil už i jeho otec Johnny Rea, který dokázal vyhrát i Tourist Trophy. Dědeček Rea pak jako mecenáš a vlastník týmu přivedl do světa velkých závodů Joeye Dunlopa, který v týmu Rea racing dosáhl řady vítězství. 
Rea... asi ňákej slušnej oddíl....
1. Jonathan Rea   
http://img144.imageshack.us/img144/1688/rea1mc9.jpg
2. Johnny Rea
[img ] http://img144.imageshack.us/img144/5839/rea2jj1.jpg [/img]
3. Joey Dunlop - Rea racing
[img ] http://img144.imageshack.us/img144/3556/rea3ad3.jpg [/img]

356

To Pavel50] Dobře, pardon. Ale proč jste jen neopravil Pavla Slavíčka??? A bylo to! Já už si nepamatuju, co bylo dneska, natož na stránce 8 a 9, hi, hi!!!!!
Honza


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

355

pavel50 napsal:

wusa]Teď přesně nevím, kde Pavel50 posbíral jména z mého příspěvku, prže já tam uváděl bodující jezdce až do konce sezony 2007. To ale není podstatné. Důležitější je ta oprava jména. Je fakt, že jméno Šťovíček mi ve spojení s minulostí nic neříkalo, což se nedá říct o jméně Slavíček. Takže díky :-)
V ofic archivu motoGP se vyskytuje jméno STAVICEK, já ho opravil na ŠTOVÍČEK a Pavel50 upřesnil na SLVAVÍČEK. To je celá historie...


Jen tak pro pořádek byl to Slavíček a né SLVAVÍČEK/Byl to asi překlep. Určitě víte,že to byl tovární jezdec Jawy a také vyhrál v Hořicích tř. do 25O ccm v roce 1961 a např. byl druhý v Brně ve  25O ccm a 35O ccm v roce 1962.Jeho kariéra skončila tuším v roce 1964 těžkým zraněním při MS v Itálii. Já si pamatuji,že havaroval v roce 1963 v Hořicích,když bojoval s G.Havlem o 1 místo ve 350kách. Ty jména lidí co udělali body na MS jsem vzal z vašeho příspěvku z 8 nebo 9 stránky na různé. Je to tam napsáno velice dobřea přesně a nikdo tam nechybí.
                                                                                                                      Pavel 50

To, že "Teď přesně nevím, kde Pavel50 posbíral jména z mého příspěvku...." znamenalo, že jsem nechtěl hledat, kam jsem ta jména ukládal, nebylo to myšlené, že jsi to jako zkreslil :-) Slvavíček byl samozřejmě překlep :-)

354

FF]To pavel50: Jo jo, tak to už beru...  :-) Doufám, že to nebylo chápáno ve zlém, ono někdy psané slovo vyzní úplně jinak než mluvené...


Zdravím FF = Díky za perfektní a dlouhé povídání o J.Dunlopovi,byl to opravdu borec!
                                                                                   Zdraví Jarda

353

To pavel50: Jo jo, tak to už beru...  :-) Doufám, že to nebylo chápáno ve zlém, ono někdy psané slovo vyzní úplně jinak než mluvené...

352

To Pavel 50: To jste doufám vydal první díl našich bodujících jezdců, jinak se to ale podezřele kryje s Vaš1963í první návštěvou v Hořicích, hi, hi!!! Asi jste přestal sledovat svět a vrhl se na MR + MEZ bez bodů!!! Jinak nic ve zlém, ale napsat takto všichni bodující naši jezdci v MS mně osobně připadá trochu, ale jen trochu zvláštní???
Honza


Ještě k poznámce pánů JV a FF, mě nešlo o to vypisovat závodníky,kteří bodovali v mistr.světa,to velice dobře už udělal pan Wusa na 8 nebo 9 stránce,pouze jsem použil jeho seznam,který jsem zkrátil do roku 1963,kde je mylně uvedeno jméno Šťovíček místo správného Slavíček. Ten seznam byl moc dlouhý a proto jsem ho zkrátil. Šlo mi pouze o opravu jména a opravdu jsem nepřestal sledovat svět a vím dobře kdo z našich jezdců od roku 1963 na Mistrovství světa bodoval.Tolik na vysvětlenou.
                                                                                                                               Pavel 50

351

wusa]Teď přesně nevím, kde Pavel50 posbíral jména z mého příspěvku, prže já tam uváděl bodující jezdce až do konce sezony 2007. To ale není podstatné. Důležitější je ta oprava jména. Je fakt, že jméno Šťovíček mi ve spojení s minulostí nic neříkalo, což se nedá říct o jméně Slavíček. Takže díky :-)
V ofic archivu motoGP se vyskytuje jméno STAVICEK, já ho opravil na ŠTOVÍČEK a Pavel50 upřesnil na SLVAVÍČEK. To je celá historie...


Jen tak pro pořádek byl to Slavíček a né SLVAVÍČEK/Byl to asi překlep. Určitě víte,že to byl tovární jezdec Jawy a také vyhrál v Hořicích tř. do 25O ccm v roce 1961 a např. byl druhý v Brně ve  25O ccm a 35O ccm v roce 1962.Jeho kariéra skončila tuším v roce 1964 těžkým zraněním při MS v Itálii. Já si pamatuji,že havaroval v roce 1963 v Hořicích,když bojoval s G.Havlem o 1 místo ve 350kách. Ty jména lidí co udělali body na MS jsem vzal z vašeho příspěvku z 8 nebo 9 stránky na různé. Je to tam napsáno velice dobřea přesně a nikdo tam nechybí.
                                                                                                                      Pavel 50

350

Teď přesně nevím, kde Pavel50 posbíral jména z mého příspěvku, prže já tam uváděl bodující jezdce až do konce sezony 2007. To ale není podstatné. Důležitější je ta oprava jména. Je fakt, že jméno Šťovíček mi ve spojení s minulostí nic neříkalo, což se nedá říct o jméně Slavíček. Takže díky :-)
V ofic archivu motoGP se vyskytuje jméno STAVICEK, já ho opravil na ŠTOVÍČEK a Pavel50 upřesnil na SLVAVÍČEK. To je celá historie....

349

To pavel50: To že jsou všichni naši jezdci, kteří bodovali v celé historii mistrovství světa? Tak to asi těžko...

348

To Pavel 50: Aby to nevyznělo tak kriticky! Proč jste 1.díl neudělal do roku 1979 a 2.díl od roku 1996???
Honza

347

To Pavel 50: To jste doufám vydal první díl našich bodujících jezdců, jinak se to ale podezřele kryje s Vaší první návštěvou v Hořicích, hi, hi!!! Asi jste přestal sledovat svět a vrhl se na MR + MEZ bez bodů!!! Jinak nic ve zlém, ale napsat takto všichni bodující naši jezdci v MS mně osobně připadá trochu, ale jen trochu zvláštní???
Honza

346

wusa]Tady jsou všichni naši jezdci, kteří bodovali v celé historii mistrovství světa :


1956
125ccm 19 BARTOŠ, František CZE CZ 1     
            19 PARUS, Václav CZE CZ 1
250ccm     BARTOŠ, František CZE 2
                KOŠTÍŘ, Jiří CZE 1 

1957
125ccm 9 BARTOŠ, František CZE CZ 3
250ccm 11 BARTOS, František CZE CZ 5     
            16 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 2 
     
1960
350ccm 4 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 12

1961
350ccm 2 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 26     
            3 HAVEL, Gustav CZE Jawa 19
250ccm 10 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa, MZ 6
   
1962
125ccm 24 MALINA, Stanislav CZE CZ 1
500ccm 7 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 7
350ccm 4 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 16 
            7 HAVEL, Gustav CZE Jawa 7

1963
350ccm 4 ŠŤASTNÝ, Franta CZE Jawa 7     
            4 HAVEL, Gustav CZE Jawa 7
            17 ŠŤOVÍČEK, Pavel CZE Jawa 3
250ccm 13 MALINA, Stanislav CZE CZ 4   
125ccm 20 MALINA, Stanislav CZE CZ 1


Ten Šťovíček ve třídě 350 ccm je špatně! Správně je to Pavel Slavíček v roce 1962 - 1963 to byl spolu s G.Havlem a F.Šťastným továrním jezdcem Jawy.
                                                                                                                    Pavel 50

345

Taky dobrej stylař, a docela dobrej je i ten co to tak stylově fotí přímo ze hřbitova
http://img90.imageshack.us/img90/7319/cumminssk1.jpg

A ještě jeden solidní kobercový nálet z NortWest200
http://img181.imageshack.us/img181/617/sspnw2007bm4.jpg