51

Re: Tak vítám všechny

to SwideRR: if I remember the riders from UK who want to start in Horice are: Victor Gilmore, Dave Woolams and the third one I can´t remember.
Beside them to AMK came an E-mail from a polish rides (Alex Dubelski) I don´t know if the name is correct.

52

Re: Tak vítám všechny

jména těch jezdců z VB jsou: Victor Gilmore, Dave Woolams a jméno třetího si nepamatuju.

Kromě nic¨h se o start v Hořících zajímal i Polák Alex Dubelski (snad je to jméno správně)

53

Re: Tak vítám všechny

Thanks for info. I'm not sure about Woolams, but Victor won't be at Horice. Victor european plans for 2007 is Hangelo(Holland) and Frogburg(Germany).

The biggest problem with Horice is that date of 300ZGH almost class with IOMTT Practice Week, and for sure Victor will ride in this years centary TT on Trevor Lindsay sponsored 2007 R1, and 2006 R6.

Will Alek Dubelski start in 300ZGH??

What about Rico Penzkofer, does he still ride his creazy K1200R??

OCX Real Road Racing Fanatics

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

54

Re: Tak vítám všechny

to SwideRR:
I think that Rico Penzkofer won´t start in Horice because "IDM Supersport: Rico Penzkofer für G-LAB Racing und Triumph" see http://www.idm.de/

55

Re: Tak vítám všechny

to SwideRR...pisej po polski...

56

Re: Tak vítám všechny

Dobra, od teraz po polsku smile

OCX Real Road Racing Fanatics

57

Re: Tak vítám všechny

Zdravím do Hořic wink

58

Re: Tak vítám všechny

No jednoho DJ bych možná znal:D

Naposledy upravil: Denis.91 (02.04.2007 21:52:46)

59

Re: Tak vítám všechny

to denis91: v sobotu na brigadě si o tom můžem promluvit

60

Re: Tak vítám všechny

Bingo:D Dobře jsem se trefil.Ok,v sobotu.Uz se docela těším smile

Naposledy upravil: Denis.91 (02.04.2007 22:21:48)

61

Re: Tak vítám všechny

tě prsk Filly od Jezevců!!!!

62

Re: Tak vítám všechny

pro ty kdo nevědí, kdo je Filly od jezevců
http://img338.imageshack.us/img338/8144/joe22wi0.jpg

63

Re: Tak vítám všechny

no tak uz i ja su tady:P

64

Re: Tak vítám všechny

to michal.....ale že sis dal na čas....mám v notýsku tvoje velký mínus

65

Re: Tak vítám všechny

no no no no:P ja se polepsim

66

Re: Tak vítám všechny

polepšíš říkáš....no dobře...tak až přijdeš...tak musíš zaklepat na dveře...ale nohama...abych věděl, že máš plný ruce....:-))...pak z (-) uděláme jedno velký (+)

67

Re: Tak vítám všechny

jasne, presne tak nejak jsem to myslel...pokud budeme mit nejake hezke mistecko pro nas kamion:P

Re: Tak vítám všechny

Tak vás tu vítám na tom odpoledním čaji tady.... :-)

Tak doufám, že v těch 9 přihláškách ve volný už taky figuruju, jsem holt děsně nedočkavej...

69

Re: Tak vítám všechny

to texastornado....pro tebe ještě jedna snad dobrá informace...budeš barevně v programu, hned na druhý straně obálky!!!! samozřejmě všetně tvýho nicku!!!

Re: Tak vítám všechny

Larry neblázni, jedna účast a hned taková pocta??? Bude mi samozřejmě ctí, ale Filip #21 mě asi sežere, on si děsně zakládá na tom, že je tam jen on jako "legenda od Vodojemu".

To abych se nad sebou zamyslel a něco přichystal, pod 2:22 to asi nedám, tak snad jedině, hořící motorka už tam dlouho nebyla,ne? :-)))

Každopádně se těšim, a týmovej parťák Perňa taky slibuje tu svíci víc potrénovat...

71

Re: Tak vítám všechny

TEXASTORNADO
http://img207.imageshack.us/img207/584/dsc0295croptp0.jpg

72

Re: Tak vítám všechny

cool koukám jak blázen, Olda Podlipný ve Výměně manželek ...

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

73

Re: Tak vítám všechny

Harlejíček napsal:

cool koukám jak blázen, Olda Podlipný ve Výměně manželek ...

Jojo, taky jsem na to koukala smile

74

Re: Tak vítám všechny

Ahoj Léňo, zdravím Tě a rád bych věděl jak jsi zvládla nápor koledníků wink

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

75

Re: Tak vítám všechny

Jj,Oldík si tak z nich dělal pěkný srandičky big_smile
Částečně do toho pořadu kromě našeho okruhu zařadil i stroj Víti Vyhnálka