76

Re: Tak vítám všechny

Tak abych netrhal partu:P

77

Re: Tak vítám všechny

Trošku pozdě, ale už se mi to taky doneslo. smile  Tak zdravím všechny a přidávám se..

Texasy - závist veliká, stáváš se "Legendou od Nálevků" smile)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

78

Re: Tak vítám všechny

MADE IN PERŇA
http://img95.imageshack.us/img95/8568/mik28lp4.jpg

79

Re: Tak vítám všechny

Zdravím všechny motorkáře a přátele rychlých kol. Pokud by měl někdo zájem psát a publikovat články, reporty ze závodů a podobně, ozvěte se na můj mail:  redakce@hyperinzerce.cz  Díky a úspěšnou sezonu..

80

Re: Tak vítám všechny

Nazdar Larry a všichni co se zase předposlední víkend v květnu v Hořicích, na nejlepších závodech sezony, potkáme ! Úvodem, i když trochu opožděně (byl jsem teď nějaký čas bez PC), všechno nejlepší Larrymu ke kulatinám, tuším, že třicetinám !!!
Texastornadovi a Perňovi - samozřejmě, že mě serete tou luxusní fotečkou v programu ! Larry, přeci to tak nenecháš mad Nemůžu uvěřit tomu, že bys mě letos vynechal, nedat do programu legendu od vodojemu... Řekni mi, kdo má zarámovanou svou fotku z hořickýho programu, vystavenou na čestnym místě doma ! A to byla jen černobílá ! Krom toho, Larry, ty víš jaká odměna tě čeká ;-)

Nuže....?

81

Re: Tak vítám všechny

to Filtr....
tak teda tys to tady ročísnul hele....
Legendou od Vodojemu seš a to ti už nikdo nevezme
Tornado tam bude letos...no na tý fotce mu to sluší....:-)
tak ty máš fotku doma zarámovanou..a na pěkným místě říkáš....to je kde? na WC?? :-))
ne , dělám si kozy...
víš Fildo, já se snažím potěšit skoro všechny...tedy i Tornada...nebo Třeba i Javůrka z MAPLE, nebo mladýho Hercíka....
loni jsi tam byl ty, Kamil....
neznám nikoho, o kom bych mohl říct, že nemá v programu místo
musím taky vycházet z materiálu, tedy z toho co kdo nafotí a taky jak to je kvalitní
a pak dělám selekci
hlavně se snažím, aby v programu bylo fotek co nejvíc, aby to potěšilo jak diváka a tak vás piloty

tak tě prdel!!!

doufám, že se uhnízdíte zase tam u Věže!!!!

čau Vlčí komando

82

Re: Tak vítám všechny

No co ti na to mám říct, když si to tak hezky napsal... Tak tam zkus zařadit aspoň Holika #20, ten tam ještě nebyl... Fotek máme kdyžtak dostatek !  :-)
Kde budou letos sídlit Vlčáci vůbec netuším, bude to na našem principálovi (Kamilův fantastickej taťka), kterej tam bývá od středy, abychom se vůbec někam vešli. Ani tady nebudu zkoušet rezervovat si místo přes tebe, je mi jasný, že už bych byl asi stošedesátejpátej, co to zkouší.
Každopádně, pokud budem jinde než u Věže, dozvíš se to včas a pivko tam budeš mít připravený, to je jasný :-)

Ježiš já už se těšim !!!!

83

Re: Tak vítám všechny

Zdravím,....  ještě bych se vrátil k tomu plakátu,....velice se mi líbí a myslím, že za posledních pár let je asi nejlepší,.... jen tak dál,....

84

Re: Tak vítám všechny

to lukas...díky....za takovou pochvalu ti jeden věnuju...bereš??

85

Re: Tak vítám všechny

tak tady je Holik.....
http://img155.imageshack.us/img155/2946/mik18pj2.jpg

86

Re: Tak vítám všechny

No paráda, Larry. Teď ho ještě propašuj do programu :-)

Dík

P.S. Dneska jsem poštou odesílal za všechny Vlčáky přihlášky.

87

Re: Tak vítám všechny

super! už se na vás čeká!

88

Re: Tak vítám všechny

tak tenhle kaskaro, co si říká KEJELB, ukáže svoje umění u příležitosti letošních závodů
projede v sobotu a v neděli trať...vystoupení plánujeme i v sobotu navečer i v depu na rozjezdovce
jeho profil na   www.stunrider.cz
http://img138.imageshack.us/img138/2542/kejelb1fa7.jpg
http://img389.imageshack.us/img389/5553/kejelb3jk3.jpg

89

Re: Tak vítám všechny

Zdarec.Pry se mam ptat tady....Chystame s tam mrknout v nedeli (nedele asi bude zajimavejsi nez sobota ne?) a chci se zeptat na nejaky harmonogram nebo proste v kolik mame dorazit aby nam neco neuteklo.Dik

90

Re: Tak vítám všechny

Čau Davatore smile
Pokud se mrkneš na www.horice.org ,tak je tam napsáno,že v neděli se jedou od 8,30 warm-upy a pak je slavnostní zahájení (myslím,že to bývalo tak kolem 11). Sobota nebo neděle , být Tebou ,tak přijedu co nejdřív ,protože u téhle podívané nesmíš rozhodně chybět. Ahoj v Hořicích smile

Naposledy upravil: Denis.91 (05.05.2007 13:02:39)

91

Re: Tak vítám všechny

Denis.91:No tak presne takovou informaci jsem potreboval:) Tak dikes a zdarte.Uz se tesim:)

92

Re: Tak vítám všechny

Davator:  Larry už tu napsal kompletní časový hormonogram smile Takže mrkni do  Index - 300 Zatáček INFO - INFO SERVIS 300 ZGH 2007 . Teď už budeš v reálu do posledního puntíčku smile

93

Re: Tak vítám všechny

Denis.91:No to je ono.Uz nemam dotazu:) super

94

Re: Tak vítám všechny

to Davator: Nemáš zač,rád jsem pomohl smile

95

Re: Tak vítám všechny

Zdravím Larry,prosím tě hledal jsem tady na foru nějaké info otom,co je zapotřebí kdybych se chtěl příští rok zůčastnit závodu 300 zatáček Gustava Havla v kategorii volná do 600 ccm.Jaké licence jsou zapotřebí,ceny startovného atd.Moc krát děkuju za odpověd a zdravím všechny příznivce tohoto prestižního závodu.

96

Re: Tak vítám všechny

to biker83: všechno potřebné by jsi měl najít ve zvláštním ustanovení k podniku, viz zde:
http://www.autoklub.cz/acr/fmsacr/silni … _czech.pdf

97

Re: Tak vítám všechny

ok díky moc,tak snad mi to všechno výjde a příští rok pojedu

98

Re: Tak vítám všechny

pokud bude kde?!

99

Re: Tak vítám všechny

Tak je zase v Hořicích vše při starém zase se jede pár kol,proč to nenazvete Hořický sprint G.Havla? Podíval jsem se do programu na 300 ZGH 2009 a zase se pojedou ty sprinty na 6 - 9 kol a zase to bude nepřehledné a brzy ukončené, jezdci se projedou a moc se nenadřou,aby taky ano za těch 30 - 46 Km . To by fakt byl takový problém jet to na aspoň 10 - 12 kol? Že vás to baví to na těch pár kol vůbec pořádat!!! Pokud se někdo trochu opozdí na startu tak s tím už moc nenadělá a může to zabalit. Ale co se rozčiluji,vy to prostě nechápete a navíc jsou to vaše závody tak to děláte sice blbě, ale po svém. Jenom lituji diváky,zase toho moc neuvidí a přitom by ty závody mohly být parádní jen kdyby pořadatelé trochu mysleli hlavou.....

100

Re: Tak vítám všechny

pavel50 No vida už jsem se bál, že už se tady neobjevíš. Ale "naštěstí" jsem se splet. Teď už o závody nemám strach když budeš zase  parádně radit jako vloni tak to musí dobře dopadnout. Jo a slyšel jsem, že bude nový ozvučení tratě tak ses dočkal.