26

Re: VICTOR GILMORE

Souhlas, Wuso. Taky jsem nějaký to video z Irska viděl - a nemám slov. Jsme normální žabaři (ale živí:-).


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

27

Re: VICTOR GILMORE

Před chvílí mi přišel mail od Chase Corrise (to je takový Victorův manager) tak ho sem dávám k přečtení pro všechny :

Hi Pavel,
Just a short email to thank you for all your help at Horice this year.

We were made very welcome by all the people we met at Horice and certainly hope to return in 2009.

It was very disappointing for everyone when the rain arrived on race day.

Please thank everyone at the AMK Horice Club for their help and hospitality during the weekend, and we look forward to meeting you again at Skerries in 5 weeks time.

Trevor Lindsay should have transferred the onboard footage from Horice to DVD by then.

The weather on the Isle of Man is perfect today, and Victor is due to arrive here tonight, ready for the first TT practice session tomorrow evening.
Tonight is also the first practice session tonight for the pre-TT classic meeting on the Billown circuit, so things will be very busy on the Island for the next two weeks or so.

Best wishes,

Chas, Victor, Phil and Davy.

Naposledy upravil: wusa (23.05.2008 18:41:33)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

28

Re: VICTOR GILMORE

NEjsem nikterak silný v angličtině,ale je tam asi toto:

Ahoj Pavle,
Píšu ti krátký email,abych ti poděkoval za tvoji pomoc v  Hořicích tento rok. Byli jsme potěšeni lidmi, které jsme potkali v Hořicích a zajisté se vrátíme v roce 2009. Když začalo pršet v den závodu bylo to pro všechny velké zklamání. Prosím poděkuj všem v AMK Hořice za jejich pomoc a pohostinnost během víkendu a tešíme se na setkání za 5 týdnů v Skerries.
Trevor Lindsay by mel  do te doby  přinest krátké video z hořic na dvd. Počasí na Isle of Man je dnes perfektní , a Victor díky tomu muže dneska přijet připraven na první TT trening.
Dneska bude první TT trening  pro TT classic schuzku na Billon okruhu, Takže dva nebo vice týdnů budem na the Island of Man velmi zaneprázdneni.

Všechno nejlepší
Chas, Victor, Phil and Davy

Ty dvě poslední věty mi nejsou až tak úplně jasné,takže se kdyžtak omlouvám za případné nepřesnosti smile Nějaká ta snaha byla.
Každopádně mě moc těší, že chtějí přijet i za rok smile Věřím, že Victor na tu bednu bezpečně má smile

29

Re: VICTOR GILMORE

Victor nepřijede na Man kvůli pěknému počasí, ale "dnes připluje". Billown je okruh na jihu ostrova, kde se každoročně jede neméně slavný závod Southern100. Jelikož se týden trénuje a pak týden závodí, tak zaneprázdněnost po dobu těch dvou týdnů je více než jasná....Jinak vcelku dobrý :-) No s tím Skerries, to je tak trochu moje soukromá párty, na kterou se moc těším. Je to jeden z nejprestižnějších závodů v Irsku, mimochodem domácí trať Martina Finnegena (R.I.P.)....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

30

Re: VICTOR GILMORE

Victor dnes odjel tři kola při tréninku na svém fireblade, který v Hořicích odpočííval. Časy zatím nevím, ale v týmu vcelku vládne spokojenost. Včera to bylo trochu horší, protože měl problémy s váhovým limitem a nemohl si na loď vzít i R1 a pak ještě musel shánět novou nádrž na R6 po pádu v Hořicích....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

31

Re: VICTOR GILMORE

První trénink na TT :
http://img88.imageshack.us/img88/2875/victtpractice08fo6.jpg

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

32

Re: VICTOR GILMORE

IOM TT Není někde startovka a pořadí a časy z tréninků ? Na oficiální stránce není nic ani na MyLaps.com. Předem moc díky ;-) Zajímá mě hlavně Tim Maher, Victor Gilmore, Conor Cummins a Keith Amor, ale vlastně všichni ;-)

33

Re: VICTOR GILMORE

Nějaký fotky z dnešního tréninku: http://www.iomtt.com/Home/Forum/ShowPos … 493#107493

34

Re: VICTOR GILMORE

Tady jsou výsledky ze včerejších  tréninků   https://www.iomtt.com/~/media/Files/Rep … 6%205.ashx
https://www.iomtt.com/~/media/Files/Rep … 6%205.ashx
https://www.iomtt.com/~/media/Files/Rep … 6%205.ashx
https://www.iomtt.com/~/media/Files/Rep … 6%205.ashx

35

Re: VICTOR GILMORE

Po drobných problémech, o kterých jsem pśal v souvislosti s dopravou motorek lodí na Man, se vše v dobré obrátilo a Victor dal skvělé časy jak na R6 tak i na R1.
Díky Ondřeji za rychlost s dodáním výsledků tréninků. Já info dostávám sms a nestíhám je sem dávat  wink  wink

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

36

Re: VICTOR GILMORE

To Ondřej . Také dík za výsledky , nějak jsem to tam na těch jejich stránkách nemohl vydolovat sad , Victor G. napoprvé patnáctý  !!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

37

Re: VICTOR GILMORE

Jirka 97 napsal:

To Ondřej . Také dík za výsledky , nějak jsem to tam na těch jejich stránkách nemohl vydolovat sad , Victor G. napoprvé patnáctý  !!

a čtrnáctý !

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

38

Re: VICTOR GILMORE

Jo, jo smile , to mám za to , že už se mi to nechtělo editovat tongue , tímto se Victorovi omlouvám - on se určitě ještě zlepší (když mu fandíme...) smile

39

Re: VICTOR GILMORE

Tak přidávám úterní sidecary https://www.iomtt.com/~/media/Files/Rep … 7%205.ashx

Na Manu panuje vytrvalý déšť a omezuje tréninky.
Nehodu měl v solo motocyklech James Mc Bride ze známého týmu Phase One a ukončil se tím včerejší trénink. Bohužel víc nevím.

40

Re: VICTOR GILMORE

Dnešní večerní tréninky jsou zrušeny.

41

Re: VICTOR GILMORE

Takže James Mc Bride utrpěl zlomeniny po pádu ve vysoké rychlosti. Na ostrov Man míří dvacetiletý syn Roberta Dunlopa Michael, který se rozhodl na poslední chvíli, že se zúčastní letošní Tourist Trophy. V úterý tým Phase One dohodl s vedením závodu, že Michael Dunlop nahradí v jejich týmu právě Jamese. Pojede závod Superbike a Senior TT s jejich Yamahou R1. Michael si s sebou přivezl také svou Yamahu R6 a chce se zúčastnit i Supersportů ve dvou závodech a poslední den závodů, tedy 7. června plánuje také start v obou závodech tedy 125cc Ultra Lightweight a 250cc Lightweight TT. Jeho bratr William se rozhodl skončit se závoděním po otcově smrti.

42

Re: VICTOR GILMORE

Jak jsem četl, jednalo se o úplný útěk z domu. Aspoň tak o tom mluví jeho bratr William. Když zjistil, že Michael balí, myslel si, že si bere s sebou pouze 125cc a 250cc, tyto třídy letos jedou svůj závod na okruhu v Billown (nikoliv tedy na Mountain Circuit). Až později ale zjistil, že si přibalil i R6, aby se mohl zúčastnit závodů supersportů....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

43

Re: VICTOR GILMORE

Příští týden v pátek před Senior Race Day se na TT uskuteční opravdu velká sláva. Čtyřnásobný mistr světa SBK Carl Fogarty dá své čestné kolo na Desmosedici RR. Má to být připomenutí 50. výročí prvního startu Ducati na téhle legendární trati. Spolu s Foggym pojedou i Sammy Miller, Paul Smart, Alan Cathcart, Tony Rutter, Trevor Nation, Jamie Whitham, Ian Simpson a Dave Hailwood, syn Mike the Bike. Jméno Hailwoodů se tak zase na trati objeví přesně po 30ti letech.
Celá tato show začne v pátek 6.června od 10:45
Nejsou ti Britové famózní ?

Naposledy upravil: wusa (30.05.2008 21:56:59)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

44

Re: VICTOR GILMORE

Victor lapped 120 mph in practice last night, riding on r1 today, start number 28

ride fast and safe

OCX Real Road Racing Fanatics

45

Re: VICTOR GILMORE

Dnes je na Manu krásné slunečné počasí. Ve 12:00 místního času startuje závod superbike. Victor Gilmore pojede na R1 se startovním číslem 28. Ve včerejším podvečerním tréninku zajel kolo průměrem přes 120mph, což je jeho osobní rekord.
Další info dodám až po závodě, až mi přijde txt.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

46

Re: VICTOR GILMORE

1.c.donald
2.b.anstey
3.a.archibald
22.vg

OCX Real Road Racing Fanatics

47

Re: VICTOR GILMORE

Závod SBK skončil pohromou favoritů, John McGuinness a Guy Martin závod nedokončili. Triumfovala stáj TAS Suzuki: 1. Cameron Donald, 2. Bruce Anstey (oba tým TAS Suzuki). 3.Andrian Archibal. Archibald jede za jiný tým, ale má na tým TAS Suzuki určitou podpůrnou vazbu (jezdil za ně vloni). 4. Gary Johnson, velké překvapení, zatím nepříliš známý jezdec, snad loňský nováček TT(ale nemohu si to teď narychlo přesně uvědomit jestli je to opravdu tak).

48

Re: VICTOR GILMORE

To SwideRR : Dík za umístění Victora G. , marně jsem to hledal...Jo,jo, jsou to borci-všichni !!

49

Re: VICTOR GILMORE

TTSide A: 1. Crowe/Cox, 2.Holden/Winkle, 3. letošní nováčci Reeves/Farrance.

50

Re: VICTOR GILMORE

Hergot ten Maciek je rychlej  smile  smile
Victor získal bronzovou sošku, pouze prvních jedenáct dostalo stříbrnou, dneska to bylo opravdu rychlý...
Je nutný si uvědomit, že Victor startoval na R1 stock a závod byl vypsaný pro sbk. Aby toho neměl málo, dnes večer si ještě střihne trénink znovu na R1 a pak ještě na R6, aby byl dokonale připravený na pondělní závod.
Good luck

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7