1

Téma: Tak vítám všechny

ahoj všem...zde vám zodpovíme všechno co budeme vědět..nejenom kolem závodů 300 zatáček..těšíme se na váš zájem


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

2

Re: Tak vítám všechny

http://img172.imageshack.us/img172/1409/premekwx6.jpg

3

Re: Tak vítám všechny

plakát 2007
http://img231.imageshack.us/img231/7859/plabar2007amk2nn2rk9.jpg

4

Re: Tak vítám všechny

DVD 300 ZGH....na dobírku...300,-Kč včetně poštovného
115 minut záběrů z ročníků 2000-2006

druhé DVD ze závodů České TT..300,-Kč

Ladounek.HC@seznam.cz

5

Re: Tak vítám všechny

Ahoj Larry,
uděluji Ti řád motorky zlaté za tento počin s fórem. Škoda že se nepovedly ty nový stránky....ale snad se to časem povede. Doufám že nás zde bude přibývat a bude s kým pokecat...

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

6

Re: Tak vítám všechny

Ahoj Larry,
konečně fórum na hořických stránkách :-) Dal sis je pěkně k narozeninám, tak ti touto cestou přeju hodně zdraví a elánu k bafuňaření okolo 300 ZGH. Zbytek i s osobním přáním nechám na sobotu...

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

7

Re: Tak vítám všechny

tě pic Harlejíčku...tak si první...kongratulejšn!!! :-)

8

Re: Tak vítám všechny

tě pic i Tobě příteli wuso

9

Re: Tak vítám všechny

chtěl bych ještě říct...že děkuju za možnost zviditelňovat hořický Zatáčky na nejlepším serveru, kterej voní motorkama..tedy na www.motorkari.cz......
díky klukům za to, že tam tak rozdělili diskuzní fora
a já jsem i díky tomuto poznal hodně dobrejch lidí...některý zatím jenom po mailu, ale věřím, že dojde i na osobní setkání, třeba hned v Hořicích, nebo někde jinde, kde budou vonět motorky
takže děkuju lidem na "motorkářích"..dělají to tam na profi úrovni...
já budu rád, když sem budete chodit a dozvídat se novinky , nebo taky pokecáme jen tak, třeba i o ničem...:-)

Re: Tak vítám všechny

Tak už jsem tu taky... smile

11

Re: Tak vítám všechny

Larry prosím Tě nechystá se schůze před závodama? Dej včas vědět kdy bude - rádi s kámošem dorazíme.
V emailu ode mě najdeš objednávku na dvd "Česká Tourist Trophy" - děkuji předem za kladné vyřízení mé žádosti ... big_smile

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

12

Re: Tak vítám všechny

Nazdar,Larry - pěkný počinek, i když mi to trochu trvalo než se člověk zorientuje, to víš starší kus.
Honza

13

Re: Tak vítám všechny

Ahoj všichni nadšenci toho krásného sportu.Konečně si máme kde pokecat.I když my domácí to máme trochu jednoduší.Fajn počin tohle fórum , doufám že nás zde bude víc a víc.Tak zatím a když tak na zatáčkách ahoj.

14

Re: Tak vítám všechny

tak tak pánové...motorkářská vrána k motorkářský vráně sedá tongue

15

Re: Tak vítám všechny

nazdárek všichni, tak už jsem taky hýýýr    smile

Naposledy upravil: Prusa #94 (29.03.2007 19:45:57)

16

Re: Tak vítám všechny

je tady Průša....takže další vrána přisedla....guten tag Herr Prusa...danke že i ty jsi hýýýýr

17

Re: Tak vítám všechny

Ahojky, i když nejsem žádný závodník, je to super nápad tohle fórum :-)
tak v někde na okruhu čauky :-)

18

Re: Tak vítám všechny

Zdravím Hořice, zdravím AMK, zdravím všechny, hlavně Larryho. To je super, konečně fórum. To tady opravdu chybělo. Rychlá a hlavně vždycky poruce komunikace se zatáčkama.......tak ještě ty nový stránky a nic nebude chybět k dokonalosti. Ať se daří.....
      It's better to lose minute in life, than life in a minute;)

Protože je Tvé srdce silné, odvážíš se pohnout rukou,
pohybem ruky ovládáš sílu koní pod kapotou,
kteří si díky své síle, dokázali získat Tvoje srdce.....

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

19

Re: Tak vítám všechny

Larry napsal:

je tady Průša....takže další vrána přisedla....guten tag Herr Prusa...danke že i ty jsi hýýýýr

jáá natvrdlich smile

20

Re: Tak vítám všechny

no chlapci i ženská mezi náš přišla.....wow

21

Re: Tak vítám všechny

Dík za přivítání big_smile

22

Re: Tak vítám všechny

No výborně, každá ženská je na motorkářským  fóru určitě vítána wink a pravdou je, že jim to na mašinách neskutečně sluší .... cool

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

23

Re: Tak vítám všechny

tak frajeři..jedno info jen tak mimo mísu....dnes slavím kulatiny...samozřejmě v kempu..lépe řečeno v depu 300 zatáček

24

Re: Tak vítám všechny

nový přírůstek mé do rodiny..dnes zakoupená funglovka  v black vohozu
http://img341.imageshack.us/img341/3750/yamxtx6601st6.jpg

25

Re: Tak vítám všechny

Velká škoda, že to mám trochu z ruky. Přeju všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.