151

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Sleduji tuto diskuzi od začátku a je to zajimavé, někdo tady napíše nějako připomínku nebo návrh na nějakou změnu Larrymu,nebo vedení a dotyčný  se hned arogantně urazí a někdy i sprostě odpoví ,ve smyslu tak si to dělejte sami, mi to děláme dobře atd. ale možná by jsi dotyční měli uvědomit že některé připomínky jsou opodstatněné. můj názor

152

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

,Zdravím tě Larry, já jsem se sice zařekl,že se budu diskuzí o 300 ZGH zúčastňovat co nejméně,ale protože stále ještě pokračuješ a čtu to tvé naříkání a snahu prosadit svůj názor, kde mě napadáš slovy ,,ten panáček Pavel 50 rozjel kampaň,pan Chytrý se zase ozval se svými cancy,tak nám dej nějaké podněty,rádi je od takového borce použijeme,pojď to po nás neschopných převzít,určitě bys to zvládl sám až popotlesk tribun atp." To je s tvé strany jen alibistické žvanění! To si neuvědomuješ,že opravdu podáváš jako tiskový mluvčí špatný výkon ,jak ti psal pan Jarda a místo rozumné diskuze pouze napadáš své oponenty jak psal pan Demon. Tu svou pravdu se snažíš prosadit za každou cenu a hlavně máš pocit,že diskuzi nakonec vyhraje ten,kdo toho napovídá nejvíc a má poslední slovo.Dobře tě v tom podporují tví kamarádi - pořadatelé Tommy, Jirka 97,paní Lulu,Soda a další.
Psal jsi že nedostatky které jsem kritizoval jsou maličkosti,které se dají přehlédnout.To je z tvé strany opět jen alibismus ,protože závody jsou hlavně pro diváky a těm opravdu hodně vadí krátké závody,špatně slyšitelný rozhlas a mizerný hlasatel. To nejsou maličkosti,ale velmi podstatné nedostatky! Už jen ta délka závodů..... Místo alespoň 12 kol jezdíte 6 - 9 kol a to nesmí pršet,jinak se to ještě o 2 kola zkrátí a celé závody jsou skoro o ničem! A když už jsi chtěl slyšet nějaké mé podněty a návrhy zde jsou.
1./ ROZHLAS - píšeš že ho máte dodavatelsky od AMK Holice za  35 000 kč. Myslím si,že když ho platíte,tak musíte trvat na kvalitním ozvučení a né co váš dodavatel už minimálně 10 let předvádí! požadujte slyšitelný a funkční rozhlas a né to zoufalé šeptadlo co vám instalují a které je rok od roku méně slyšet.A i kdyby byly pravda ty nesmysly o ztrátách na trase,je to věcí dodavatele aby to fungovalo jak má. Zajímalo by mě kdo ozvučuje jiné závody,když tvrdíš že AMK Holice jsou jediní kdo jsou schopni ozvučit 5 km trati. A nebo to mizerně ozvučují jen v Hořicích?
2./ HLASATEL - Když už nejste schopni sehnat někoho lepšího než pana Mifka tak mu alespoň vysvětlete ,aby mluvil nahlas /pan Kubíček byl slyšet víc/a hlavně k věci! Mohl by divákům např. řici změny ve startovní listině,po dojetí závodu říci pořadí, jak jezdci dojeli,třeba do  10 místa a né pouze pořadí prvních třech a to až na stupních vítězů. Když toho o závodech a jezdcích mnoho neví,tak mu Larry připrav nějaké podklady o motocyklovém sportu,závodnících,o historii 300 ZGH a další zajímavé věci. Ať má něco co alespoň přečte,aby nemusel po odjetí každého závodu po vyhlášení vítězů říkat - teď si pustíme trochu hudby a až se bude něco dít,tak se vám zase ozveme! Nádhera že? A pak že hlasatel nedělá závod! Ta hudba hraje 10 - 15 minut a jediná výhoda toho chrapláku,co mu říkáte rozhlas je,že je mizerně slyšet.
ČASOVÝ HARMONOGRAM - Když začnete s Warm apy o půl hodiny dříve,máte je v půl desáté odjeté a v 9 30 už můžete začít slavnostní zahájení. V 10 oo je pohodlně hotové,letos to i s deštěm a exibicí poslance Lhoty trvalo 26 minut a v 10 oo lze zahájit závody. Od 10 oo - 17 15 hod. se závody dají lehce stihnout i s tím že každá třída pojede o 2 - 3 kola víc než letos. což je o 6 - 7,5 minut navíc na každý závod ,to se vyrovná dřívějším začátkem a navíc je tam 3/4 hodiny rezerva do 18 oo hod.kdy musíte uvolnit trať pro normální provoz.Tu třídu nad 600 ccm nemusíte dávat na konec, lze ji dát třeba jako pátý závod a zakončit závody jinými třídami. 7 tříd je sice dost ,já si myslím,že by jich stačilo 6 s dostatečnou délkou závodu,ale vás asi také zajímá startovné.....Tak tedy 7 tříd.
DÉLKA ZÁVODU - návrh - 12 kol třídy 600 a nad 600
                                      11 kol třídy 125/250 a Supermono
                                      10 kol třída Sportproduction
                                       9 kol  třída klasic 350/500 ccm
                                       8 kol  třída klasic 175/250 ccm
je to asi 25 - 30 minut na závod a dá se to časově dobře stihnout. Nejdelší závod je na 61 800 m a nejkratší závod 41 200 m a to opravdu není moc. K okruhu bych měl ještě něco : Nešlo by na Dachovách od tzv.Stašova eska prořezat asi do tričtvrtě roviny křoví,k tzv dacovskému esku, už tam není moc vidět,dříve to bylo atraktivní místo a teď už tam skoro nikdo nechodí.Bylo by to dobré vylepšení i pro letošní závody veteránů.
PROGRAM ZÁVODU - Bylo by dobré dát do programu u všech tříd průjezdové tabulky,které u 3 tříd letos chyběly. pod fotky dát jména závodníků a jejich přezdívku do závorky nebo i naopak. Mohl bys Larry napsat i nějaké podrobnější reportáže z minulých ročníků i s pořadím v jednotlivých třídách. Zde máš tedy mé návrhy,abys zase neříkal že jen kritizuji a návrhy žádné nemám! Pokud budeš opět reagovat stylem ,,tak nám to pojď za buřta odhlásit,nebo pojď nám ten rozhlas zadarmo zprovoznit apod. tak už raději nic nepiš!Ty závody totiž nepořádám já ani někdo jiný,ale pouze vy a jen na vás je ,aby se ty nedostatky zlepšily nebo úplně zmizely. Okecávat to nemá cenu,jsou to jen kecy v kleci! Co se raději nad tím co jsem napsal zamyslet a alespoň něco zlepšit?Určitě se toho většina za rok vyřešit dá!
                                                                         Pavel Novák


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

153

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Kuta napsal:

Sleduji tuto diskuzi od začátku a je to zajimavé, někdo tady napíše nějako připomínku nebo návrh na nějakou změnu Larrymu,nebo vedení a dotyčný  se hned arogantně urazí a někdy i sprostě odpoví ,ve smyslu tak si to dělejte sami, mi to děláme dobře atd. ale možná by jsi dotyční měli uvědomit že některé připomínky jsou opodstatněné. můj názor

Ono je mnohem pohodlnější napsat dopis plný uražené ješitnosti než kritiku přijmout,zamyslet se zda nemá kritik alespoň v něčem pravdu a pokusit se s tím něco dělat.V Hořicích se prostě žádná kritika nenosí,tam přece všichni vědí nejlépe jak to mají dělat a nějaký divák od stánku s pivem jim přece do toho nemá co kecat!
                                                                                                                Pavel 50

154

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

píšeš o mé uražené ješitnosti a dokazuješ to citací mých výrazů...
zcela jistě to je od tebe korektní, proto udělám totéž, ač ode mne to jistě korektní už nebude
tvé výrazy...které jistě neevokují uraženou ješitnost a aroganci
...píšeš o mém alibismu
..mizerný hlasatel
...závody jsou skoro o ničem
...zoufalé šeptadlo
...když už nejste schopni sehnat
...chraplák
...vás asi zajímá startovné

a to nebudu vybírat další tvé výrazy z jiných tvých příspěvků

podle tebe... samozřejmě nepíšeš arogantně, pouze dáváš návrhy
tvá slova nejsou ani trochu jedovatá a posměšná nebo snad arogantní

nediv se, že pak reaguju tak jak reaguju právě na taková slova

a pokud jsem tu napsal, ať si to jde dělat někdo jinej..jako třeba Demonovi nebo wusovi
tak to ti může být uplně volný
wusa je můj bratr...a Demona taky osobně znám
ale vidím, jak si se hned probudil a začal si tady zase mrskat

kdybys mě znal osobně, věděl bys že jsem schopen přijmout cokoliv od kohokoliv
a neznáš mě a jen hloupě děláš závěry
tak tady exhibuj jak chceš je to forum, já ti to brát ani mazat nebudu


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

155

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Kuta napsal:

Sleduji tuto diskuzi od začátku a je to zajimavé, někdo tady napíše nějako připomínku nebo návrh na nějakou změnu Larrymu,nebo vedení a dotyčný  se hned arogantně urazí a někdy i sprostě odpoví ,ve smyslu tak si to dělejte sami, mi to děláme dobře atd. ale možná by jsi dotyční měli uvědomit že některé připomínky jsou opodstatněné. můj názor

nikdy tady nikdo netvrdil, že děláme všechno dobře
než napíšeš tohle, měl bys číst všechny příspěvky
tedy i moje, když je chceš napadat
nikde nepíšu o tom, že jsme bezchybní
naopak, že víme o chybách a že je řešíme
a je irelevantní psát o mé aroganci, když mě osobně vůbec neznáš
zkus se zamyslet i nad tím, jaké je psané slovo
a jaké je mluvené slovo
je mezi tí zatracenej rozdíl
pokud víš co mám na mysli

156

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Ach jo Larry takže jsi opět nic nepochopil a jako kolovrátek pokračuješ v monologu,když jsi už dostal nějaké návrhy,co se k nim vyjádřit, nebo vyvrátit a bohužel to na aroganci vypadá, když nejsi ochoten přijmout jiný názor        a  opravdu s tebou nemá cenu o něčem polemizovat je to asi ztráta času. Proč jsi takový  zabejčený dub?
                             Jarda


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

157

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

soda napsal:

Chtěl bych jenom poznamenat k těm jezdcům s mizernou kodnicí. Mluvil jsem s mnoha jezdci a ti řekli, že na Hořice je naprosté maximum 12 kol protože většinou už kolem 7. kola nemůžou na ruce.
Jenom pro představu jak to v Hořicích vypadá za řidítkama a ne u stánku s pivem.

To by mě tedy zajímalo jak to dělali jezdci v osmdesátych letech kdy se jezdilo 14 až 16 kol a většina jezdila 2 třídy tj. 30 až 32 kol jejich motocykly byly proti dnešním spíš vibrační brusky. Jak je možné, že mohli na rozdíl od dnešních závodníků na ruce? A jak vydrží jet 1,5 až 2 hodiny jezdci TT na ostrové Man?Nejsou jezdci nějak moc rozmazlení? Ti hoši co tvrdí,že po 7 kolech nemůžou na ruce, by se asi měli věnovat něčemu jinému než překážet na trati,nebo začít pořádně trénovat .Ale i tak se asi nemusí bát ,že by jeli celých 12 kol při tomto přístupu k závodění dostanou určitě aspoń 2 kola a možná i víc. Oni někteří jezdci co jezdí na 300 zatáčkách by asi udělali lépe kdyby raději byli u toho stánku s pivem a na závody se jen dívali. Jen proboha chlapi nic ve zlém, někdo to startovní pole taky musí doplnit! Není přeci důležité vyhrát,ale zúčastnit se. Snad těch 61 km v Hořicích jednou vydržíte pokud se jednou v Hořicích vůbec někdy pojedou.
                                                                                                                         Jarda


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

158

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

dj napsal:

Vážený pane Pavle,
dle mého názoru (jeden nevýznamný člen výboru AMK Hořice) máte tak ve zhruba polovině věcí pravdu.

přezdívky v programu ano, ale ve spojení se jménem (viz rok 2007), aby to všem bylo jasné, protože základem komunikace je používat jazyk odpovídající příjemcům informace (divákům)

že nepřijeli Němci do 250, to je škoda - Voit a Eric Lucas jeli na Notrh West, Thomas Walther mi psal, že má porouchanou motorku a ti další dva nevím (třeba počasí)

ten olej vytekl při warm upu supermon v neděli ráno (dopoledne), proto se předsunulo slavnostní zahájení a pak teprve následovaly zbylé dva warm upy, bylo totiž nutné uklidit trať od "Koruny" až před "Vodojem, tj. více než 500 metrů (to chvíli trvá), olej na mokré vozovce není zrovna ideální pro hladký průběh jízd

zrušení závodů je věc Jury s tím nemá AMK moc co do činění (ke konkrétnímu posouzení tohoto počkám, až po závodě v Ostravě)

s jezdci jsem se taky bavil a některým jsem to i osobně oznamoval, nejprve reagovali asi tak, že je to škoda a postupně říkali něco ve smyslu - no stalo se uvidíme se příští rok

pauza, o které píšete (zřejmě během závodu do 600) byla způsobena odklízením bahna (viz tommy) a také poradou Jury, zda se pojede dál či ne (ve hře byla varianta zrušení i tohoto závodu)

nefunkční rozhlas - dodává AMK Holice - za rozumnou cenu je to prý jediný subjekt, který je schopen okruh takové délky ozvučit

komentátor - pan Mifek holt není Karel Březina v dobách své největší slávy

k počtu kol - tady bych doporučoval navštívit forum na www. motorkari.cz, kde se k tomu vyjadřují ti nejpovolanější, tj. samotní jezdci
a nebo další řešení zrušit nedělní warm upy (zřejmě by se nelíbilo jezdcům) a nebo zrušit klasiky (nelíbilo by se klasikům)

no a na závěr malé shrnutí:
závody v Hořicích možná jsou "profesionální", ale dělají je lidé o svém volném čase
nějaká chybka se pokaždé vloudí, ale je snaha to řešit
každý rok se něco vylepšuje - letos nová tribuna u startu (děláno o sobotách a květnových svátcích), stále se ještě dodělával tlumící materiál (viz loňská nešťastná událost)
a připočtěte k tomu, že každý má stále méně času
příští rok se třeba dostane na nějaké vylepšení, co se týká prostoru parkoviště závodních strojů, silnice a případně i jiných (teda pokud nějaké příště bude)
tak asi tak

škoda,že Larry není tak rozumný jako ty, to je solidní diskuze a téměř se vším naprostý souhlas! Jarda

159

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Vážení Hořičáci...Díky vám za  zkaženou neděli........(tímto pozdravem pan Novák vstoupil na zdejší Forum)
Horší bylo a to bylo pro diváky zcela nepochopitelné, že po zastavení třídy do 6OO cm se hodinu někdo radil
Byl to projev totální neúcty k divákům
Byl to i podraz na závodníky..........(po 46.ročnících hovoří o neúctě a podrazu)

Ono se těch negativních věcí nahromadilo za poslední léta docela dost...(docela dost...a opakoval jenom program a ozvučení)
První je katastrofální ozvučení tratě a to už dost let
Když se k tomu přidá hlasatel kuňkal jako letos
To opravdu ty nesmysly co hlasatelé říkají nikdo neslyší?
Na internetu byla předem avizována fantastická zahraniční účast ale nakonec to tak horké nebylo
(Gilmore, Goetschy, Mizera, Reichmann, Brandt, Holz, Schinkmann, Lohse....jsou pro něho nic..avizovaní do 250cc všichni nepřijeli..důvody byly včas na Foru oznámeny)
Pan Kočí tedy pardon pan Larry nám dal do programu sice dost fotografií,ale bohužel je vybavil místo jmen jezdců téměř všechny přezdívkami ...(přezdívky byly v článku v programu vysvětleny)už není také nejmladší a nechat sem tam Ameriku Američanům

(další příspěvek ve stejném duchu...)
Vážený pane Kočí, nebo vás mohu oslovovat pane Larry jak si přejete......(prý jak si přeju....)
A kritika letošních závodů byla zcela oprávněná,co říci jiného na katastrofální ozvučení trati,špatného hlasatele, zbytečné pauzy mezi závody a s tím spojené drastické zkracování jednotlivých závodů,kdy je konec za pár kol. Navíc nesmyslné zrušení posledních tříd...(a opět...katastrofální....tady se ti Jardo nezdá, že je pan Novák jako kolovrátek?)

(zde se pustil do JURY)
když už přes hodinu nepršelo tak to ,,prozíravě" zrušili,ačkoliv se jet bez problémů dalo. A ten neuvěřitelný argument Jury,že byla v lese tma  naprostý nesmysl,.
Spíš se zdá,že měl asi tmu někdo v hlavě....(a tady "ocenil" rozhodnutí JURY, nepustit další třídu na trať)
(kdyby JURY pustila nad 600 a někdo se zabil, stál by pan Novák jako první v řadě a řval, že by ten , kdo ten závod pustuil, byl měl být hnán k zodpovědnosti...a mluvil by o další katastrofě)

Z vašich odpovědí je mi jasné,že psát vám jakoukoliv kritiku je zbytečné,protože je to u vás pouze rejpání a znevažování vámi vytvořených hodnot....(a pak mi napíše toto, podle něho nejsou tato slova rejpání a znevažovaní)

( a zde i do jezdců)                                                   
Já jsem chtěl podobný příspěvek napsat už dávno,rozhlas i hlasatelé to je mizérie už mnoho let,stejně jako ty současné závody ve sprintu na 7- 9 kol,za posledních několik let....(a opět v dalším příspěvky ten zatracenej rozhlas)..(a pak kopanec ještě do jezdců za mizerii...a o jezdce se opřel i slovy,že ať něco dělají, aby vydrželi více jak 9kol)

...................................................................................................................................................
zde jsem váženému panu Novákovi a i třeba tobě Jardo jen názorně a konkrétně překopíroval slova Pavla Nováka
měl jsem podle vás tato slova brát jako slova dobře míněná a jako přátelské rady???

podle mne to byla slova posměchu a ironických poznámek
a znevážení práce 130 lidí v AMK Hořice
proto jsem se jako jediný ozval
proto jsem na ně reagoval tak, jak jsem reagoval

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pokud by chtěl kdokoliv přijít s dobře méněnou radou...jako pomoc bych bral třeba to...aby nám někdo poradil, že zná firmu XY, která umí lépe ozvučit trať v našich podmínkách
ale namísto takové pomoci, zde čtu o naši letité neschopnosti

a pokud jsem reagoval na připomínku wusy nebo Demona
tak wusa je můj bratr a vím, že pro závody dejchá, ač není členem AMK
Gilmore byl letos v Hořicích právě díky jemu
Demon je náš letitý a obětavý traťák
takže jejich připomínky beru

a pokud napíšu, ať tedy nás přijde někdo vystřídat, to není uražená ješitnost, ale strohý fakt
v listopadu jsou v AMK volby
tedy v rámci demokracie, má každý právo  volit či nevolit toho, či onoho
tedy mne, nebo kohokoliv jiného ze současného Výboru AMK
může navrhnout jiného člověka...
může také napsat na kandidátku své jméno, dostat se do Výboru AMK a tam realizovat své nápady a zlepšení...nevím, co na těchto slovech je špatného..je to prostě tak

Naposledy upravil: Larry.AMK (04.06.2008 10:07:25)

160

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

To Larry : Hezky napsáno , ale co mne nejvíc potěšilo , že jsem se stal bez vlastního přičinění tvým kamarádem - viz Pavel 50 :Dobře tě v tom podporují tví kamarádi - pořadatelé Tommy, Jirka 97,paní Lulu,Soda a další. Sice jsme se nikdy osobně nesetkali , jsem jen "zarytý " fanda původem z Jičína , který vyrostl u tratě VC Prachovských skal . Mám v Hořicích pár známých , kteří dělají traťáky , svého času jsem býval na závodech celý víkend u kamarádů jezdců a tak dobře vím , co taková organizace závodů obnáší starostí. Takže ještě jednou , nenechte se otrávit pár "rejpaly" a nashle na TT. s pozdravem Hořicím (300 ZGH i TT) zdar , Jirka (97 ) Moravec

161

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Ahoj lulu,stačí když to napíšeš jednou big_smile

162

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Podívejte se na tyto videa. Ještě se s  tím chlubí na internetu. Co k tomu dodat!!!

První díl:
http://www.youtube.com/watch?v=fyv7NXIu … re=related

Pokračování:
http://www.youtube.com/watch?v=PfecJQJc … re=related

163

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Tak ty videa to je názornej případ absolutní demence. Jestli tohle čte někdo z těch primitivů na tom videu tak asi tohle. 1. Pořád se tam oháníte tím, že neuvidíte 2 třídy. Pochybuju, že v tom stavu v jakym jste byli si pamatujete i ty třídy, který se odjely.
2. Jestli se vám to nelíbí tak už příště nechodte. Myslím, že to nikomu vadit nebude (ještě, že nesloužím na 5)
3. Tímhle se fakt může chlubit jen vypatlaný pako

164

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Tomy: Stačí se podívat na všechny videa, jež dal na Youtube a podle toho je hned jasný, že to není rozumný "člověk". Pak se divíme, že lidi jsou proti tomu závodu, když tolik lidí se jezdí na Hořice ožrat. Nějak tomu nerozumím.

165

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Ondřej: Jsou to opravdu magoři!!! Smutné je to, že to jsou hořičáci. Tento styl chování je u některých z nich zcela běžný sad Nevím co si tím dokazují.

166

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Ondřej: Jsou to opravdu magoři!!! Smutné je to, že to jsou hořičáci. Tento styl chování je u některých z nich zcela běžný sad Nevím co si tím dokazují.

167

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Pořád jsem přesvědčenej, že většina lidí jezdí do Hořic na závody a jsou to rozumný lidi. Ale ty bohužel nejsou vidět. Vidět jsou právě takovýhle magoři, který dost kazej dojem ze závodu. Ale takový lidi nám nesměj vzít elán do přípravy závodů pro jezdce a pro ty opravdový fanoušky. Ty lidi na tom videu nám nestojej aby nám závody otrávili ale naštve to.

168

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Pořád jsem přesvědčenej, že většina lidí jezdí do Hořic na závody a jsou to rozumný lidi. Ale ty bohužel nejsou vidět. Vidět jsou právě takovýhle magoři, který dost kazej dojem ze závodu. Ale takový lidi nám nesměj vzít elán do přípravy závodů pro jezdce a pro ty opravdový fanoušky. Ty lidi na tom videu nám nestojej aby nám závody otrávili ale naštve to.

169

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Larry.AMK]Vážení Hořičáci...Díky vám za  zkaženou neděli........(tímto pozdravem pan Novák vstoupil na zdejší Forum)
Horší bylo a to bylo pro diváky zcela nepochopitelné, že po zastavení třídy do 6OO cm se hodinu někdo radil
Byl to projev totální neúcty k divákům
Byl to i podraz na závodníky..........(po 46.ročnících hovoří o neúctě a podrazu)

Ono se těch negativních věcí nahromadilo za poslední léta docela dost...(docela dost...a opakoval jenom program a ozvučení)
První je katastrofální ozvučení tratě a to už dost let
Když se k tomu přidá hlasatel kuňkal jako letos
To opravdu ty nesmysly co hlasatelé říkají nikdo neslyší?
Na internetu byla předem avizována fantastická zahraniční účast ale nakonec to tak horké nebylo
(Gilmore, Goetschy, Mizera, Reichmann, Brandt, Holz, Schinkmann, Lohse....jsou pro něho nic..avizovaní do 250cc všichni nepřijeli..důvody byly včas na Foru oznámeny)
Pan Kočí tedy pardon pan Larry nám dal do programu sice dost fotografií,ale bohužel je vybavil místo jmen jezdců téměř všechny přezdívkami ...(přezdívky byly v článku v programu vysvětleny)už není také nejmladší a nechat sem tam Ameriku Američanům

(další příspěvek ve stejném duchu...)
Vážený pane Kočí, nebo vás mohu oslovovat pane Larry jak si přejete......(prý jak si přeju....)
A kritika letošních závodů byla zcela oprávněná,co říci jiného na katastrofální ozvučení trati,špatného hlasatele, zbytečné pauzy mezi závody a s tím spojené drastické zkracování jednotlivých závodů,kdy je konec za pár kol. Navíc nesmyslné zrušení posledních tříd...(a opět...katastrofální....tady se ti Jardo nezdá, že je pan Novák jako kolovrátek?)

(zde se pustil do JURY)
když už přes hodinu nepršelo tak to ,,prozíravě" zrušili,ačkoliv se jet bez problémů dalo. A ten neuvěřitelný argument Jury,že byla v lese tma  naprostý nesmysl,.
Spíš se zdá,že měl asi tmu někdo v hlavě....(a tady "ocenil" rozhodnutí JURY, nepustit další třídu na trať)
(kdyby JURY pustila nad 600 a někdo se zabil, stál by pan Novák jako první v řadě a řval, že by ten , kdo ten závod pustuil, byl měl být hnán k zodpovědnosti...a mluvil by o další katastrofě)

Z vašich odpovědí je mi jasné,že psát vám jakoukoliv kritiku je zbytečné,protože je to u vás pouze rejpání a znevažování vámi vytvořených hodnot....(a pak mi napíše toto, podle něho nejsou tato slova rejpání a znevažovaní)

( a zde i do jezdců)                                                   
Já jsem chtěl podobný příspěvek napsat už dávno,rozhlas i hlasatelé to je mizérie už mnoho let,stejně jako ty současné závody ve sprintu na 7- 9 kol,za posledních několik let....(a opět v dalším příspěvky ten zatracenej rozhlas)..(a pak kopanec ještě do jezdců za mizerii...a o jezdce se opřel i slovy,že ať něco dělají, aby vydrželi více jak 9kol)

...................................................................................................................................................
zde jsem váženému panu Novákovi a i třeba tobě Jardo jen názorně a konkrétně překopíroval slova Pavla Nováka
měl jsem podle vás tato slova brát jako slova dobře míněná a jako přátelské rady???

podle mne to byla slova posměchu a ironických poznámek
a znevážení práce 130 lidí v AMK Hořice
proto jsem se jako jediný ozval
proto jsem na ně reagoval tak, jak jsem reagoval

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pokud by chtěl kdokoliv přijít s dobře méněnou radou...jako pomoc bych bral třeba to...aby nám někdo poradil, že zná firmu XY, která umí lépe ozvučit trať v našich podmínkách
ale namísto takové pomoci, zde čtu o naši letité neschopnos


Larry! Takže znovu Tvá snaha mít poslední slovo a pocit , že kdo toho napovídá víc tak má pravdu. Ať jsem napsal cokoliv na všechny připomínky jsi byl alergický a všechny připomínky jsi bral jako napadání a znevažování práce pořadatelů. Co jsem tedy měl napsat? Měl jsem chválit to co nefunguje jak má? Copak není pravda,že je rozhlas hodně špatně slyšet a je to opravdu šeptadlo a chraplák..... Nebo není pravda,že hlasatel je nekvalitní a to je hodně mírný výraz! Nebo to, že závody jsou krátké a výraz 150 ZGH je zcela výstižný!? Nebo je špatné,když navrhuji jet více kol a začít o 1 hodinu dříve,aby se vše pohodlně stihlo? Co jiného mám napsat o jezdcích,kteří už po 7 kolech to je po 36 kilometrech jízdy údajně nemohou na ruce než že by se svou bídnou kondicí měli něco dělat? Kde a co pak chtějí někde jezdit? To všechno považuješ za znevážení práce 130 lidí? Nebo chceš ,aby Ti všichni kolem jen potřásali paží nebo tě plácali po ramenou? To snad né. Některé věci opravdu diváci vidí jinak, než traťoví komisaři a ty a další funkcionáři na startovní věži i když se ti tento názor nelíbí! Jak můžeš tvrdit,že kdyby Jury pustila zavod  třídy nad 600 ccm a někdo se zabil,že bych stál v první řadě a řval,že kdo ten závod pustil,  by měl být hnán k zodpovědnosti? Jak víš co bych udělal?Neznáš mě a nevíš nic.Tak nekomentuj,co bych udělal nebo neudělal. Já totiž vůbec nemám rád ty chytrolíny,kteří když se něco stane,pak spustí křik,že se mělo to či ono,protože pak je chytrý každý, když se něco stane! Jsou to slova posměchu a ironie,když píšu,že o nedostatcích o kterých jsem se zmínil údajně víte a když tvrdím,že si je musíte vyřešit sami, protože závody nepořádám já ani nikdo jiný,ale vy? A jaké byly na to vše Tvé reakce? Výstižně to napsal pan Kuta a Larry přečti si znovu a bez emocí jeho názor,měl naprostou pravdu.
                                                                                        Pavel Novák

170

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

trataci pozor pan pavel navrhuje začátek o 1 hodinu dřív,doufám,že se toho nikdo nechytí.Takhle je pro n ás nástup v 7hodin na trat,tak to potom by byly dvě možnosti,nejít spát nebo si pořídit kohouta a vstávat s  jeho prvním křikem.
Proč né kohout by se hodil a když už nastupujete v 7 oo hod, tak to bohatě stačí 3 hodiny před závodem,alespoň tam nemusíte zbytečně čekat až do 11 oo než se začne jezdit.
                                                                                                   Pavel 50

171

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Pavel Nováku....
podívej se jak reaguješ ty na moji kritiku
a mě se snažíš umravňovat, že se mi nic nemůže říct
a sám lítaš jak papírovej čert, když se ti něco vytkne

otáčíš demagogicky věci..
já se už opravdu bavím smile

já jsem ti zde vytučnil tvá slova, aby sis uvědomil, zda tato slova jsou přátelská

jenom dokola opakuješ stále to stejné a já se ti marně snažím vše vysvětlit

tedy ještě jednou only 4U

víme že nejsme mistři světa
víme, že jsme amatéři
víme že děláme chyby
víme, že je stále co vylepšovat
víme víme víme.....a taky se tím zabýváme

už jsem se tady snažil napsat i to, že těch úkolů a věcí je tolik, že to je už na nás moc
proto jsem ti psal že nevíš o čem to je

o.k. napsal si, že máš zkušenosti...pak jsem ti napsal, že když jsi takovej kádr, tak se s náma ani netrap

my jsme amatéři a amatéry zůstaneme

mě pouze vadily tvé výrazy, které jsem vytučnil

kdybys s námi strávil jeden rok, tedy přípravy, nerváky...pak závody a další nerváky
nenadálé situace, jako třeba letos
pak by zcela jistě i tobě vadila slova, které jsem vypíchl z tvých příspěvků

ty dokonce otočíš demagogicky i to, že já musím mít poslední slovo...to je síla..=)

nevím co jsi zač, že maš takové názory

nejsme věkově daleko od sebe a přesto přemýšlíme jinak

navíc, jak jsem již řekl, kdybychom se chtěli jen opájet jací jsme borci s těmi našimi závody, NIKDY by žádný forum nevzniklo..ale vzniklo právě proto, aby se diskutovalo

už jsme ti psal..chodíš diskutovat třeba na mostecký web? nebo brněnský web?
taky tam dělají chyby..taky hodně věcí nefunguje...ale nechodíš...hm..žadne forum tam není

taky vidím na jiných závodech nebo i jiných akcích chyby, které se mi jako divákovi nelíbí...
ale NIKDY bych se pořadatele nesnažil kritizovat tak, jako to dělaš tady ty
naopak..beru ty chyby, protože vím ,co to stojí práce
jeď do Radvanic na závody
jeď do Branné na závody
třeba jen tak na srovnání

ještě pořád ses nepochlubil v čem si se tak angažoval..v jakém sportu?
co jsi organizoval?

lidi v AMK zcela jistě umějí přijmout kritiku, my si umíme i sami mezi sebou ladacos vyříkat a to i dost nahlas, pokud se nám na práci něco nelíbí...

první limit jsou peníze
druhý limit je náš volný čas, který tomu dáváme
a třetí limit jsou i slova od diváků, jezdců
¨
my se nenaparujeme..kdybys mezi nás chodil a znal nás osobně, nikdy bys takovýhle věci nepsal

ale ty se budeš trapně stále ohánět jedním a tím samým, že nejsme schopni přijmout kritiku

jsme a děláme pro zlepšení všechno..ale jsme lidi..děláme chyby...a víc to už nejde

přihraj nám firmu co nám ozvučí 5km tratě za nějakých 35.000Kč...
a to budu brát jako pomoc

172

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

to Larry: i když jsem mladší dovolím si tykat :-)
Larry, myslím, že jsi nepochopil přístup Pavla50 - nereaguj na něj, ignoruj ho. Na každou tvoji reakci napíše odpověď a pak se jen chechtá, jak tě vytáčí. Kašli na něj, nech ho, ať se uškvaří ve vlastní šťávě.
Koneckonců vždyť už není na co reagovat. Pořád dokolečka omílat to samé = ztráta času.
Dejte si osobní schůzku, vem ho jako pořadatele na příští ročník, nebo mu strč do ruky mikrofon, ať se předvede.

173

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Yaack..jo ten tykej...
tady to je forum o motorkách..=)
no, pokud se tomu chcechtá, pak to je jenom na něj, zda má takovou náturu
ale mě to nevytáčí
jen reaguju...nic víc nic míň

174

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Pavele Nováku...tady ti dávám odkaz na forum Motorkáři
je tam taková trošku obdoba debaty jako je zde

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &pgr=1

175

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Lulu: On jen neví, že jsou ráno warm-upy. Doporučoval bych mu sledovat celý víkend. Mě připadá, že tam ani nebyl a z doslechu slyšel, co tam bylo, protože jinak by nemohl psát takové nesmysly jakože se zbytečně na něco čekalo.
larry: Pokud jde o to stíhání všech závodů, zrušil bych historiky, kteří jedou o měsíc později ČTT. Bylo by lepší, kdyby jezdili jen soudobé stroje a více kol. Nebyl by na trati tak často olej a jezdci, co jezdí soudobé motorky i historiky by vydrželi delší závod. V 80-tých letech se taky nejezdily historici.