Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

51

Re: Czech TT 2008

TreWoR napsal:

S dovolenim sem taky neco postnu.. Do Horic jezdim velmi rad bohuzel zrovna tento CTT jsem vynechal ale na zatackach sem byl.. chtel jsem jen poukazat na slabou aktivitu zahrane sluzby kdy sem cetl ze nejaka holka se na to divala....

jsi četl? Pokud jsi tam nebyl a neviděl jsi to ty sám takhle, tak bych nechala "aktivitu" a "možnost záchrany" stranou...





je mi to moc líto co se stalo, těšila jsem se, že třeba někdy časem se dostanu na start spolu s Maruškou....

52

Re: Czech TT 2008

Dobrý den zprávu jsem se dozvěděl asi tak po 10 minutách po ukončení závodu když jezdci dojeli do depa nemohl jsem tomu věřit že to dopadlo takhle tragicky.  Dokavat jsem to neslyšel z rozhlasu tak jsem furt doufal že to není pravda.A proto se přidávám k názoru s vybudováním pomníčku na místě kde si to Zachovalovi vybrali vlastně samy tak tedy za depem pěkně za kapličku kde se cítili nejlépe.
ČEST JEJICH PAMÁTCE !!!

53

Re: Czech TT 2008

Dobrý den....zavody byly super ale to co se stalo je strasne.. Zachovalovi si ten pomnik  zaslouzi..je to dobry napad.....nikdy na ne nezapomenem...cest jejich pamatce......DIVAK

54

Re: Czech TT 2008

Suzuki.Veruš: Je jedno co sem cetl nebo co tam bylo.. fakt je ze na zatackach byť tam bylo 6 sanitek tak na ni stryc cekal stejne az po odjeti safetycaru.. ja uz mel jeho rozbitou motorku v rukach kdy ji dovezl ten sberny vuz a teprve sem videl sanitku jak projizdela okolo me.. bo to bylo v 2. zatacce tak sem ji videl z cilove rovinky...

dj: Tak potom pro takoveto nerespektovani je cerny prapor.. a pokud vim tak tim ze se nekam prihlasi potvrzuji ze jsou seznameni se startovnimi propozicemi kde je napsane co ktery prapor znamena.. pri nerespektovani techto veci se vylucuje ze zavodu (/treninku)... popripade se tresta snizenim celkoveho poctu bodu ci vyloucenim z cele sezony...neznalost zakona neomlouva a pravidla by mela platit pro vsechny..

mimochodem slysel jsem ze prej v sobotu v treninku delal na side nekdo po dojedu machrovinky a spolujezdec vyletel ven i se side a ridicem a udajne mel spolujezdec zapadly jazyk a sletela mu helma.. nevite o tom neco?

55

Re: Czech TT 2008

Prosim vas ucastnil jsem se 17.rocniku CTT a rad bych se dozvedel zda-li je mozne videt jak ma urcitej zavodnik kameru na helme??  rad bych to videl a myslim se ze to je hodne zajimavy videjko..!! dekuji za odpoved!

56

Re: Czech TT 2008

hele TreWore takováhle debata typu slyšel jsem ... četl jsem ... ale na vlastní oči jsem neviděl vůbec nic ... je naprosto O NIČEM !!!

Měl jsi víc než měsíc se o tvé neblahé zkušenosti se zdravotní službou (jesti je to vůbec pravda) nějakým způsobem zde zmínit! Je zajímavé, že s tím vyrukuješ ven až teď.

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

57

Re: Czech TT 2008

Harlejicek: Umis cist?? rikam ze sem osobne byl u toho kdy sanitka dojela na zatackach az po safetycaru a po sbernem voze.. kup si bryle...

58

Re: Czech TT 2008

Pomníček je samozřejmá věc.  Myslím by bylo vhodný dát do kopy prostředky, navrhnout místo a pak třeba nechat na rodině, kde by to bylo. Když je známý místo, je spíš obvyklé, že tam. Ale to kde? je až další věc..

59

Re: Czech TT 2008

Larry,velmi dobrá myšlenka postavit Zachovalovým pomník-určitě si to oba moc zaslouží.Rád přispěji na tento dobrý nápad.Doufám,že pořadatele po této nešťastné události neodradí nic uspořádat i v dalších letech tyto krásné závody na nádherném okruhu.který nemá obdoby.Do Hořic jezdím strašně rád už kvůli bezvadné atmosféře, která panuje už od náměstí až nahoru ke startu..už jenom večerní sobotní procházka depem byla pro mne vždycky velkým zážitkem......a mám na to vždy krásné vzpomínky..


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

60

Re: Czech TT 2008

TreWoR napsal:

Harlejicek: Umis cist?? rikam ze sem osobne byl u toho kdy sanitka dojela na zatackach az po safetycaru a po sbernem voze.. kup si bryle...

pokud tady píšeš takový věci, tak buď konkrétní
kde? v jaký třídě? jakej tvůj strýc? na kterým úseku? a co se tam stalo?
a o tý spadlý helmě nic nevím
už si nepamatuju, zda se mi na monituru na věži rozsvítilo, že měl někdo v sobotu v side pád
tedy kromě Civínů

takže piš to srozumitelně a jasně

61

Re: Czech TT 2008

ahoj .......... co se stalo je obrovská tragédie .......... chtěl bych k tomu něco říci ......... jen nenacházím slova ......... odešli dva super lidi, který jsem měl rád ........ i když dvoutakty nemohli ani cítit -)))) ........ já nikdy nezapomenu ............. jan škoda

62

Re: Czech TT 2008

TreWor: překvapuje mě, že tedy aspoň tvůj strýc jako aktivní jezdec celou událost neohlásil a nechal ji naprosto bez sebemenší reakce ... už tohle je velmi divné!!! Pořadatelé prostě MUSÍ vědět o jakémkoli zádrhelu co se kde vyskytne a od toho je také toto fórum.

Narážku o mé schopnosti číst si nech laskavě pro někoho jiného!!!

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

63

Re: Czech TT 2008

Harlejicek: Ta narazka byla jen pro to ze sis z toho postu vytahl jen to co si chtel a nevsimal si toho druheho.. pokud se te to dotklo tak se omlouvam..

Larry: Jezdec #73 Karel Kalina trida Klasik do 175 ccm bylo to v prvnim useku v druhe zatacce za cilem byl tam potok vody prez silnici a podjelo mu predni kolo.. lezel asi 15 minut na zemi oblicejem dolu do svahu (z kopce dolu) takze mu vlastne tekla krev do hlavy.. kdyz se chtel zvednout tak mu rekli ze ma zustat lezet ze za chvilku dojede sanitka... ja uz mel vzitou motorku (odvozovym vozem mi ji dovezli) a teprve kolem me projela sanitka ktera jela pro nej.. Dale zadne informace o jeho stavu a nakonec asi po 2 hodinach nam volal z vypujceneho mobilu od nejake sestricky z horicke nemocnice aby nam rekl co se stalo a jak je na tom.. navic mel nastiple upinky na pateri, v nemocnici mu rekli ze ma jednu.. u nas po vysetreni zjistili ze dve.. kdyby v ten moment kdy tam jen tak lezel a cekal na tu sanitku mel nejake vnitrni krvaceni tak mu mohlo jit i o zivot.. asi tak.. jinak do horic na zavody prijedu velmi rad, libi se mi tam.. toto je jedina vec ktera mi vadi. Mimochodem na TT jel uz s lehce zahojenou pateri a rikal ze se to dalo jen ze ho vsechno boli.. tentokrat jel pouze na side...

EDIT: Stalo se to v predposlednim kole

Naposledy upravil: TreWoR (23.06.2008 20:04:07)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

64

Re: Czech TT 2008

TreWoR napsal:

...chtel jsem jen poukazat na slabou aktivitu zahrane sluzby kdy sem cetl ze nejaka holka se na to divala a ze sanitka k mistu prijela az po dojedi zavodu a odjeti safety caru.... ono prece se da mavnout bilim praporem a vyjet i pred safety carem..

Už jsem to někde vpředu psal, ale protože zřejmě špatně čteš, napíšu to znova.
To co psala přispěvatelka Marka se IMHO nezakládá na pravdě, protože bílá vlajka BYLA VYVĚŠENA BEZPROSTŘEDNĚ PO NEHODĚ, tj.sanitka byla na místě ihned po nehodě a nikoliv až po dojetí závodu a otevření trati safetycarem !
V sobotu měli nehodu na sajdě Civínové, jeden z nich skončil v nemocnici s otřesem mozku. O žádných "machrovinkách" jsem nic neslyšel.

Parek-88: Jeden závodník s kamerou na helmě jezdil, vím že jel min 2 třídy (ne-li tři), ale o koho šlo nevím.
Jinak záběrů z tratě natáčených z motorky (i když ne veteránu) jsou na internetu spousty.

Take It Easy !!!

65

Re: Czech TT 2008

Demon3: Ok.. rikam ze nevim jak to ted o vikendu bylo ale pri rychlych Horicich to bylo ponekud jinak ze ta sanitka dojela skutecne asi 15 minut po nehode..

Jinak neberte to jako rypani nebo tak neco.. je to spis takove upozorneni..

Naposledy upravil: TreWoR (23.06.2008 20:22:49)

66

Re: Czech TT 2008

Civíni - jsem slyšel prasklej záves, jestli je to tak ale nevím.
záběry z helmy většinou nic moc - ptž. hlavou se moc kroutí.

67

Re: Czech TT 2008

Jak to bude s Dvorem? Jsem slyšel, že by to letos i zrušili

68

Re: Czech TT 2008

Prosim vas ucastnil jsem se 17.rocniku CTT a rad bych se dozvedel zda-li je mozne videt jak ma urcitej zavodnik kameru na helme??  rad bych to videl a myslim se ze to je hodne zajimavy videjko..!! dekuji za odpoved!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

69

Re: Czech TT 2008

Parek-88 napsal:

Prosim vas ucastnil jsem se 17.rocniku CTT a rad bych se dozvedel zda-li je mozne videt jak ma urcitej zavodnik kameru na helme??  rad bych to videl a myslim se ze to je hodne zajimavy videjko..!! dekuji za odpoved!

a zeptáš se ještě víckrát??


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

70

Re: Czech TT 2008

Parek-88 napsal:

Prosim vas ucastnil jsem se 17.rocniku CTT a rad bych se dozvedel zda-li je mozne videt jak ma urcitej zavodnik kameru na helme??  rad bych to videl a myslim se ze to je hodne zajimavy videjko..!! dekuji za odpoved!

Co chces videt? To jeho natocene video, nebo fotku jeho sameho jak jede s kamerou???

71

Re: Czech TT 2008

...tragédie,která se stala mě velmi zarmoutila."M" byla má dobrá kamarádka.Mluvil jsem s ní ještě na rozjezdovce před osudným závodem,když jsem obcházel sidecáry s desky se startovkou.Ptala se kde vůbec stojí s tatínkem na roštu.Zajímalo ji i kde bude stát,až pojede sama.Se side startovali z poslední řady a u sóla měla startovat někde ze čtvrté řady."M" se oboum pozicím velmi mile smála a vypadala velmi spokojeně.Její úsměv zůstane navždy v mých vzpomínkách.
...neskrývám,že jsem nedělní nemilou zprávu v depu neustál a ještě dnes mi po tváři stékají občas slzy.
Pomníček je velmi dobrý nápad,opravdu si ho oba zaslouží.Také bych ho umístil na jejich oblíbené místo za kapličkou."M" mi vždy vyprávěla jaké je to tam ve stínu stromů příjemné.Myslím si,že i teď by jim tam bylo hezky.
Pokud se za rok závody opět uskuteční, určitě by se závod sidecár měl jet na jejich počest.
Nikdy na "I" a "M" nezapomenu.

Naposledy upravil: Denis.91 (24.06.2008 00:09:56)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

72

Re: Czech TT 2008

TreWoR napsal:

Harlejicek: Ta narazka byla jen pro to ze sis z toho postu vytahl jen to co si chtel a nevsimal si toho druheho.. pokud se te to dotklo tak se omlouvam..

Larry: Jezdec #73 Karel Kalina trida Klasik do 175 ccm bylo to v prvnim useku v druhe zatacce za cilem byl tam potok vody prez silnici a podjelo mu predni kolo.. lezel asi 15 minut na zemi oblicejem dolu do svahu (z kopce dolu) takze mu vlastne tekla krev do hlavy.. kdyz se chtel zvednout tak mu rekli ze ma zustat lezet ze za chvilku dojede sanitka... ja uz mel vzitou motorku (odvozovym vozem mi ji dovezli) a teprve kolem me projela sanitka ktera jela pro nej.. Dale zadne informace o jeho stavu a nakonec asi po 2 hodinach nam volal z vypujceneho mobilu od nejake sestricky z horicke nemocnice aby nam rekl co se stalo a jak je na tom.. navic mel nastiple upinky na pateri, v nemocnici mu rekli ze ma jednu.. u nas po vysetreni zjistili ze dve.. kdyby v ten moment kdy tam jen tak lezel a cekal na tu sanitku mel nejake vnitrni krvaceni tak mu mohlo jit i o zivot.. asi tak.. jinak do horic na zavody prijedu velmi rad, libi se mi tam.. toto je jedina vec ktera mi vadi. Mimochodem na TT jel uz s lehce zahojenou pateri a rikal ze se to dalo jen ze ho vsechno boli.. tentokrat jel pouze na side...

EDIT: Stalo se to v predposlednim kole

k tomu se ti tu může vyjádřit lulu, která na tomto úseku slouží
a pak , pokud to je tak jak píšeš, tak se divím, že nám to Karel neřekl třeba nyní o závodech??!!

73

Re: Czech TT 2008

to parek: tu kameru na helmě měl Philipp Platte U 38, jestli s ní jel i Háčka  (H 38) nevím

74

Re: Czech TT 2008

Dobré dopoledne přeji - velice dobrý další nápad jet příští rok závod sidecaru na počest   I+M Zachovalových . Společně s  pomníčkem ,který jsem navrhoval na "jejich místě" za kapličkou , kde již léta spolu vždy o závodech "sousedíme"to je bezva podmět  a připojuji se a podporuji tuto myšlenku.   arch.M.Pour 92

ps:ještě dotaz z trochu jiného soudku - ví někdo jak to vypadá se závody ve Dvoře Králové???Budou nějaké změny nebo něco?Předem děkuji za ochotu i info

75

Re: Czech TT 2008

Že někteří jezdci nerespektují vlajkovou signalizaci (přesto, že jsou proškoleni) je smutný fakt a argumentace, že je lze vyloučit ze závodu je vám k ničemu, když dříve než to má možnost ředitelství udělat zaviní další kolizi právě proto, že předjíždí třeba na žlutou nebo bílou vlajku. Není možné pustit sanitní vozy mezi závodící jezdce, všechno má své postupy. Pokud pan Kalina měl taková zranění,jak zde uvádíte, tak je i od něj vysoce neprofesionální vzápětí v bolestech odjet závody TT a to ještě na sidekaru. Pak se nedivte, že jsou havárie. A pokud hodláte kritizovat uzavírání tratě a pozorně sledujete závody, mohli jste si všimnout i toho, že safety car trať "neuzavírá ani neotvírá". K tomu slouží jiné vozy s bílým a červeným praporem. Takže z neznalosti se tu podílíte na rozšiřování fám a nepravd.