76

Re: Czech TT 2008

Omlouvám se ,ale ještě malá připomínka k organizaci a zdravotní službě při závodech ČTT 2008 (kterých jsem se aktivně zúčastnil a tak snad mohu hodnotit ....kdybych vůbec  tento výkend v Hořiccí nebyl ,ani ve snu bych si na dálku či z "doslechu " nedovolil něco vytýkat či hodnotit - přijde mi to velmi povrchní a až sprosté vůči pořadatelům!!)
Měl jsem nepříjemný pád v posledním kole ve třídě "E" nad "Jabloňákem" a zdravotník u mne byl do možná 15-20 sekund a bylo vše velice profesionální a i ze strany pořadatelů  - odklizení "polovraku motocyklu" apod - ze svého pohledu to hodnotím jako velice dobrá a zvládnutá pořadaterlské služba! To je jen má drobná poznámka jakou já mám bezprostřední zklušenost z letošních Hořic..


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

77

Re: Czech TT 2008

MP92: DÍK za tento příspěvek.

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

78

Re: Czech TT 2008

Dobrý den a zdravím všechny,kteří jsou zapojeni do fora......Jsem člověk,který zavody v Hořicích žije,at už 300ZGH nebo veteráni...Chci taky přispět a objasnit situace,které se tu řeší....Je to velice smutné,ale těm dvěma úžasným lidem už nikdo život nevrátí-také nikdyNEZAPOMENU,přestože jsem je neznala osobně.Závody tohoto typu jsou jistým rizikem a proto je to ten adrenalin,kteří tito lidé vyhledávají,rozhodně je tu méně neštěstí než v běžném provozu......Zabezpečení závodů opravdu nemá chybu,to víme my hořičáci,co to vše obnáší a jak dlouho se toto chystá,nikdy pořadatelé nenechali nic na lehkou váhu!!!!!!                 A vlastně chci reagovat i na otázku (TRE WOR mimochodem slysel jsem ze prej v sobotu v treninku delal na side nekdo po dojedu machrovinky a spolujezdec vyletel ven i se side a ridicem a udajne mel spolujezdec zapadly jazyk a sletela mu helma.. nevite o tom neco?) jak jsou připraveni i řidiči odtahových vozů....právě při této havárii,která se snad stala tím,že jezdec vjel ve velkém sklonu do zatáčky, u garáží,né žádnou machrovinkou,škrtl si o výfuk a nedlehčil si kolo a tím pádem neštastně upadl....okamžitě reagoval jeden již zmínený řidič a vyndal jezdci zapadlý jazyk a věnoval se mu do chvíle než přišel lékař (vlastně mu zachránil život),to je jen další známka o tom jak je vše dokonale zvládnuté......
Jen reakce pro automotoklub,tedy Larry pro Tebe,mohli by se více tito lidé ocenit,třeba pouhým poděkováním a nějakou menší cenou za odvahu!!!
Závody musí zůstat zachovány,je to tradice a tím chci vlastně ukončit diskuzi!Určitě ani Ilja ani Maruška by si nepřáli konec tohoto krásného přírodního okruhu! Včera jsem zapálila svíčku a vzpomněla se slzami v oku.UPŘÍMNOU SOUSTRAST POZŮSTALÝM!!!!!

PS: i já jsem pro pomník a ráda,ač nemám,přispěji!!!!!!!!!!!

79

Re: Czech TT 2008

o.k.
díky za vaše slova

k pomníku...
vím, že se obvykle dává na ono inkriminované místo
ale v tomto případě by to nebylo až tak důstojné..
je to místo, ke by pomník velmi trpěl hlavně v zimních měsících od sněhu a soli
a byl by od plužení neustále zasypáván
v letních měsících v trávě, kterou tam nikdo neseká

místo za kapličkou..
jistě dobrý nápad,ale jedná se o soukromý pozemek (ne AMK)

netvrdím, že mám nejlepší nápad
ale ono místo u sochy závodníka před bránou se mi jeví jako nejvhodnější

prakticky v centru dění...u sochy závodníka...poblíž tratě...
a pak snadno dosažitelné pro fanoušky, aby mohli sklonit hold a položit i kytičku
a snadno se zde o něj bude i pečovat


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

80

Re: Czech TT 2008

black65 napsal:

Dobrý den a zdravím všechny,kteří jsou zapojeni do fora......Jsem člověk,který zavody v Hořicích žije,at už 300ZGH nebo veteráni...Chci taky přispět a objasnit situace,které se tu řeší....Je to velice smutné,ale těm dvěma úžasným lidem už nikdo život nevrátí-také nikdyNEZAPOMENU,přestože jsem je neznala osobně.Závody tohoto typu jsou jistým rizikem a proto je to ten adrenalin,kteří tito lidé vyhledávají,rozhodně je tu méně neštěstí než v běžném provozu......Zabezpečení závodů opravdu nemá chybu,to víme my hořičáci,co to vše obnáší a jak dlouho se toto chystá,nikdy pořadatelé nenechali nic na lehkou váhu!!!!!!                 A vlastně chci reagovat i na otázku (TRE WOR mimochodem slysel jsem ze prej v sobotu v treninku delal na side nekdo po dojedu machrovinky a spolujezdec vyletel ven i se side a ridicem a udajne mel spolujezdec zapadly jazyk a sletela mu helma.. nevite o tom neco?) jak jsou připraveni i řidiči odtahových vozů....právě při této havárii,která se snad stala tím,že jezdec vjel ve velkém sklonu do zatáčky, u garáží,né žádnou machrovinkou,škrtl si o výfuk a nedlehčil si kolo a tím pádem neštastně upadl....okamžitě reagoval jeden již zmínený řidič a vyndal jezdci zapadlý jazyk a věnoval se mu do chvíle než přišel lékař (vlastně mu zachránil život),to je jen další známka o tom jak je vše dokonale zvládnuté......
Jen reakce pro automotoklub,tedy Larry pro Tebe,mohli by se více tito lidé ocenit,třeba pouhým poděkováním a nějakou menší cenou za odvahu!!!
Závody musí zůstat zachovány,je to tradice a tím chci vlastně ukončit diskuzi!Určitě ani Ilja ani Maruška by si nepřáli konec tohoto krásného přírodního okruhu! Včera jsem zapálila svíčku a vzpomněla se slzami v oku.UPŘÍMNOU SOUSTRAST POZŮSTALÝM!!!!!

PS: i já jsem pro pomník a ráda,ač nemám,přispěji!!!!!!!!!!!

máš jistě pravdu s tím poděkováním
ale nevím, komu se to stalo
nevím kdo mu pomohl

81

Re: Czech TT 2008

Taky přidám osobní zkušenost s pádem (o letošních ZGH) tentokrát v Kudrnáčovce a lékařka byla na místě nehody určitě do 1 minuty.
Od věže je to do Kudrnáčky přibližně stejně daleko jako do Cikánky, takže pokud by se jednalo o pád vážnějšího rázu, nikdo z nás by si určitě nedovolil nepřivolat lékařskou pomoc, pokud by jí jezdec vysloveně neodmítl, nebo pokud by vykazoval známky nějakého vážnějšího zranění.

Take It Easy !!!

82

Re: Czech TT 2008

A ještě takový dodateček nejspíš k tobě Larry.
IMHO by bylo vhodné umístit alespoň krátkou vzpomínku (komentář, fotku...) na Zachovalovi i na páteřní stránky AMK.

MP92: Na stránkách dvorského autoklubu je informace, že se po dohodě nakonec rozhodli závody uspořádat.

Take It Easy !!!

83

Re: Czech TT 2008

pro upresneni pro AMK - jedna se o pozemek 1594/9 kde Zachovalovi vzdy pobyvali o zavodech- je to uzky pas podel cesty- v majetku pozemkového uradu zrejme..tudiz vlastne mesta!

84

Re: Czech TT 2008

ps: ale souhlasim s názorem že v místě nehody by byl pomník velice nevhodný i možná nedůstojný.Ať už s ohledem na vandali či údržbu. Pokud se mohu zapojit do debaty o umístění - myslím si že o vlastním umístění by měla rozhodnout hlavně rodina a pozůstalí. Zde mohou padnout jen názory a doporučení - takto i já pouze přizpívám a chápu tuto debatu..děkuji za pochopení MPour 92

drobná připomínka k místu které také padlo vedle již stávající sculptury "závodníka"- myslím si že dva pomníky vedle sebe by býti bezprostředně neměly.

85

Re: Czech TT 2008

Je mozne ze Kalina mel jen proste smulu nebo meli zdravotnici jinou praci.. mam pocit ze o zatacku dal byl dalsi pad.. To uz je jedno.. zas tak vazne to nebylo a o zivot neslo.. proto bych chtel poprosit zanechme debaty o zdravotnikach a jejich sluzbach..

P.S. Doufam ze sem potom napisete kde ten pomnik teda bude rad bych tam taky aspon zapalil svicku..

S pozdravem Tomas

86

Re: Czech TT 2008

V první řadě bych rád  popřál upřímnou soustrast všem pozůstalím. V drůhé řadě bych se chtěl zeptat kterej šmoula mluvil do visílaček nebot jak se v sobotu na vodojemu vybourali kluci Civínovi tak jsem žádal o sanitu a ten na věži mně řek že se to nechá dojet a pak že by tam přijela sanita,po dlouhém přesvědčování ji tam na konec poslal ale side stihli objed ještě dvě možná tři kola než tam vůbec ta sanita dojela,tak bych snad řek že, když se  řekne že je potřeba sanita nebo záchranka tak jí maj vislat ihned a né až když je skoro pozdě.

87

Re: Czech TT 2008

http://img209.imageshack.us/img209/5922/sidekarazachovalovisvicqo7.jpg


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

88

Re: Czech TT 2008

Hořičak Roman napsal:

V první řadě bych rád  popřál upřímnou soustrast všem pozůstalím. V drůhé řadě bych se chtěl zeptat kterej šmoula mluvil do visílaček nebot jak se v sobotu na vodojemu vybourali kluci Civínovi tak jsem žádal o sanitu a ten na věži mně řek že se to nechá dojet a pak že by tam přijela sanita,po dlouhém přesvědčování ji tam na konec poslal ale side stihli objed ještě dvě možná tři kola než tam vůbec ta sanita dojela,tak bych snad řek že, když se  řekne že je potřeba sanita nebo záchranka tak jí maj vislat ihned a né až když je skoro pozdě.

máš na vysílačce čísla kdo jaký má
tak snad víš s kým mluvíš?
komu to nahlašuješ!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

89

Re: Czech TT 2008

Larry.AMK napsal:
Hořičak Roman napsal:

V první řadě bych rád  popřál upřímnou soustrast všem pozůstalím. V drůhé řadě bych se chtěl zeptat kterej šmoula mluvil do visílaček nebot jak se v sobotu na vodojemu vybourali kluci Civínovi tak jsem žádal o sanitu a ten na věži mně řek že se to nechá dojet a pak že by tam přijela sanita,po dlouhém přesvědčování ji tam na konec poslal ale side stihli objed ještě dvě možná tři kola než tam vůbec ta sanita dojela,tak bych snad řek že, když se  řekne že je potřeba sanita nebo záchranka tak jí maj vislat ihned a né až když je skoro pozdě.

máš na vysílačce čísla kdo jaký má
tak snad víš s kým mluvíš?
komu to nahlašuješ!

90

Re: Czech TT 2008

To Larry: Civínům pomáhali Jarda Nechanický s Radkem Šimkem. A zdravotnice-perfektní starší dáma.

91

Re: Czech TT 2008

DNES MI PŘIŠEL TENTO MAIL


Ahoj Larry,
promiň,že Ti tykám,ale teď mi to tak připadne vhodné.Nevím jestli Tě ještě Maruška poznala osobně nebo ne, to už jsem se boužel nedozvěděl.V sobotu se mě ptala, který že je to ten Larry, že by ho ráda poznala a prohodila s ním pár přátelských slůvek. Mimo to mi říkala, že Ti přivezla nějaké speciální trubičky se sněhem či šlehačkou z Branné a že snad z nich budeš mít radost.Opravdu nevím jestli jste se osobně setkali nebo ne. Pokud ne, tak si myslím,že Maruška by si určitě přála aby jsi toto věděl. Drž se Larry ,já osobně stále bojuji se slzami, ale také to nějak musím překonat.

S pozdravem
Ing.Martin Kulhánek


S Marií jsem se nepotkal, protože jsem celé závody trávil na věži u mikrofonu
ale dali jsme pár slov na Foru a já slíbil, že se konečně letos do Branné chystám
a ona mi přivezla trubičky.......tak to mě dostalo

Naposledy upravil: Larry.AMK (24.06.2008 15:18:58)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

92

Re: Czech TT 2008

Larry.AMK napsal:

DNES MI PŘIŠEL TENTO MAIL


Ahoj Larry,
promiň,že Ti tykám,ale teď mi to tak připadne vhodné.Nevím jestli Tě ještě Maruška poznala osobně nebo ne, to už jsem se boužel nedozvěděl.V sobotu se mě ptala, který že je to ten Larry, že by ho ráda poznala a prohodila s ním pár přátelských slůvek. Mimo to mi říkala, že Ti přivezla nějaké speciální trubičky se sněhem či šlehačkou z Branné a že snad z nich budeš mít radost.Opravdu nevím jestli jste se osobně setkali nebo ne. Pokud ne, tak si myslím,že Maruška by si určitě přála aby jsi toto věděl. Drž se Larry ,já osobně stále bojuji se slzami, ale také to nějak musím překonat.

S pozdravem
Ing.Martin Kulhánek


S Marií jsem se nepotkal, protože jsem celé závody trávil na věži u mikrofonu
ale dali jsme pár slov na Foru a já slíbil, že se konečně letos do Branné chystám
a ona mi přivezla trubičky.......tak to mě dostalo

Myslim, že byly spešl domácí ze Šléglova.
Stavěla se s nima u nás ve stanu, když tě hledala.
Měla to pro tebe jako usmiřovačku za nedávnou diskuzi tady na fóru....

93

Re: Czech TT 2008

aha........
trochu se do nás opřela...
ale v pohodě...
nebylo co usmiřovat...
věděl jsem, že to je v pohodě
tak jsem ji s úsměvem řekl, že se pojedu do Branné něčemu "přiučit"...
dík Průšáku za zprávu

94

Re: Czech TT 2008

pro   Laďa Prášil   :  kdyz neni nikdo schopnej se ozvat tak jsem to naspal znovu!  je asi samozrejmi ze bych rad videl to video jak jede!!

95

Re: Czech TT 2008

dj... dik za odpoved ale chtel bch to videt big_smile

96

Re: Czech TT 2008

prosim vas at vyberou misto pozustali..!!  ale jako navrhy jim muzou bejt podany. s tou kaplickou souhlasim

97

Re: Czech TT 2008

yellow peril  from Dublin
Condolences to their family and friends Wuza.
   
Dinefred  Atha Cliath
Terrible accident, father and daughter R.I.P

steve#37 
sorry to hear that Wusa.......... sincerest Condolences to everyone involved......

aidan*34 
Sorry to hear that Wusa, condolances to friends and family

green coat  from SWORDS
thats a bad one,sorry to hear that wusa...

muru 
that is very sad ..tragic my friend

midletonrare  from East Cork
Terrible tragedy sorry to hear that.
   
JAS 
That is terrible, sorry to hear R.I.P.

roadracejoe from Tandragee
awh thats bad - R.I.P.

Grunt and Liz from Cardiff
condolences to friends and family

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

98

Re: Czech TT 2008

http://img57.imageshack.us/img57/9539/dsc0131kn9.jpg
http://img70.imageshack.us/img70/608/dsc0203vh1.jpg
http://img71.imageshack.us/img71/3209/dsc0125sq5.jpg

99

Re: Czech TT 2008

Pro BLACK69. Jen pro informaci: V sobotu při treninku jak jsi zmiňovala ten pád u garáží: jsem jeden z pořadatelů, byl jsem u toho.  Ják mile jezdec dopadl byl při vědomí a a komunikoval. Poskytli jsme mu veškerou potřebnou pomoc do příchodu zdravotníků. Jezdec naštěstí nebyl v přímém ohrožení života. Kéž by to tak dopadlo vždycky

100

Re: Czech TT 2008

http://www.motorkari.cz/detail-clanku/?cid=12582