Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

126

Re: REAL ROAD RACING 2009

Ondřej napsal:

Guy Martin a William Dunlop jsou nějak moc vzadu. Podle mě je William lepší než Michael, ale to je taky hodně subjektivní. Překvapuje mě ve 20. John Walsch a Olie Linsdell.

Na Dunlopy mám podbný názor jako ty. Michaelovi podle mě hodně pomohlo ono emotivní vítězství na North West (i když závod to byl famózní). John Walsh měl letos naprosto fantastickou sezónu - zejména Kells a Skerries. Tam držel krok s absolutní špičkou, tedy s Farquharem a Amorem. O to víc mě mrzí, že do Hořic nepřijede (o důvodech jsem už psal). 

Tajně jsem doufal, že se do dvacítky taky dostane Victor Gilmore, protože měl až do smolného Southern100 vynikající výsledky. Díky pádu a zranění právě v Billown vlastně neodjel skoro polovinu sezóny, jinak by byl v konečném účtování šampionátu i téhle ankety určitě výš, než je.....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

127

Re: REAL ROAD RACING 2009

Ty jo ta fotka Johna Walsche je fakt famozní....škoda že nepřijede do Hořic....:-(


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

128

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vojtech Vanek napsal:

Ty jo ta fotka Johna Walsche je fakt famozní....škoda že nepřijede do Hořic....:-(

Dobrý téma. Zajímalo by mě, která fotka z Top20 se vám líbí nejvíc a proč.

Vojtěch dal Johna Wlashe.

Já dávám Guy Martina s Ryanem Farquharem (číslo 13). Důvod - nepopsatelná atmosféra závodů okolo kamenných zídek v dešti (nebo těsně po něm?)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

129

Re: REAL ROAD RACING 2009

Mě se na tý fotce líbí ta momentka zadní kolo ve vzduchu...fakt moc pěkný...A Gary Johnson taky pěkný..

130

Re: REAL ROAD RACING 2009

Jojo, fotky to jsou krásný všechny...... ale kdybych měl vybrat zhruba 3 nejlepší tak to jsou:

3. místo....  John Walsh ( 19 )..... jak říkal vojtěch..... zadní kolo ve vzduchu + celkem slušnej náklon..
2.  skokan jménem Keith Amor ( 7 )
1. místo -  No.12 Conor Cummins - nepopsatelná atmosféra zřejmě Macau GP....

toť můj názor.... lol


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

131

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vojtech Vanek napsal:

Mě se na tý fotce líbí ta momentka zadní kolo ve vzduchu...fakt moc pěkný...A Gary Johnson taky pěkný..

Ta fotka s Gary Johnsonem je z Cookstownu, kam se letos na konci dubna chystám. Doufám, že ulovím lepší wink

Naposledy upravil: wusa (13.02.2009 21:27:05)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

132

Re: REAL ROAD RACING 2009

Wusa:Se máš že pojedeš do Cookstownu...taky bych jel ale rodiče by mě asi nepustily....
A náký aktuality ohledně startu jezdců na 300 ZGH...?
Myslim že by to chtělo oživit třídu 125ccm Gp a 250ccm...mohl by letos přijet Thomas Walther...DObrej pilot


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

133

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vojtech Vanek napsal:

Wusa:Se máš že pojedeš do Cookstownu...taky bych jel ale rodiče by mě asi nepustily....
A náký aktuality ohledně startu jezdců na 300 ZGH...?
Myslim že by to chtělo oživit třídu 125ccm Gp a 250ccm...mohl by letos přijet Thomas Walther...DObrej pilot

Něco by bylo, ale ještě to není 100% tutovka, tak o tom zatím nechci psát. Jedná se o třídy superbike, supesport a buďto 125cc nebo supermono. Walther by určitě přinesl velké oživení, ale to je spíš parketa pro ty, kteří ovládají němčinu. Z ní já umím tak maximálně guten tag :-)

Když tě rodiče nepustí do Irska, třeba by s tebou mohli absolvovat výlet do Starého Města, nebo Kyjova, či Radvanic nebo Tělrlicka. Všude tam se pojedou závody, jejichž výsledky se budou započítávat do historicky prvního "mistrovství republiky" na přírodních okruzích....
Celý kalendář najdeš na www.roadracing.webnode.cz

Naposledy upravil: wusa (14.02.2009 22:05:24)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

134

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vojta Vanek: Nebo Frohburg ;-), ten je taky celkem blízko. Tam se neplatí za kemp ani vstup do depa (je to taková vesnice, kde je jen něco jako JZD a všude kolem jen louky a pole), platíš jen lístek a to není drahý. Letos ale už bylo dost chladno v ten čas, takže jsem se v noci budil zimou. To bylo jediné mínus jinak samé obrovské plusy. Je bomba vidět tam Dunlopy a spoustu kluků, co jeli Man. Letos to byl McFarland, Victor samozřejmě, Fabrice Miguet, Paddy Woodside, Karsten Schmidt, Dirk Kaletsch, Alan Connor, Michael Weynand, Emlyn Hughes, Geoff McMullan extra jezdec, který byl 3. na Manu (byl i vítěz, ale diskvalifikován pro silnější motor, kde tehdy byla chyba neví ani on sám) a spousta jezdců, co se na Man chystá-velké naděje Mats Nilsson, John Walsh, Kirk Alastair a Denver Robb, ale i jezdci, co okusili MS Walher či Heidolf.
Mě třeba hrozně udivilo před 2 lety, že bez zájmu byl v Hořicích Toni Rechberger, taky častý účastník Tourist Trophy a bavili se tam okolo o něm dost nehezky (ti co tam byli, aby dělali přezouvání kol), že si vše dělá sám. Pro mě to je prostě machr. Někdo hold jezdí do Hořic jen pro kšeft. Máme se asi stále co učit - pokora by někdy byla dobrá, oni ani Dunlopové by jim nedali vydělat, kdyby byli v Hořicích, oni na to mají tým lidí nebo si to zvládnou opravit taky sami.

135

Re: REAL ROAD RACING 2009

to Wusa:jo všechny tyhle české závody absolvuju s teamem jedeme Supermono a jezdíme na všechny závody kromě teda Radvanic kde se mona nejedou..jezdíme i na Slovensko....

Ondřej:No do Frohburgu bych se jel podívat,ale nemám se tam jak dostat nemám totiž řidičák ani nikoho kdo by se mnou jel......!A jak si psal po Frohburgu o těch jezdcích co se zajímaly o Závody v Hořicích,tak se chci zeptat jestli jsi s nima v kontaktu a nebo jestli nevíš jak to s nima vypadá...?Myslim že to byl Didier Grams a Paddy Woodside a Michael Paerson a Dave Woolan...díky

136

Re: REAL ROAD RACING 2009

Dnes vyšla zpráva, ve které se říká, že Rico Penzkofer pojede spolu s Marcem Fissettem z Belgie tři velké mezinárodní podniky v jednom týmu. Jsou to North West 200, Tourist Trophy Isle of Man a Macau Grand Prix.

Co to pro nás znamená? Že se bohužel neobjeví na Hořických Zatáčkách, ale třeba budeme mít štěsí a uvidíme ho v Těrlicku.

Ještě k dotazům Vojty Vaňka. Před nějakým časem mi psal Trevor Lindsay, že by právě Michael Pareson měl velký zájem startovat v Hořicích. Nevím, jestli se od té doby něco nezměnilo (oni jsou hoši někdy tajemní jak hrad v Karpatech), ale problém u takových pilotů, jakým Paerson bezesporu je, je v termínové kolizi s North West.
Možná, až jednou důležití pánové, kteří mají na starosti sestavení kalendáře závodů, přijdou na to, že není potřeba si dělat naschvály, tak se povede Hořice posadit do takového termínu, že tady uvidíme roadracingové hvězdy největšího kalibru.

Naposledy upravil: wusa (26.02.2009 20:37:57)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

137

Re: REAL ROAD RACING 2009

To Vojtech Vanek: Frohburg je este daleko,ked to vide tak tento rok by som chcel ist pozriet,ked budes mat zaujem je volne miesto v aute.

138

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vincent Haskovec ? první český jezdec, který po zlaté éře československého motocyklového sportu z šedesátých let dvacátého století, důstojně navázal na fantastické výsledky pilotů, kterými byli František Šťastný, Gustav Havel a mnoho a mnoho dalších.
Vincent svými výsledky udělal doslova díru do světa a ještě před příchodem nové generace závodníků v čele s Jardou Hulešem, světu dokázal, že silniční motocyklové závody mají u nás obrovskou tradici a popularitu.
Spousta lidí je právem hrdá, že jezdce formátu Vincenta Haskovce měla možnost vidět na vlastní oči při závodech mistrovství republiky a zejména na kultovní trati ? na legendárních Hořických Zatáčkách, kde zanechal nesmazatelnou stopu. 

Podrobněji se o Vincentovi dočtete zde : http://www.roadracing.webnode.cz/news/get-well-vincent/

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

139

Re: REAL ROAD RACING 2009

Abyste měli představu, jaké závody jezdí třeba Jonnathan Goetschi doma ve Francii, tak jukněte na video. Na něm je nejnej Francouzský motocyklový vrchař Gilles Coulanges, který sedlá vskutu brutální přístroj - SUZUKI 500 RGV s převrtaným objemem na 616cc.....

Video : http://www.youtube.com/watch?v=NzLWAGP7 … hp?t=69897

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

140

Re: REAL ROAD RACING 2009

Tak to je fakt nářez.....616ccm dvoutakt,to musí bejt adrenalin....!Jinak ty závody do vrchu musej bejt taky zajímavý fakt super...!

141

Re: REAL ROAD RACING 2009

Pár novinek ohledně 300 Zatáček.

- Victor Gilmore mě včera definitivně potvrdil svoji účast ve třídách 600 a 1000cc
- dnes mi volal manažer Gary Jamisona, který mě potvrdil jeho účast pro třídy klasiků (rád by startoval ve třídách 250, 350 a nad 350cc)
- včera jsem měl dlouhý telefonát s Indim, ten samozřejmě přijede také, navíc se představí s technikou, se kterou pojede letošní TT Isle of Man !!!
- pokud chcete Michalovy motorky vidět v předstihu, nezbývá vám než jet do Prahy na výstavu "Motocykl" a vyhledat stánek servru "Motorkáři" nebo firmy "4SR". Michal by měl být na výstavě po celý víkend
- s velkou pravděpodobností uvidíme dalšího nováčka TT, nám dobře známého Rico Penzkofera
- Kenny Hinck se už taky těší na svůj další start v Hořicích
- o ostatních irských jezdcích se zmíním zase někdy později, určitě ale nebudete zklamaní..... :-)

Naposledy upravil: wusa (26.02.2009 20:21:40)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

142

Re: REAL ROAD RACING 2009

wusa napsal:

...o ostatních irských jezdcích se zmíním zase někdy později, určitě ale nebudete zklamaní..... :-)

...no ty nás napínáš :-)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

143

Re: REAL ROAD RACING 2009

Jarouš napsal:

...no ty nás napínáš :-)

... nic jiného mi zatím nezbývá, protože to všechno ještě není na 100% :-)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

144

Re: REAL ROAD RACING 2009

Wuso tím chceš říct že Penz přijede...??Neveřim vlastním očím,protože si říkal že pojede North West...


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

145

Re: REAL ROAD RACING 2009

Vojtech Vanek napsal:

Wuso tím chceš říct že Penz přijede...??Neveřim vlastním očím,protože si říkal že pojede North West...

Jo to jsem psal, že by spolu s Marcem Fissetem měl jet, mimo jiné, i NW.
Nenapsal jsem, že do Hořic přijede, ale že s největší pravděpodobností přijede. Předevčírem jsem mluvil s Indim a on to má přímo od Penze...., ale jestli je to 100% to neumím říct  :-)

Naposledy upravil: wusa (27.02.2009 17:16:15)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

146

Re: REAL ROAD RACING 2009

Nové barevné provedení svého motocyklu představil Michal Dokoupil.
Petr Zrzavý zbrojí i pro střídu 600cc.
Kamil Holan taky něco chystá.

Vše najdete zde http://www.roadracing.webnode.cz/news/valecne-barvy/

Naposledy upravil: wusa (03.03.2009 14:12:29)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

147

Re: REAL ROAD RACING 2009

Chcete vidět co čeká na Indiho#23 na Manu? Pokud ano, tak si klikněte http://www.roadracing.webnode.cz/news/the-tt-course/

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

148

Re: REAL ROAD RACING 2009

Před nedávnem jsem tady psal, že na konci března (28. a 29.) se uskuteční v anglickém Donningtonu pohár šesti národů. Svůj tým už nominovali i Skotové, kteří se představí v následujícím složení :
Pro třídu 1000 ccKeith Amor, Bruce Birnie, Aid Clark, Donald McFaddyen, Torq Patterson a Jimmy Storar.
Pro 600cc Lewis Farrow, Ryan Gibb, Criag McLelland, David Paton jr, Michael Robertson a Dave Strager.




Víte kdo to byl John Donnan? Jaké byly začátky Phillipa McCallena? Kdo se skrývá pod přezdívkou corpse #33?
Odpovědi najdete po kliknutí na www.roadracing.webnode.cz

Naposledy upravil: wusa (22.03.2009 18:09:56)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

149

Re: REAL ROAD RACING 2009

Pohár šesti národů - výsledky kvalifikace. Pro pořádek uvádím, že se jedná o ryze ostrovní záležitost, která se tento víkend koná v anglickém Donningtonu za účasti týmů z Anglie, Skotska, Walesu, ostrova Man, Irska a Severního Irska

http://img27.imageshack.us/img27/9889/motosix.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/6522/motosix600practice39.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/4093/motosix1000practice44.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/3708/motosixopensidecarpract.jpg

Naposledy upravil: wusa (29.03.2009 17:55:57)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

150

Re: REAL ROAD RACING 2009

Konečné výsledky dnešních závodů MOTOSIX - Pohár šesti národů, který se jel v Donningtonu

http://img27.imageshack.us/img27/9889/motosix.jpg

600cc
http://img27.imageshack.us/img27/9469/moto600.jpg

1000cc
http://img27.imageshack.us/img27/1181/motosix1000.jpg

Sidecars
http://img27.imageshack.us/img27/8713/motosixopensidecars.jpg

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7