26

Re: Tak vítám všechny

Taky se přidávám a přeju všechno nejlepší , hlavně spoustu pohodových kilometrů a zdravíčka a tak vůbec všeho smile


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

27

Re: Tak vítám všechny

Prusa #94 napsal:
Larry napsal:

je tady Průša....takže další vrána přisedla....guten tag Herr Prusa...danke že i ty jsi hýýýýr

jáá natvrdlich smile

to už všichni víme jen jsme čekali až na to taky přídeš

28

Re: Tak vítám všechny

Dobrý počinek Larry (ten motard), příští týden snad už budu mít doma tu svoji vysněnou, tak to pojedeme trochu projet. Co říkáš?
Vítám tady čupr babu na super biku - ahoj LéňoSV (SV vs. GSXR :-), moji novou milenku máš rezervovanou i ty (teda jenom na kukec :-)
Doufám, že jsi to dnes nepřehnal, aby sme to zítra zvládli....
GO Hořice GO
Btw - Kubíček má provizorní pole po prvním tréninku v Donningtonu !!

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

29

Re: Tak vítám všechny

bolí mě hlava...ake to snad přejde...ale jo bylo to dobrý..dnes bude druhá rozjížďka...
včera jsme si pustili video...samozřejmě, že na něm vrčely mašiny....a přitom jsme se bavili..
jinak dík za kongratulejšn...

30

Re: Tak vítám všechny

to Larry : To teda čumím, ty seš vzhůru dřív než já :-)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

31

Re: Tak vítám všechny

to wusa: Tak aspoň, že uznáváš, že SV je superbike big_smile

32

Re: Tak vítám všechny

to LéňaSV : špatně jsi to přečetla - tam není superbike, ale super bike :-)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

33

Re: Tak vítám všechny

Trochu opožděně, ale i já vše nej......

Protože je Tvé srdce silné, odvážíš se pohnout rukou,
pohybem ruky ovládáš sílu koní pod kapotou,
kteří si díky své síle, dokázali získat Tvoje srdce.....

34

Re: Tak vítám všechny

to wusa: Sakra, tak to nevyšlo lol

35

Re: Tak vítám všechny

Čau Larry,
tak po trošičku komplikacích se mi nakonec podařilo přihlásit do téhle super diskuze.Je moc bezva,že se tu něco takového objevilo.Opravdu moc díky za tuhle vychytávku:)
Vím,že new webside budou až v období většího klidu,ale měl bych jeden nápad.Bylo by dobré,kdyby se na stránkách objevily třeba i termíny brigád pro členy atd.Vím,že nemáme všichni přístup na net,ale zas by jsme byli o kousek dál:)Já nejsem přez týden doma a takovéhle informace se vždy dozvídám až na poslední chvilku:(Tak by to mě i jiným jistě pomohlo.Díkes a přeji stále více lidiček na diskuzi:)

Naposledy upravil: Denis.91 (31.03.2007 09:48:23)

36

Re: Tak vítám všechny

HI! Czesc

I whant to say hello to all Czech road racing fans.

I was at Horice last year, it is realy an fantastic event...KEEP UP GREAT WORK ! ! !

I've  made at 2006 Horice races a small clip :arrow:    http://video.google.pl/videoplay?docid= … &q=ocx

I hope I'll be there this year also.

greetz from Poland

SwideRR / OCX Productions

OCX Real Road Racing Fanatics

37

Re: Tak vítám všechny

Super,diskuze už chytá i mezinárodní nádech smile Jen tak dál smile

to SwideRR:  Super video !!!!! smile

Naposledy upravil: Denis.91 (02.04.2007 15:42:01)

38

Re: Tak vítám všechny

Jo je to fajn tyhle mezinárodní kontakty cool, tohle video jsem viděl už dřív a je bez chyby.

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

39

Re: Tak vítám všechny

Jj,taky jsem ho už viděl a musím říct že je fakt povedený a 300ZGH to dělá good reklamu.TeĎ alspoň známe i autora smile

40

Re: Tak vítám všechny

I hope you enjoy my little clip smile

I've got a question: what do you think about inviting to Horice Irish riders. In Frohburg (Germany) there are about 5 riders from Ireland every year : Victor Gilmour, Dave Woolams, Adrian Macfarland and great Ian Lougher were at Frohburg last year. Inviting these riders makes great advertising job.

I know that Victor Gilmour is going to ride at some European road races this year: in Hengelo(May) also Frohburg(September).  Meaby in 2008 also Horice?? 

Horice is one of last European road races. This year all Belgian races: Geddine, Mettet, Erpe-mere etc. are going to be cancelled...

OCX Real Road Racing Fanatics

41

Re: Tak vítám všechny

Tak jsem se tu pokusil přeložit textík kamaráda Swide RR smile Ale neručím za přesný překlad smile
Takže tady je:
Doufám,že jste si užili malého klipu.
Mám otázku: Co si myslíte o pozvání Irských jezdc? do Hořic?.Ve Frohburgu (Německo) je jich každý rok asi 5.Minulý rok byl ve Frohburgu Viktor Gilmour, Dave Woolams, Adrian Macfarland a velký Ian Lougher.Pozvání těchto jezdc? dělá velkou reklamu.Vím, že Viktor Gilmour se letos chystá jet v nějakých evropských závodech.V Hengelo (květen) a také ve Frohburgu (září).Neměěl by být v roce 2008 teké v Hořicích?Hořice jsou jedním z posledních evropských závod?.Tento rok všechny belgicke zavody: Geddine, Mettet, Erpe-mere etc. .......budou nejspíš zrušeny sad

Já osobně si myslím,že mít v Hořicích na závodech taková jména z Irska by bylo fakt super a jak říká SwideRR,tak by to určitě byl i tahák.
Rád bych to napsal i Anglicky,ale aby mi kolega rozuměl,pže moje angličtina není nej sad Tak jestli je v tom někdo silný,tak SwideRRovi napište smile Zahraniční hosty na diskuzi si přece musíme hýčkat.Obvzlášť ,když ještě takhle podporují 300ZGH smile

Naposledy upravil: Denis.91 (31.03.2007 11:15:46)

42

Re: Tak vítám všechny

to LéňaSV : si piš! Musíš se trochu snažit :-)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

43

Re: Tak vítám všechny

to Swide RR: about three riders from UK have asked about the possibility to start in Horice. One of them is Dave Woolams. The entry form and regulations were sent to them so they may come already this year.

44

Re: Tak vítám všechny

ohledně toho co napsal Seide RR, tak situace je asi taková, že se ozvali asi tři jezdci z Velké Británie. Jedním z nich je Dave Woolams. Byla jim zaslána přihláška a zvláštní ustanovení, takže možná přijedou už letos.

45

Re: Tak vítám všechny

Second was Stephen Carr aka Cargo, and the third one??

OCX Real Road Racing Fanatics

46

Re: Tak vítám všechny

Tak Larry dodatečně vše nejlepší ke kulatinám (prokousal jsem se sem až dnes) a také díky za obě dvě DVD , udělala mi velkou radost , páč si mohu atmosféru z Hořic připomenout kdykoliv :-))

47

Re: Tak vítám všechny

dík za přání.....přežili jsme a to je hlavní...:-)))

Re: Tak vítám všechny

Ahoj Larry, připojuji se k zástupům gratulantů a přeji jen samé lepší dny (a noci)! ;o)
Jak to vypadá s potvrzováním přihlášek?

49

Re: Tak vítám všechny

Kubo...v pátek jsem to kontroloval osobně...a nějakej Miler je přihlášenej...a jmenuje se i Jakub...no a jestli je od Xbikers, pak to snad budeš i ty.......a jak to vypadá s přihláškama?..no první info bych už měl mít během dneška...

50

Re: Tak vítám všechny

hele "dj"...kterej pak ty seš?????