Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

301

Re: VICTOR GILMORE

V minulých dnech se konečně rozjely stránky http://www.victorgilmore.co.uk/ tak na ně jukněte. Je tam dost videí z Hořic.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

302

Re: VICTOR GILMORE

Zrovna si říkám zda si Victor Gilmore zasloužil v průběhu roku tolik pozornosti,je to samozřejmě dobrý jezdec,ale žádný zázrak a naši jezdci mu dali pěkně " na frak". Možná,že by si větší pozornost zasloužili někteří naši jezdci mnohem víc než uměle idealizované"hvězdy" z Irska !

303

Re: VICTOR GILMORE

no Pavle, Viktor byl taky zklamaný, protože po pozdním pátečním příjezdu a malé oslavě se na sobotu moc nevyspal a dle toho taky vypadaly jeho tréninkové časy, ale v neděli se posouval o hodně míst dopředu, tedy hlavně ve třídě do 600

304

Re: VICTOR GILMORE

Dj už v kostce odpověděl. Přidám další informace. Předně Victorova R6 je čtyři roky stará motorka a má toho už docela dost za sebou. Dále měl problémy s nastavením, trochu mu s tím musel pomáhat i Indi. Na šestistovce startoval i v litrové třídě, tak bych byl opatrnější s tím, že dostal "na frak". V šestkách byl třetím nejrychlejším pilotem v cíli (bráno podle nejrychlejšího kola v závodě).
Pokud si myslíš, že je uměle idealizovanou "hvězdou", možná bys měl vědět, že na ostrovech patří do Top10.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

305

Re: VICTOR GILMORE

Victor Gilmore je uměle idealizovaná hvězda, jo ???? No pane jo to je zase hláška ...

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

306

Re: VICTOR GILMORE

wusa: Nejlepší by bylo, kdyby jsi závody komentoval Ty. Máš přehled, chodíš po depu a víš, co se kde děje. Pomohlo by to před lidmi, kteří vidí jen závody u trati. Třeba u komentátora byla chyba, že neřekl změny oproti programu, takže já až doma zjistil, kdo jel s číslem 711. U Schinkiho, že jede Hondu a ne Yamahu, že v Supermono nejede Mirek Medek (další budu teď hledat ve výsledcích, což bych měl spíš vědět při závodech). U Victora taky, kdyby se ta informace řekla, tak by nebylo udivených diváků nad výkony jezdců, stejně jako mě dostala hláška komentátora, že Indi nad 600ccm nezajel mezi úplně nejlepšími, protože se asi šetří na Man. To bylo hodně ostrý...Indi měl sériovku 750 a jel s tím, co to šlo mezi plnokrevnýma litrama a Indiho jsem se šetřit nikdy neviděl.
Jinak Pavel50 mi opravdu přijde, že nemá vůbec informace a tak by jich měl dostávat více, protože ho motorky evidentně baví, jen prostě neví, že ta sranda stojí hromadu peněz a že nějaké pauzy prostě být musí. Já si taky přeju víc kol, ale nemůžu nic závodům vytknout. Byla to bomba. Výborný rozhlas a dokonce i celoplošná obrazovka a kamery rozmístěné po trati, to je pořádný skok vpřed. A jak píšou organizátoři, nejde všechno hned a za sebe můžu napsat, že já jsem byl příjemně překvapený změnami a to jsem nečekal. Paráda a DĚKUJU VŠEM, co se na závodech podíleli.

307

Re: VICTOR GILMORE

Tak nakonec hledal a nenašel, kdo s číslem 711 ve třídě nad 600ccm s Yamahou jel. Napíše mi to někdo? Díky.

308

Re: VICTOR GILMORE

Ondřej: myslím, že tu motorku měl Jiří Cabuk (i když je u něj psaná 71), jinak má hezkou fotku z loňska (plotolezec)

309

Re: VICTOR GILMORE

DJ a WUSA - Je to sice hezké,že se Gilmore "společensky unavil" před sobotním tréninkem a to že přijel se starší motorkou je jeho problém a jeho boj. Místo oslav měl raději poladit nastavení motorky a pokud nebyla z dost rychlá, tak si měl přivézt novější. Okecávat to totiž nemá cenu. Každého zajímá kdo vyhrál a celkem nikoho,že nevyhrál kvůli staré motorce.Třeba si myslel,že to na naše jezdce bude stačit. Asi bude dobré přiznat,že i naši závodníci mají dobrou úroveň a zřejmě jsou někteří lepší než opěvovaný Victor. Jak jsem už řekl - dost dobrý jezdec,ale žádný zázrak.

310

Re: VICTOR GILMORE

Ondřej - Tys mě opravdu pobavil! Mě motorky baví celý život a věř tomu,že se mohu vsadit,že tolik závodů,co jsem viděl já nestihneš za svůj život vidět ani polovinu. Mám i dost známých mezi závodniky a kolik stojí závodění peněz vím velice dobře. Informacemi bych tě mohl zásobit a věř mi že jich mám dost! A ty pauzy mezi závody - pokud jsou na svoz jezdců ,vyhlášení,reklamní jízdy vozidel,úpravu trati to samozřejmě beru. Mě jde pouze o zbytečné přestávky,kdy by se dávno mohlo jet a z nějakého záhadného důvodu se nic neděje. Vždy jsem byl pro přidání aspoň 3 kol na závod. To by dělalo směšných  23 - 25 minut na celý závod navíc. Ale to nikdo neřeší.Přitom by se závody zkvalitnily a diváci i jezdci by si přišli na své. A šlo by o max. 25 minut! Ty se totiž ztratí jako nic, viz havárie ve Warm-upu ve 125/250. I po odvozu jezdce do nemocnice a upravě trati se 30/!!!/ minut nic nedělo a pak vyjela další třída. A dalším nedodržováním časového harmonogramu se časová ztráta stále prodlužovala a na konci závodu byla skoro 1,5 hod. Tebe by nebavily plnohodnotné závody aspoň okolo půl hodiny čistého času? Mě a 99% dalších diváků docela\ určitě. Bohužel proti jsou lidi kteří o tom rozhodují a drží se hesla co nejméně změn. Je to škoda.

311

Re: VICTOR GILMORE

pavel50: Když jsi tedy toho tolik viděl a tolik znáš, tak nechápu, proč tady vypouštíš takové nesmysly. Tak jak odsýpají závody v Hořicích se vidí málokde. Pokud to nevíš, tak jsi asi mnoho závodů neviděl. A znalec napíše, že nikoho nezajímá s čím jede??? To snad nemyslíš vážně ! To nezajímá ty, co přijdou na párek a mezi kousáním koukaj na závod. A jistěže jsem neviděl tolik závodů, co Ty. Jsi starší a já to mohu po čase dohnat. A o té nehodě a dohánění...ten harmonogram přeci počítá s nějakým zdržením a s tím, že se může něco přihodit. Pokud by to bylo napnutý, nebyl by skluz půl hodiny, ale třeba dvě. Ale to asi znalci není třeba psát.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

312

Re: VICTOR GILMORE

pavel50 napsal:

DJ a WUSA - Je to sice hezké,že se Gilmore "společensky unavil" před sobotním tréninkem a to že přijel se starší motorkou je jeho problém a jeho boj. Místo oslav měl raději poladit nastavení motorky a pokud nebyla z dost rychlá, tak si měl přivézt novější. Okecávat to totiž nemá cenu. Každého zajímá kdo vyhrál a celkem nikoho,že nevyhrál kvůli staré motorce.Třeba si myslel,že to na naše jezdce bude stačit. Asi bude dobré přiznat,že i naši závodníci mají dobrou úroveň a zřejmě jsou někteří lepší než opěvovaný Victor. Jak jsem už řekl - dost dobrý jezdec,ale žádný zázrak.

Asi jsi mě špatně pochopil. Nic neokecávám, pouze podávám informace, které málokdo ví. A to, že naši jezdci mají skvělou úroveň a že někteří jsou i lepší než Victor,je bez debat. Pokud se ti tohle vlákno nezdá, klidně založ svoje a můžeš v něm informovat o našich jezdcích. Když se podíváš na net, třeba na moje stránky nebo Larryho, určitě tam najdeš spoustu info o našich jezdcích.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

313

Re: VICTOR GILMORE

No tak Wuso,já jsem to nemyslel zle a vůbec jsem se tě nechtěl nějak dotknout. Jsem rád že uznáváš,že pár našich jezdců je lepších než Victor. Mě se Gilmore líbí jak jede, je to dobrý závodník a pokud jsem napsal,že mu "dali naši jezdci na frak",tak jsem nechtěl nijak snižovat jeho jezdecké umění a třeba dá "na frak" našim jezdcům v jiném závodě. Zatím si žádné vlákno o našich jezdcích zakládat nechci, tvoje a Larryho stránky a informace dalších lidí co závodům fandí jsou zcela dostačující a hlavně ty a Larry děláte moc záslužnou práci a dovol mi abych vám za ni poděkoval a také popřál mnoho úspěchů. Zdraví tě  PAVEL


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

314

Re: VICTOR GILMORE

Ondřej napsal:

pavel50: Když jsi tedy toho tolik viděl a tolik znáš, tak nechápu, proč tady vypouštíš takové nesmysly. Tak jak odsýpají závody v Hořicích se vidí málokde. Pokud to nevíš, tak jsi asi mnoho závodů neviděl. A znalec napíše, že nikoho nezajímá s čím jede??? To snad nemyslíš vážně ! To nezajímá ty, co přijdou na párek a mezi kousáním koukaj na závod. A jistěže jsem neviděl tolik závodů, co Ty. Jsi starší a já to mohu po čase dohnat. A o té nehodě a dohánění...ten harmonogram přeci počítá s nějakým zdržením a s tím, že se může něco přihodit. Pokud by to bylo napnutý, nebyl by skluz půl hodiny, ale třeba dvě. Ale to asi znalci není třeba psát.

Ondřeji, Tak máš názor,že vypouštím nesmysly! Já ti ho samozřejmě nemohu brát,ale za vším,co jsem napsal si stojím a pokud jsem o Gilmorovi napsal,že nikoho celkem nezajímá proč nevyhrál na staré motorce a každého zajímá pouze ten kdo vyhrál,co na to jiného říci? A že odsýpají závody v Hořicích jako málokde, no to si snad děláš srandu,to byla pravda někdy začátkem 90tých let a od té doby dodržování časového harmonogramu nepatří k silným stránkám Hořických pořadatelů! Mě by zase to zdržení moc nevadilo, já klidně vydržím na závodech třeba do 20 oo hodin pokud by byly jednotlivé závody na aspoň 12 kol/u veteránů kratší/ tak proč ne! Ale sledovat závody ve sprintu a ještě čekat,protože se zbytečně dlouho nic neděje,to se mi když dovolíš skutečně nelíbí. A ještě s těmi závody - viděl jsem jich na silnici od roku 1961 v Jičíně přes 320 a navíc přes 200 terénních,soutěžních a plochodrážních a to ještě nepočítám závody automobilů. Viděl jsem závody i v zahraničí MS , ME a další mezinárodní závody. Byl jsem celý svůj život fanatik do závodů. Jen v Hořicích jsem byl jak na ostrých, tak na veteránech víc než padesátkrát! Ze srdce ti přeji,aby se ti podařilo mě po čase dohnat!  Zdraví tě  Pavel

315

Re: VICTOR GILMORE

pavel50 Můžu se zeptat. Na jakým přírodním okruhu si byl, kromě Hořic, za poslední 3 roky?


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

316

Re: VICTOR GILMORE

Tomy napsal:

pavel50 Můžu se zeptat. Na jakým přírodním okruhu si byl, kromě Hořic, za poslední 3 roky?

Víš Tomy,s tebou diskutovat je asi zbytečné,protože ty máš svou pravdu a budeš ji tady opakovat jako kolovrátek,takže je to s tebou o ničem,ale těch přírodních okruhů za poslední roky několik bylo.

317

Re: VICTOR GILMORE

pavel50: Ty o harmonogramu, já o tom, že přestávky mezi závody jsou akorát a rozhodně ne zbytečné. Ty třeba nefotíš, tak sedíš na jednom fleku, já jsem rád, že můžu i na jiný místo, jezdec přijede a bere druhou motorku a vyráží na trať - to taky není během několika vteřin. Závody do 20.00??? Jel jsi pak po závodech domů? Jsem mezi 19.00 a 20.00 byl na cestě a to slunce mi dávalo zabrat, abych něco viděl, na trati by to mohl být pěkný průšvih. A aspoň 12 kol? Kdo by to zvládl, když spousta jezdců jezdí více závodů a někteří ihned ty následující? Je mi Tě líto, že... cituji...Ale sledovat závody ve sprintu a ještě čekat,protože se zbytečně dlouho nic neděje,to se mi když dovolíš skutečně nelíbí.... Tak to by mě zajímalo, co se Ti v Hořicích líbilo. Jinak Ti neberu, kde jsi byl a co jsi zažil, jen spíš nechápu tvé neustálé stížnosti, které jsou opravdu malicherné.
Kdybys četl pořádně, tak by jsi zjistil, že taky bych bral delší závody (i když 12 kol je podle mě maximum, protože ta trať je opravdu náročná a nedá se srovnávat s tím, co na té trati jezdili před 20 a více lety. Dnešní stroje akcelerují a brzdí tak, že na to potřebuješ právě v Hořicích hodně dobrou fyzičku a jak jsem psal možná polovina jezdců jede 2 a více závodů.

318

Re: VICTOR GILMORE

pavel50  Tak určitě víš, že letos v Hradišti v tréninku vytekl supermonu olej a asi půl hodiny se nejelo. Třeba kdyby si byl na mým úseku vypadalo to, že se nic neděje. Ale na 10. úseku měli co dělat aby to za půl hodiny uklidili. Třeba mezi třídami v neděli byli pauzy ještě delší než tady. Nikdo nemá zájem aby se to protahovalo ale zpoždění je všude ne jen v Hořicích. To ty tady meleš jak kolovrátek. 1. Málo kol 2. Dlouhý pauzy a pořád dokola.

319

Re: VICTOR GILMORE

Ondřej  Jak už jsem psal. Letos bylo na závodech tolik lidí, že byl problém za tu přeztávku dostat je za provazy. Kratší bejt rozhodně nemohli

320

Re: VICTOR GILMORE

Tomy - Já chápu,že je problém vyčistit trať,když vyteče olej za půl hodiny. To se stane a každý takové zpoždění pochopí. A máš pravdu,že jsou s časovým harmonogramem problémy asi všude. Jak už jsem napsal,mě by to celkem nevadilo, kdyby se jely závody na víc kol. Ale jet závody na pár kol a ještě se skoro 2 hodiny časově zaseknout? A k těm divákům - kdyby hlasatel nežvanil hlouposti a dokázal vyzvat důrazně diváky,aby odešli z trati,že se za chvíli jede závod bylo by to taky jiné! On ovšem záhadně těsně před záváděcím,zahřívacím a dokonce i před závodem vypínal mikrofon a ozval se skoro v polovině kola. Nakonec jsi tam byl a třeba jsi to taky zaregistroval.   Ondřej - Ty jsi nějak změnil názor! Ještě před měsícem jsi tady hlásal jak je třeba jet závody na 12 kol a že ten kdo to nevydrží,že nemá na trati co dělat. /A měl jsi naprostou pravdu!/ A najednou je trať náročná a nedá se srovnávat s tou před 20 lety,jak tady píšeš! To máš taky pravdu to se opravdu nedá srovnávat, tenkrát se jezdci nadřeli daleko víc ! Byly horší motocykly, hodně podobné vibračním bruskám,daleko horší gumy, tlumiče atd. Jen se o současné jezdce tak neboj oni to zvládnou! A i když někdo jede 2 závody,tak se o něho neboj, drtivá většina to vydrží bez problémů! A líto ti mě skutečně být nemusí! Já jsem se u Hořic stavil u příbuzných a taky jsem jel domů ve 20oo hod. a to slunce mi zase tak moc nevadilo, ale máš pravdu,do osmi hodin večer by závody určitě trvat neměly, max. tak do 19oo hodin což jsi letos viděl v Hořicích a jezdcům Supermona to zřejmě moc nevadilo.

321

Re: VICTOR GILMORE

pavel50: Názor jsem nezměnil, více kol ano, ale když napíšeš minimálně 12 kol (tzn. že raději víc), tak je to nesmysl, protože to by musel mít víkend o den navíc. Já jsem o prodloužení závodu o 2 kola ne o extrémních nějakých 5 kol, co bys chtěl asi Ty.

322

Re: VICTOR GILMORE

Ondřej - Stačily by mě 3 kola na ostrých závodech a 2 u veteránů, tak vidíš,že nechci zase tak moc! Bylo by to necelých 50 minut navíc pro všechny třídy a to moc není a dalo by se to zvládnout!

323

Re: VICTOR GILMORE

pavel50  Je fakt, že několikrát hlasatel neřekl, že se jede a nebejt vysílaček nikdo nic neví. Ale nevím jestli by na ty výzvy někdo reagoval. Typauzy se ti delší zdály možná proto, že po svozáku ještě jelo uzávírací auto a co vím na některých úsecích stálo dokuď  se lidi nedostali za pásku. A to je dobře. Radši 5 minut navíc než nějakej průser.

324

Re: VICTOR GILMORE

pavel50 Tak vidíš. Jak píšeš supermona jeli skoro v 7 večer a kdyby se přidali kola co cheš tak se jede dýl jak do 8. To by se museli zrušit warm upy nebo klasici aby se to stihlo

325

Re: VICTOR GILMORE

Tak to tady tak sleduji a musím říct, že je to tak trochu mlácení prázdný slámy. Bohužel trend (a nejen u nás) je takový, že až na vyjímky (NW, UGP, TT), se jezdí na kratší počet kol. Na druhou stranu je fakt, že řada jezdců jede třeba tři nebo čtyři závody v jednom dni.

Ještě se vrátím k tomu, co tady píše Pavel50 o Gilmorovi. Pokud budeš měřit stejně, pak podle tebe asi Franta Šťastný taky nebyl nic moc. Nebo si snad pamatuješ jeho nějaký famózní výsledek z Hořic? Já teda ne. Jičín, to pro něj byla jiná liga, ale Hořice nikdy pořádně nedal. Přesto bych si netroufal (jako ty) tvrdit, že to nebyl pan jezdec. Pokud jde o Victora, měl by ses podívat na nějaká DVD třeba z loňska nebo i letoška, abys pochopil, kdo to je a v jaké elitní společnosti se pohybuje a jakých mezi nimi dosahuje výsledků....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7