Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

26

Re: ČTT závod 2009

Závody byly moc krásné, věčná škoda neštěstí!

http://www.youtube.com/watch?v=V_GpgYpyUs0

http://www.i-veteran.cz/fotogalerie/thumbnails-77.html

27

Re: ČTT závod 2009

Je tu takové ticho po pěšině.... Bude nějaké vyjádření Hořických pořadatelů k tomu co se bohužel stalo? Sice se údajně závody anulovaly,ale přece jen se jely i když došlo k neštěstí a závodníci i ten nešťastný Rakouský jezdec by si jistě nějaký komentář zasloužili! Mlčení k této věci vypadá dost divně!  Pavel

28

Re: ČTT závod 2009

dj - Stejně mi to připadá divné,tak by se hodnotily třídy co svůj závod odjely podle pořadí v každé z nich a celkový vítěz by se prostě nevyhlásil! Ale zrušit,vše když byl závod téměř odjetý a dělat, že se vlastně vůbec nezávodilo, to se mi zdá značně"ujeté" a je to i určitá neúcta k jezdcům co na trati svůj závod jeli. Některá rozhodnutí kompetentních funkcionářů jsou dost nepochopitelná! Také si myslím,že není zrovna dobré o celé záležitosti mlčet a dělat "mrtvého brouka". Je neštěstí co se stalo a očekával bych nějaké stanovisko,nebo vyjádření pořadatelů závodu,ale nikde nic! Jako by se vůbec nic nestalo! Kde je Larry a spol? Snad by si to zasloužil nejen ten nešťastný jezdec ale i diváci a fandové. Takže  p r o č  se o celé záležitosti mlčí?  Pavel   /No a teď se do mě zase dejte!/

29

Re: ČTT závod 2009

4Pawel50:dávám se do tebe ty špíno... rypákoval jsi už před závodama a ani teď si nedáš pokoj?!copak ty tomu tichu nerozumíš?!a není ti divné že jsi jediný?!a co by sis jako představoval?že ti tady Larry napíše jak se to stalo?!to už tady napsali očití diváci,ne?! tobě to nestačí?!a co tady chceš napsat?!co jsi ty osobně udělal pro letošní ročník 300ZGH a Českou TT?!co víc podle tebe měli pořadatelé udělat?! drž tlamu a nerejpej nebo přes ní dostaneš!!!

30

Re: ČTT závod 2009

NoriHaga - Ale? Tak už se jeden hňup ozval! Ne tomu tichu opravdu nerozumím! Pokud někde zahyne závodník,považoval bych za normální,kdyby se k tomu někdo vyjádřil! Ale někdo kompetentní!!! A zatím si tady otvíráš hubu ty - trouba,který neumí napsat nic jiného než "drž tlamu a nerejpej nebo přes ni dostaneš"!!! Sice bych ti mohl napsat něco podobného,ale ty mi za to nestojíš! A pokud ani nechápeš o co mi šlo,tak se raději neangažuj do něčeho,čemu nerozumíš a nežvaň blbosti!

31

Re: ČTT závod 2009

4Pavel50:sám jsi hňup... Těším se že mi napíšeš něco podobného-ne že ti za to nestojím-ty máš STRACH že bys na tu tlamu dostal!nevím co tě vede k tomu abys tady na fóru opruzoval?! nepolevíš ani v době kdy se stala tahle tragédie?! ty musíš být hodně nešťastný člověk! závidíš co chlapi dokázali vybudovat za parádní závod,viď? odpověz aspoň na moje otázky srabe

32

Re: ČTT závod 2009

pavel50 Já nevím co bys chtěl slyšet? Stala se tragédie, zemřel jezdec a tak to je. Nevím proč by se to tady mělo nějak rozmazávat. Dej si archiv na nova.cz. Tam jsou televizní noviny ze 7.6 mluvil tam o tom pan Svoboda. A to, že se výsledky anulovaly myslím teď trápí asi jen tebe.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

33

Re: ČTT závod 2009

NoriHaga napsal:

4Pavel50:sám jsi hňup... Těším se že mi napíšeš něco podobného-ne že ti za to nestojím-ty máš STRACH že bys na tu tlamu dostal!nevím co tě vede k tomu abys tady na fóru opruzoval?! nepolevíš ani v době kdy se stala tahle tragédie?! ty musíš být hodně nešťastný člověk! závidíš co chlapi dokázali vybudovat za parádní závod,viď? odpověz aspoň na moje otázky srabe

NORIHAGA - Panebože ty jsi blbec! A srab jako ty by mě chtěl rozbít tlamu? Proč né někde se můžeme setkat a můžeš se o to pokusit! I když tobě nepomůže ani ta rozbitá huba!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

34

Re: ČTT závod 2009

Tomy napsal:

pavel50 Já nevím co bys chtěl slyšet? Stala se tragédie, zemřel jezdec a tak to je. Nevím proč by se to tady mělo nějak rozmazávat. Dej si archiv na nova.cz. Tam jsou televizní noviny ze 7.6 mluvil tam o tom pan Svoboda. A to, že se výsledky anulovaly myslím teď trápí asi jen tebe.

Tomy - Já jsem to nemyslel zle a ty výsledky a že se závod anuloval určitě vadí jezdcům víc než mě! Zdraví tě Pavel


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

35

Re: ČTT závod 2009

lulu napsal:

Prosím vás vůbec ty svini neodpovídejte,je to jen ubožák,kterej jezdí na závody pro krev,aby se měk pak o čem bavit.A už proboha ho někdo vypátrejte a umlčte

Poslyš lulu - píše se té svini a né ty svini jak jsi napsala ty! Tak ubožák co jezdí na závody pro krev! Co já se to tady o sobě ještě nedovím! Jak mě chceš umlčet? Že by mě třeba někdo zlikvidoval? A proč umlčet? Kde je pak svoboda slova a demokracie nebo jak se tomu galanternímu zboží říká? Copak jsem napsal tak špatného? Nakonec pokud ti mé příspěvky vadí a jsi na ně alergická, není nic jednodušího než je nečíst a nereagovat na ně! A s tou krví,no mohu ti říci jen to,že mě jakákoliv smrt člověka  ať už v normálním životě nebo třeba na závodní dráze hodně vadí a jsem z toho vždy hodně dlouho naměkko. Mě na závodech vadí i pády,protože si uvědomuji,co by se mohlo stát! A kdybys nebyla proti mě zaujatá a pořádně si přečetla mé příspěvky,alespoň ty poslední,třeba bys pochopila proč jsem je napsal a oč mi vůbec šlo! Jenom že ty to prostě asi nedokážeš a to se pak nedá nic dělat!  Pavel

36

Re: ČTT závod 2009

Pavle50 - laskavě už opravdu "drž hubu", nechápu, že i v takovéhle situaci dokážeš rejpat. Ty vážně neumíš asi nic jiného. Jak tady mluvíš o těch výsledcích, tak opravdu jenom tobě asi vadí to anulování, myslím si, že jezdcům to zas až tak nevadí, když vědí co se tu stalo za tragédii. Nejlepší by bylo, kdyby ty sám jsi sem přestal psát příspěvky, nebo se opravdu jednou stane, že někdo vypátrá kdo jsi a kde jsi a poupráví ti úsměv. Doufám, že to bude brzo!! Pro mě a myslím si, že i pro pár ostatních jsi nechutná svině!!!!

37

Re: ČTT závod 2009

No Kačule - nezklamala jsi mě a věř mi,že hned po příspěvku,co jsem napsal lulu jsem si řekl - teď se ozve Kačule a je to tady! A zrovna byl u mě kamarád právník a dal jsem mu příspěvky přečíst a řekl mi ,že v tvém případě jde pouze o vyhrožování a urážku na cti,ale v případě lulu by šlo i o podněcování k trestnému činu. Takže děvčata važte slova, co tady napíšete! A to samé jako v případě lulu ti mohu pouze doporučit ať mé příspěvky nečteš a určitě ti bude líp! A ten poupravený úsměv - věř mi,že to zkoušelo už dost lidí a dopadli dost špatně!   Měj se a polepši se!  Pavel

38

Re: ČTT závod 2009

ale ale, už nám vyhrožuješ právníkem?? nj už se celá klepu. A co se týče těch lidí co to zkoušeli, to jsi na ně ukázal ty svoje "svaly" a oni se lekli a utekli co?? Tak na to ti vážně neskočím. Seš vážně ubožák!!!

39

Re: ČTT závod 2009

pro lulu - bacha na něj, taky už se ti klepou kolena jako mě?? Aby nás ještě nehnal k soudu.  :-D :-D

40

Re: ČTT závod 2009

Každý den projíždím fórum a raděj nebudu komentovat co se tu píše. Původně jsem chtěl objasnit některé Vaše dotazy, ale na základě posledních článků jen tolik. Fórum není oficiální stránka AMK Hořice a tak nevidím důvod, proč by zde mělo vedení AMK něco oznamovat a komentovat. Pro pana Pavla bývalého činovníka, měl by vědět, že jsou nějaké řády a Jury rozhodla na základě platných řádů. Jezdci nemohou mít výhrady, protože by v první řadě byli poškozeni někteří z nich a kdo z jezdců řády zná tak výhrady určitě nemá. Pokud na jedné straně pane Pavle píšete o demokracii slova na druhé nevytahujte kamarády právníky, opět jste jen k smíchu a rozporujete svá prohlášení. Nakonec ihned po svém příspěvku doporučím Larrymu, aby se konečně začal chovat jako administrátor a veškeré Vaše vulgární příspěvky na tomto fóru mazal tak jak to má být.
Přeji hezký den a věřte, že řešíme jiné důležitější starosti než Vaše nadávky a osočování.

41

Re: ČTT závod 2009

dobry den
nedalo mi to a rozhodl jsem se napsat.byl jsem na zavodech a musim podekovat za nevsedni zazitek.do Horic jezdime pravidelne.a pokazde jezdime spokojeni.
chtel bych vyjadrit uprimnou soustrast rodine.moc nas to mrzelo.a verim ze se najde vule nektery ze zavodu venovat tomuto jezdci..Cest jeho pamatce.
a ted se chci vyjadrit k tomu pavel50,myslim ze v jeho pripade se jedna o pomateni smyslu.jedine uplna ignorace tohoto individua,muze zastavit jeho nesmyslne plkani.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

42

Re: ČTT závod 2009

pavel50 napsal:

dj - Stejně mi to připadá divné,tak by se hodnotily třídy co svůj závod odjely podle pořadí v každé z nich a celkový vítěz by se prostě nevyhlásil! Ale zrušit,vše když byl závod téměř odjetý a dělat, že se vlastně vůbec nezávodilo, to se mi zdá značně"ujeté" a je to i určitá neúcta k jezdcům co na trati svůj závod jeli. Některá rozhodnutí kompetentních funkcionářů jsou dost nepochopitelná! Také si myslím,že není zrovna dobré o celé záležitosti mlčet a dělat "mrtvého brouka". Je neštěstí co se stalo a očekával bych nějaké stanovisko,nebo vyjádření pořadatelů závodu,ale nikde nic! Jako by se vůbec nic nestalo! Kde je Larry a spol? Snad by si to zasloužil nejen ten nešťastný jezdec ale i diváci a fandové. Takže  p r o č  se o celé záležitosti mlčí?  Pavel   /No a teď se do mě zase dejte!/

Pokud jsi v neděli viděl zprávy, vyjádření bylo dost jasné. Pořadatele nech na pokoji, dělají svou práci víc, než dobře.

43

Re: ČTT závod 2009

4Pavel50:výborně-takže kde a kdy se potkáme ty právníku?

44

Re: ČTT závod 2009

Z důvodu  tragických nehod,  které se v roce 2007, 2008 a letos  při závodech  staly,  navrhuji,  aby se příští ročník  Fuchs Oil 300 ZGH i TT jeli v Brně, nebo v Mostě. Podle mého názoru  totiž ani sebelepší zajištění trati  nemusí zabránit dalším tragédiím.  Vždyť  ta trať  je samý strom,  dům, lampa,  obrubník  a  každý jezdec může  udělat jezdeckou chybu a skončit stejně.

45

Re: ČTT závod 2009

pro b.karasek: Wiš jaká by to byla škoda......s tím se musí počítat ne ....je to jedna z posledních přírodních tratí a ty by si to chtěl přesunout do Brna....podle mého názoru by to byla škoda nejezdit na tak hezký trati.....a myslim si že ty závodníci tam s tim jdou, že se jim může něco stát ne.....!!

46

Re: ČTT závod 2009

Vážený pane Karásek, o nebezpečnosti a tím náročnosti hořické tratě s Váma nebudu polemizovat, na tom se shodneme. Pokud hodláte hořický závod přesunout na pro Vás možná bezpečné tratě do Brna a Mostu, prosím zalistujte v archívu a k Vašemu zděšení zde zjistíte, že na těchto okruzích od jejich vzniku bylo více smrtelných zranění, než za celou historii hořických závodů. Nedbalost jezdce, zdravotní potíže ani jezdeckou chybu nikdo nevyloučí a může nebo nemusí mít tento faktor fatální následky na jakémkoli okruhu.
Nechápu jednu věc. Za letošní zimní sezónu na českých sjezdovkách zemřelo 8 lidí. Proč se neuvažuje o ježdění z menšího kopce, nebo o přestěchování sjezdovky či zákazu tohoto relexačního sportu. A takto bych mohl pokračovat v jiných sportech. Proč stále máte všichni snahu rozhodovat za jiné o tom co budou dělat ve svém osobním volnu. Pokud jezdci uznají, že tato trať je pro ně nebezpečná, tak se prostě do závodu nepřihlásí. Nechejte tuto volbu prosím na těch, kterých se to přímo týká. Jinak si vážím Vašeho názoru, jen jsem chtěl, aby jste se na to podíval objektivně bez předsudků a na základě podložených argumentů. A nemusíte se mnou souhlasit.

47

Re: ČTT závod 2009

b.karasek Když se podíváte, kolik jezdců jezdí na dromech třeba při mistrovství ČR a kolik jich přijede do Hořic zjistíte. že do Brna jezdí daleko míň jezdců než do Hořic. Každý ví o riziku, které dobrovolně na přírodní trati podstupuje. A i přes tohle riziko se každým rokem zvyšuje počet jezdců na zatáčkách.  I divácká kulisa je nesrovnatelná. V Brně při mistrovství ČR je na trati prázdno. V Hořicích letos bylo možná až 20 000 diváků. Závody na hořické trati táhnou jak divácky tak jezdecky. Myslím, že TT v Brně a vůbec veteráni je nereálná představa. Na těhlech tratích by ty stroje třeba z roku 1920 dostali hodně zabrat a myslím, že i dost jezdců by se toho nezúčastnilo.

48

Re: ČTT závod 2009

b.karasek A pochybuju, že na Zatáčky do Brna by přijeli jezdci jako Gilmore. Loicht, Voit Spenner atd. To jsou jezdci, kteří jezdí jen na přírodních tratích. Třeba pro Martina Loichta jsou dromy nudné a nejezdí je. Jak píše kwak každý s tím rizikem počítá.

49

Re: ČTT závod 2009

Vážení, nenechte se strhnout jedním ?rejpálkem? a pamatujte na to, že máme u nás už 20 let (prý) svobodu slova. Tudíž si každý může zveřejnit své názory a připomínky, byť možná i dle někoho zcestné.
     Nicméně Pavla50 bych chtěl velice rád a slušně upozornit na to, že každý z nás má právo výběru. Proto mu nyní dávám jednu zcela jednoduchou a zcela bezplatnou radu. Když se mi přece něco tak zajídá, že to nemohu vystát, nebo když se mi něco tak nelíbí, že to musím neustále kritizovat, tak nejlepším možným řešením je prostě jít od toho, ignorovat to a pro příště se dané akce neúčastnit. A nebo ? a to je druhé řešení pro ty odvážnější, ty s osobní statečností -  přijít s vlastním realizovatelným řešením. To znamená nejen celou věc či kritizovanou situaci analyzovat, ale hlavně přijít s vlastním inovačním a možným řešením, např. nastoupit jako jeden z organizátorů, posazovat, bojovat a měnit to, co on nazývá ?zaběhnutými stereotypy a chybami.? To je myslím férové a takový borec bych měl nárok na jakoukoliv další kritiku.
     Mne Pavel50 ani na okamžik nevyvedl svým většinou zavádějícím ?plkáním? z míry, neboť za pravdu mu nedává nejen těch cca 20.000 spokojených diváků na 300 ZGH, ale i spokojení při uplynulém víkendu na TT. No a těch ?rejpálků?, kteří přes půllitr piva a vepřo-knedlo-zelo, či ty, kteří přes pohodlíčko domácí pohovky a problémy s převalením z boku na bok něco neustále kritizují, těch jsou plné hospody. Stačí tam jen zajít a chvíli poslouchat??
      Takže ? přeji i nadále jménem těch 20.000 spokojených návštěvníků pořadatelům další skvělé roky při závodech a doufám, že si napříště nenechají zkazit náladu jednotlivci, kteří si kritikou zřejmě léčí své komplexy méněcennosti. smile

50

Re: ČTT závod 2009

řeknu pouze toto
co tady je k přečtení, z toho se dělá špatně
netušil jsem, kam až může lidská zloba dojít
víc nemám k tomu co říci
osud píše svou historii sám
ale použít lidskou smrt jako důvod k výlevům směrem k někomu, je pod lidskou úroveň
mazat nic nebudu, ať to tady je jako důkaz kam člověk umí až zajít