51

Re: ČTT závod 2009

Pokud se ti z toho co se dočteš tady dělá špatně, potom ti Larry musím říct, že to co předvádí Pavel tady je slabý odvar toho, co jsem se o sobě (o nás) dočetl jinde.
Chce to klid, jedním uchem tam a druhým ven, to co se stalo stejně nezměníme.

Take It Easy !!!

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

52

Re: ČTT závod 2009

Demon3 napsal:

Pokud se ti z toho co se dočteš tady dělá špatně, potom ti Larry musím říct, že to co předvádí Pavel tady je slabý odvar toho, co jsem se o sobě (o nás) dočetl jinde.
Chce to klid, jedním uchem tam a druhým ven, to co se stalo stejně nezměníme.

četl jsem to

53

Re: ČTT závod 2009

Ahoj Larry, Možná bys přece jen měl mé články smazat,když se z nich tolika "čestným" lidem dělá špatně a vidíš já to myslel dobře,jen nějak nechápu,čím jsem si tady zasloužíl tolik zloby a nenávisti! Když si tady zpětně čtu co jsem napsal,divím se té přímo patologické averzi vůči mé osobě. Někde tady padlo i to,že si tady léčím nějaký pocit méněcennosti. Mám obavy,že to bude spíš problém několika lidí,co se tady vyjadřovali k mým článkům. I když netvrdím,že všech. Já jsem v této věci úplně v pohodě. Hlavní problém bude,že se jakákoliv kritika nebo i návrh něco zlepšit,nebo změnit v Hořicích nenosí a vše je chápáno jako rejpání,nápadání a znevažování práce obětavých pořadatelů,kteří " nezištně, ve svém volném čase, obětavě... atd. atd. Ale co,napsal jsem,co jsem považoval za potřebné a vůbec si nedělám nějaký monopol na rozum. Jediný kdo zde se snažil se mnou diskutovat,byl pan Železník a dj a částečně Tomy a Ondřej,za což jim děkuji. Ostatní nemá cenu komentovat.

54

Re: ČTT závod 2009

no tak to nekomentuj a zmiz

55

Re: ČTT závod 2009

Demon3  Co zas kde psali?


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

56

Re: ČTT závod 2009

Kačule napsal:

no tak to nekomentuj a zmiz

Kačule Přece ti nemohu udělat takovou radost, komu bys pak nadávala a o čem bys psala do fora holubičko! A právníkem jsem tobě a Lulu určitě nehrozil.Vy dvě přece nikoho urazit ani nemůžete....!

57

Re: ČTT závod 2009

Norihaga - tak napiš,kdy přijedeš do Jablonce a ten náš soukromý spor vyřešíme!

58

Re: ČTT závod 2009

Demon 3 - Nevím sice co bych tady měl předvádět,ale ty články o vás a vašich závodech jsem četl a je to opravdu svinstvo - to srovnání se mnou od tebe moc hezké nebylo.....! I když píšeš jen slabý odvar!

59

Re: ČTT závod 2009

Zdravím Vás všechny!Jsem holka co jezdí na závody do Hořic od svých tří let a učím totéž svou dceru od deseti měsíců-se sluchátky na uších vše perfektně zvládá:-),(teď v pátek v Hořicích na TT oslavila 2 roky).Tak to jen na úvod.Musím zareagovat na to co tady píšete!Nečetla jsem ani radši ty poslední příspěvky,protože se mi ani trochu nelíbí jak řešíte smrt závodníka a všeho okolo tím,že se vlastně bavíte o sobě a o tom jací jste!Copak o to tady jde?Jsou to velice citlivé a smutné věci a nemáme právo o nich spekulovat.
Chci poděkovat všem kteří srdíčkem odvádějí úžasnou práci tady v Hořicích,ať už při zatáčkách nebo TT,klobouk dolů před Vámi!!!Je jasné,že už jen přípravy na tyhle závody dají strašně moc práce,ale je vždy vydět,že do toho jdete s Láskou a Srdíčkem.!
DĚKUJEME!!!
Čest památce všem,kteří své nejbližší a tuto trať opustili bez rozloučení....

60

Re: ČTT závod 2009

Zdravím Vás, je možné  tady uvést odkazy na další články, o kterých se výše zmiňuje Demon3?  Rád bych si je přečetl.  Karásek


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

61

Re: ČTT závod 2009

b.karasek napsal:

Z důvodu  tragických nehod,  které se v roce 2007, 2008 a letos  při závodech  staly,  navrhuji,  aby se příští ročník  Fuchs Oil 300 ZGH i TT jeli v Brně, nebo v Mostě. Podle mého názoru  totiž ani sebelepší zajištění trati  nemusí zabránit dalším tragédiím.  Vždyť  ta trať  je samý strom,  dům, lampa,  obrubník  a  každý jezdec může  udělat jezdeckou chybu a skončit stejně.

A až se i tam něco stane tak další ročník na měsíci. Vinou nebyl ani dům, ani strom, ale s největší pravděpodobností jezdecká chyba. Hořice mají kvalitní povrch i zabezpečení trati. Jen jsem čekal, kdy někoho tahle volovina napadne.
Aniž bych zlehčoval co se v posledních letech v Hořicích stalo, ani do Mostu, ani do Brna bych na veterány nejel, z 200 metrů bych z toho neměl vůbec žádný zážitek, ani z umění jezdců, ani z motorek a mám pocit, že ani mnozí majtelé strojů by na tyto okruhy nepřijeli. Každý, kdo jede na přírodní okruh ať už do Hořic, nebo jinam, ví kam jede, co tam bude dělat a zná rizika.
Chci poděkovat pořadatelům za jijejich práci, jezdcům za umění a krasné zážiky a vyjádřit upřimnou soustrast příbuzným a známým těch, kteří se už nemohli vrátit.

Naposledy upravil: Tojo (10.06.2009 09:02:15)

62

Re: ČTT závod 2009

Vážení, byl bych rád aby Vaše vzájemné napadání již skončilo. Vše je možné řešit bez emocí a s respektováním názoru jiných. Pokud druhá strana argumenty nebere, má na to nárok a nebudu dál na toto téma diskutovat, protože to nemá smysl. S kolegou ze SMS Hořice jsme se dohodli a zde uvádím pro pana Pavla a další, kterým není jasné proč se výsledky anulovaly základní výtah z řádů.

Seriál JPHZM je u nás vypsán jako Přebor ČR. Je vyhodnocován tak, že teprve po skončení každého podniku lze sestavit absolutní pořadí všech startujících bez rozdílu kategorií. Podle toho pak nejlepších 15 jezdců s licencí AČR obdrží body za umístění do PČR. Kategorie, které nebyly odjety nedostaly možnost zařadit se do celkového hodnocení. A proto nelze vyhodnotit nedokončený podnik.
Toto je stručné vysvětlení. Kdo by chtěl podrobnější informace najde je na www.autoklub.cz, NSŘ příloha N025.
Myslím, že tímto vysvětlením lze tuto kapitolu dotazů uzavřít a věřím, že bude srozumitelná i pro pana Pavla a ostatní jezdce, kteří nečtou řády.

Navic vzhledem k složitosti vyhodnocování není z technických důvodů možné vyhlašovat jednotlivé kategorie okamžitě po dokončení jízdy, ale teprve až po zpracování výsledků, což vyžaduje určitý čas. Odpoledne odjeté kategorie měly být vyhlášeny na závěr podniku. Vzhledem k tomu, že slavnostní vyhlašování je spojeno s radostí, veselím a usměvy, bylo by nesprávné a neslušné, aby se krátce po velmi smutné události uskutečnilo. Proto jej pořadatelé z piety zrušili což snad všichni pochopíte. V nejbližší době po dohodě pořadatelů s vedením SMS Hořice budeme kontaktovat jezdce kategorií F,T,U,V,X,J a K, kteří se umístili ve svých kategoriích na prvních třech místech, abychom se dohodli na způsobu předání věnců a pohárů.

Myslím že k tomuto již není co dodat, snažil jsem se Vám zajistit informace na které se dotazujete a jsou v mé kompetenci umístit je na fórum. Diskutujte klidně dál, ale prosím vašte svá slova a kroťte své vášně.
"Ž"

63

Re: ČTT závod 2009

for Tojo:  Máte pravdu, je to kravina, já mám závody 300 ZGH i TT taky rád a nedovedu si představit,  že by  je někdo zrušil.  Bohužel při tomhle sportu se musí počítat se vším a  k tragédiím dochází i na motodromech. Karásek


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

64

Re: ČTT závod 2009

b.karasek napsal:

for Tojo:  Máte pravdu, je to kravina, já mám závody 300 ZGH i TT taky rád a nedovedu si představit,  že by  je někdo zrušil.  Bohužel při tomhle sportu se musí počítat se vším a  k tragédiím dochází i na motodromech. Karásek

Véte, obliba přírodních okruhů mezi samotnými jezdci narůstá a to jak u nás, tak v Evropě a kdybyste se zeptal jezdců, kteří jezdí třeba Evropu, tak pokud by to bylo možné, jako že většinou kvůli smlouvám není, tak byste našel určitě lidi, kteří by to přijali jako výzvu, na jako riziko. Jet Hořice, Mann, nebo třeba Těrlicko, je podobné svojí výzvou, jako skákat na špagátu, nebo lézt po mrakodrapu, či jezdit třeba freestile. Prostě riziko je všude.
Kdybych mohl, vyhlásím mistrovství čehokoliv na přírodních okruzích a pozvu hodně mladejch kluků, kteří se honí mezi kamionama v normálním provozu, ať ukážou, co je vnich, věřte, že toto riziko na zabezpečeném okruhu je daleko menší, než za běžného provozu.

65

Re: ČTT závod 2009

Železník - Děkuji za vysvětlení řádů JPHZM. Je to v pořádku a bylo to podle pravidel a pokud se jezdcům odpolední části předají poháry a věnce není už co řešit. Škoda,že toto vysvětlení nepřišlo dříve, já jsem s tímto vysvětlením spokojený a chápu i to,že po té tragédii se už odpolední výsledky nevyhlašovaly. Díky za zprávu! Jen doufám,že příští rok budou mít závody veteránů více štěstí než měly v posledních  dvou letech! Ať se vám v pořádání dalších ročníků daří!  Pavel

66

Re: ČTT závod 2009

Železník: Rád bych vyjádřil přesvědčení, že k žádnému dalšímu vzájemnému napadání už tady nedojde a všechny ostatní zvědavce bych chtěl od čtení dalších negativních ohlasů na ČTT uchránit, tudíž žádné odkazy zveřejňovat nebudu.
Věřím že to pochopíte.

Take It Easy !!!

67

Re: ČTT závod 2009

!!!Tak koukám, že je potřeba změnit téma!!  mad
!!!  No měl bych dotaz jestli náhodou někdo nemá foto strojů T28, T49, T57, T70,T97  jedná se o stroje ČZ 175, hlavně bych měl zájem o informace, fotky, dobové instrukce, dobové foto apod. o ČZ 175 Katalog.. kdyby bylo možné cokoliv poslat na mail jakubstepa@seznam.cz, vše cením, každou volovinku o tomhle stroji, předem moc děkuji ŠŤÉPA

68

Re: ČTT závod 2009

4pavel50:dobrá-udělám si do Jablonce výlet ale nerad bych tam jezdil zbytečně...


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

69

Re: ČTT závod 2009

NoriHaga napsal:

4pavel50:dobrá-udělám si do Jablonce výlet ale nerad bych tam jezdil zbytečně...

a vysledek setkani prosim uvedte zde:-)))dekuji

70

Re: ČTT závod 2009

4Mato:každopádně bych rád včetně foto,ale pochybuju že to dopadne a náš fantomas se nám představí osobně... :-))


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

71

Re: ČTT závod 2009

NoriHaga napsal:

4Mato:každopádně bych rád včetně foto,ale pochybuju že to dopadne a náš fantomas se nám představí osobně... :-))

presto budu doufat ze se vam to podari.tolik lidi,touzi najit UFO a vy jste jen krucek od senzacniho odhaleni:-))

72

Re: ČTT závod 2009

Pro NoriHaga : Přeji hodně štěstí na cestách :-)

73

Re: ČTT závod 2009

NoriHaga
mrkni na tenhle odkaz
takže až pojedeš do Jablonce
tak pamatuj na jedno heslo
ODEJDE JEN JEDEN :-)))
http://www.czechracing.cz/news/wrestling/

74

Re: ČTT závod 2009

Larry,Larry, tys na tu loňskou diskuzi nezapoměl viď? A máš pravdu,často se stává,že odejde jen jeden!

75

Re: ČTT závod 2009

to pavel50 : nepřipadáš si už trochu trapnej?

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7