326

Re: VICTOR GILMORE

Ale Tomy ty mě opravdu zlobíš! Konec by byl i s těmi koly navíc okolo šesté hodiny pokud by se ovšem dodržel časový harmonogram,ale i při zdržení okolo jedné hodiny by to skončilo maximálně v 19oo hod. což je stejný čas jako skončily závody letos. Ty nesmyslné Warm-upy asi zrušit nejdou, protože prý jsou předepsané,ale nevím to jistě,třeba něco o tom víš ty. Můj názor je že jsou zbytečné, ale třeba se mýlím a někdo tu třeba vysvětlí, čím jsou výhodné a proč se vlastně jedou. Jestli je jezdci třeba nejezdí proto,že v závodě je tak málo kol?!

327

Re: VICTOR GILMORE

Wusa - Víš ono to zase tak mlácení prázdné slámy není! Ten trend kratších závodů mohou bez problémů v Hořicích změnit a vůbec se nemusí ohlížet kolik kol se jezdí jinde. A pokud někdo zvládne třeba 4 závody jen to potvrzuje že není problém třeba pro Loichta a že je to starší pán jezdit více kol. O Gilmorovi jsem ti už psal a svůj názor řekl,je to hodně dobrý jezdec, ale nelze jeho 6 místo v 600stovkách a tuším 12 místo v tisícovkách omlouvat starou motorkou. Měl si přivézt rychlejší a novější a neboj se mám přehled kdo to je a jak jezdí. Nenapadlo tě,že třeba někteří naši jezdci dosáhli výkonnosti oněch opěvovaných elitních Irů? A nebo to třeba dopadne s našimi jezdci v Irsku jako u nás s Gilmorem, kdo ví? Vše se časem ukáže. Když jsi už zmínil Frantu Šťastného on toho v Hořicích tak moc zase nenajezdil,mám sice hromadu programů,ale nechce se mi to hledat tak heslovitě podle paměti -1 start v roce 1962 - vyhrál 250 ccm.  V roce 1963 nestartoval - těžce se zranil v  Jičíně.  Roky 1964 a 1965 tuším v jednom ročníku nestartoval a v jednom vypadl pro poruchu. 1966 startoval mimo závod na převrtané 350tce ze zadní řady, měl velké zdržení,ale protáhl se na druhé místo za G. Havla, ale předjet ho nestihl.  1967 - neměl připravený stroj a startoval na půjčené staré ČZ z roku 1958 a nedojel. 1968 nestartoval.  1969 - Jel na jednoválci Jawa 250 ve 250 byl čtvrtý a na stejném stroji jel 350 a byl pátý. Musím poznamenat, že byl už hodně pošramocený a navíc mu bylo už 42 let a pochopitelně už dávno neměl špičkovou formu. V roce 1970 měl ve 250tkách v Hořicích těžkou havárii v Kudrnáčově zatáčce spolu s Kronem,Špakem a vedoucím Švýcarem Schmitem který je předjížděl na prvním místě v posledním/ !!! / kole o celý okruh a o vítězství nakonec takový kousek od cíle přišel a vyhrál později velmi slavný Fin Lansivuori. Pád způsobila Špakova Jawa,které se zadřela převodovka a všichni šli na zem. Takže vidíš že toho Franta Šťastný v Hořicích mnoho odjet nestihl. Často mu také naše závody kolidovaly s MS, kterému dával samozřejmě přednost. On ani v tom Jičíně nebyl úplně nejlepším jezdcem, daleko více vítězství a úspěchů tam měl podobně jako v Hořicích Gustav Havel. Ale Franta byl PAN jezdec a závodník k pohledání,je jen škoda,že nedokázal včas skončit a v dobách kdy byl na vrcholu neměl špičkový motocykl schopný vyhrát MS. Franta osobně na to v období let 1961 - 1963 na to jezdecky měl.

328

Re: VICTOR GILMORE

pavel50 Tak ona se ta rychlejší a novější motorka sama nekoupí

329

Re: VICTOR GILMORE

Tomy prosím pošli mi na mejl telef.číslo.Potřebuju se s tebou a tátou domluvit na odjezd ze Dvora dík.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

330

Re: VICTOR GILMORE

Tomy napsal:

pavel50 Tak ona se ta rychlejší a novější motorka sama nekoupí

No to je tedy smůla, kdo na to nemá tak prostě vyhrávat nemůže!

331

Re: VICTOR GILMORE

Můj názor na VICTORA-dobrý jezdec v 600 posun o devět míst dopředu to je copak málo?,dobrej chlap dal jsem si i v sobotu nad ránem s ním pár piv prostě žádnej frajer,až dojedou nějací naši takhle někde v IRSKU pak můžeme trochu porovnávat,ale to je zase jen o penězích jsem rád že jsem ho v HOŘÍCÍCH viděl.Možná kdyby jel ještě někde jinde u nás třeba rychlé TĚRLICKO takby některé přesvědčil,že to není žádny ořežprut!!!Všichni jezdci jsou v někde lepší někde horší.TAK DAVID

332

Re: VICTOR GILMORE

speed triple: Když Victor bude mít peníze, Těrlicko pojede ;-)

333

Re: VICTOR GILMORE

pavel50: Warmupy zrušit nelze a při přidání 5 kol na závod, zachování současnýho počtu závodů a nějakém horším počasí než bylo teď, bude hrozit zrušení minimálně posledního závodu kvůli tmě v lese, protože přes tu 19.hodinu se dostaneme vždycky.
To říkam i přestože navýšení počtu kol podporuju, jenže má to prostě svoje "ale"...
Victor je určitě super fára a holt mu to letos nevyšlo, jako to nevyšlo Indimu, Oldovi nebo před 3 roky Romanovi.
Nedělal bych z toho vědu.

Take It Easy !!!

334

Re: VICTOR GILMORE

Demon 3 - Promiň,ale mě by stačilo 3 kola na závod a 2 kola pro veterány a to by nebylo ani 50 minut navíc. Já myslím,že by se to dalo zvládnout,nemusí být přece každý rok zásek skoro dvě hodiny jako letos. Pokud by se jen,trochu dodržel časový harmonogram,dalo by se to stihnout do půl sedmé a možná i dříve. Victor je dobrý jezdec, třeba mu to vyjde příště.

335

Re: VICTOR GILMORE

pavel50: Když on nějaký zásek je každý rok a je to celkem logické, protože úplně bez komplikací to snad ani nejde.

336

Re: VICTOR GILMORE

Jak píšu jinde, časovej harmonogram je teorie pro případy, že vše poběží tak jak má, aby se zbytečně nečekalo, což se nestalo ani nepamatuju.
Většinou bejvá větší skluz v sobotu, letos byl větší v neděli a to se kromě padáku Elsassera v Kudrnáčovce a prodlouženýho zahájení nic extrovního nestalo.

Take It Easy !!!

337

Re: VICTOR GILMORE

Zase se vrátíme k původnímu tématu tohoto vlákna a tím je VICTOR GILMORE.

Snad to ani není potřeba překládat. Je to zpráva od Chase Corrise, kterého jsem počátkem roku seznámil i s Indiánem. Chas bydlí na Manu a když tam Michal byl v únoru, Charlie mu ukázal spoustu zajímavých věcí a seznámil ho s mnoha zajímavými lidmi. Tohle od něho přišlo v souvislosti s 300 Zatáčkama

Hi Pavel,
Many thanks for all your help at Horice this year :-)
It was much appreciated by Victor and all the team at TLindsay Racing.

Please pass on all our best wishes to everybody at the AMK Horice Motorcycle Club and all the Czech race fans for giving us all such a good welcome at Horice again this year.

We certainly hope to be back at Horice in 2010.

All the best,
Chas and all the Victor Gilmore Race Team.

http://img268.imageshack.us/img268/2707/fotografie470.jpg

Naposledy upravil: wusa (25.05.2009 20:11:37)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

338

Re: VICTOR GILMORE

Další z řádky letošních špatných zpráv se právě objevila na motorkářích.
Victor Gilmore, trojnásobný účastník hořických 300 zatáček Gustava Havla bohužel zahynul při závodě irského mistrovství Killalane Road Race...
R.I.P. sad

Take It Easy !!!

339

Re: VICTOR GILMORE

vzpomínka na Victora

http://www.czechracing.cz/news/victor-gilmore/


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

340

Re: VICTOR GILMORE

VTR napsal:

Čau, před časem jsem našel stránky, kde jeden chlapík dával k hádání fotky Hailwooda, Agostiniho, Nieta,atd. Chtěl jsem taky odpovědět, ale odložil jsem to a teď to nemohu najít. Bylo to něco podobnýho jako tady s tím Mamolou. Nevíte někdo, kde bych to našel? Dík za odpověď.

podávej se tady na odkaz Hádej hádej hadači
anebo the best rider