to all: byly zde dotazy na průjezdy kol jednotlivých tříd při 300 ZGH. Postupně sem dám nejrychlejší kola při všech závodech (kromě volné nad 600, která tu už je).
Sportproduction 125 ccm
Jezdec Start. č. Nejrychlejší kolo
čas v kole č.
Sedlo Miroslav 4 2:59.951 1
Vochoč Aleš 5 3:01.353 3
Hrubý Lukáš 6 3:04.493 5
Kolář Petr 7 2:52.865 1
Turna Martin 9 2:50.230 7
Svoboda Václav 14 3:12.976 6
Chlíbek Radek 17 2:40.267 6
Pluhař Štěpán 18 2:51.144 6
Jančík Roman 19 3:09.901 6
Šubr Jiří 29 2:49.977 7
Kopp Jaroslav sen. 31 3:12.623 7
Kubišta Jiří 32 3:09.218 6
Kopecký Ondřej 43 3:47.275 4
Lamich Radek 47 2:44.264 3
Savinkov Michal 51 2:45.815 6
Korejs Michal 64 2:59.248 2
Chlíbek Josef 77 2:52.184 8
Valenta Leoš 80 3:11.357 7
Salač Michal 89 2:48.787 5
Soukup Zbyněk 99 2:43.558 4
Supermono
1 Kehrer Johannes 2:34.345 7
3 Valda Arnošt 2:51.176 8
5 Dufek Lubomír 2:43.008 7
8 Loicht Martin 2:36.782 3
9 Duchan Josef 2:40.341 2
12 Hašek Hynek 2:49.445 6
13 Štovíček Jan 2.56.262 7
14 Vysloužil Jan 2:42.166 7
15 Medek Miroslav 2:57.569 4
17 Schmidt Ingolf 2:56.467 6
18 Kamenický Libor 2:36.190 4
19 Jílek Vladimír jun. 2:56.429 7
21 Svoboda Václav 2:56.850 7
24 Michel Alexander 2:42.399 7
31 Vysloužil Alexandr 2:49.214 2
34 Prokeš Václav 3:06.489 7
35 Divila Ivo 3:02.253 7
37 Přibyl Ivo 3:28.877 2
40 Wilhelm Mario 2:40.574 7
48 Jančík David 2:53.266 4
50 Jančík Jaroslav 2:56.376 7
52 Loučka František 2:36.688 3
59 Rádl Michal 3:15.755 5
64 Koukal Jan 3:06.250 7
72 Mrázek Jan 3:17.220 3
77 Funke Michael 2:39.500 2
96 Winkler Ladislav 3:03.023 3
124 Suchánek Jiří 3:04.979 6
125 CCM GP
1 Mosleitner Franz 3:08.264 5
4 Podlipný Oldřich 2:29.609 8
11 Fikker Lukáš 3:31.879 1
22 Frenzl David 2:44.424 7
25 Jahoda Marek 2:33.770 7
41 Grämer Steffen 2:31.114 7
52 Heinrich Frank 3:13.017 7
57 Steege Werner 2:36.572 8
71 Kolář Patrik 2:29.753 8
84 Lohse René 2:33.429 7
89 Salač Michal 2:46.291 8
94 Novosád Dušan 2:41.348 7
99 Loicht Martin 2:36.334 6
250 CCM
5 Havrda Jaroslav 2:46.167 8
7 Kalina Karel 2:33.958 7
17 Ježek Michal 2:33.066 8
19 Navrátil Pavel 2:36.642 8
21 Lucas Erik 2:32.122 7
40 Schinkmann Volker 2:36.965 8
44 Elsässer Jens 2:41.549 7
46 Pirkl Roman 2:51.156 5
56 Voit Henrik 2:28.671 6
88 Matuš Karel 2:32.848 8
Volná 250-600 CCM
1 Vondrouš Martin 2:30.268 6
5 Holz Stefan 2:28.018 6
6 Boček Roman 2:24.640 5
8 Kunz Petr 2:40.608 8
13 Hlavinka Jan 2:52.534 4
17 Reichmann Udo 2:26.671 6
20 Kněžík Josef 3:13.735 6
23 Dokoupil Michal 2:24.378 8
24 Michel Alexander 2:32.384 3
26 Pokorný Jindřich 2:49.752 3
29 Šubr Jiří 2:33.858 7
38 Pavlíček Jan 2:35.586 7
42 Florián Luděk 2:38.437 7
50 Miler Jakub 2:40.436 7
52 Loučka František 2:28.722 8
53 Volák Jan 2:36.725 3
62 Červenka Jaroslav 2:40.202 2
66 Brož Jiří 2:23.637 8
69 Liss Ingo 2:38.345 7
71 Sommer Helmut 2:52.485 2
73 Sedláček Zdenek 2:36.468 7
74 Holán Kamil 2:26.856 6
78 Jiroš Michal 2:34.742 6
79 Kopal Jiří 2:30.490 6
83 Chalupa Michal 2:33.870 8
85 Jančík Pavel 2:33.587 7
89 Domke Klaus Peter 2:28.985 7
92 Brtek Josef 2:38.882 5
93 Šorm Tomáš 2:42.196 5
95 Neef Ronald 2:40.791 8
Klasik do 175 CCM
1 Klimek Eduard 3:04.860 6
2 Grämmer Ingo 3:31.089 6
3 Plevák Antonín 3:06.241 6
4 Šobáň Milan jun. 3:16.919 6
11 Gagliardi Angelo 3:28.922 5
12 Roscher Joachim 3:14.701 2
15 Heider Bernhard 3:27.406 6
16 Kleemann Franz 3:32.670 2
33 Veselý Martin 3:29.591 1
37 Šobáň Milan sen. 3:16.857 6
49 Rudolf Vratislav 3:23.468 5
59 Matějka Milan 3:23.294 6
64 Vrzáň Libor 3:18.328 6
73 Kalina Karel 3:07.101 6
79 Tázlar Jaromír jun. 3:15.005 6
81 Antoš Radek 4:11.063 5
Klasik do 250 CCM
4 Průcha Jiří 4:24.202 1
9 Šrámek Milan 3:46.630 3
11 Tázler Jaromír sen. 3:03.811 6
17 Virág Jiří 3:18.219 5
20 Walter Marian 3:21.230 3
22 Vajdl Martin 3:27.884 5
24 Kafuněk Petr 3:20.421 4
25 Bango Milan 2:59.502 2
30 Dousek Stanislav 3:31.504 1
33 Šobáň Milan sen. 3:22.285 1
45 Švihnos Jiří 3:00.562 2
46 Neef Ronald 3:01.704 6
63 Křížek Josef 3:04.728 5
66 Strapina Pavel 3:03.261 5
71 Binar Josef 2:57.997 6
74 Koudelka Lubomír 2:49.986 5
76 Pohl Wolfgang 3:14.515 6
77 Hill Karol 3:02.815 6
80 Krsek Petr 2:57.628 5
84 Thér Miloš 3:02.350 4
87 Beran Jindřich 3:25.573 4
88 Loicht Martin 2:50.205 5
91 Burkhardt Peter 3:10.350 2
92 Russ Roland 3:27.325 4
96 Kvasnička Luboš 3:47.017 3
97 Navrátil Pavel 2:56.396 6
98 Zemánek David 3:05.297 2
Klasik do 350 CCM
1 Holanec Martin 2:56.106 2
3 Zollinger Albert 3:14.279 5
4 Glauser Ives 2:44.552 6
11 Gagliardi Angelo 3:16.094 5
12 Šobáň Milan jun. 3:02.447 2
17 Zachovalová Marie 3:27.164 3
20 Svědiroh Miroslav 3:43.715 2
30 Bělic Lukáš 3:18.534 4
32 Jílek Vladimír 3:12.128 4
36 Tenk Jiří 3:31.355 5
46 Neef Ronald 3:00.106 4
59 Matějka Milan 3:03.984 4
64 Paznocht Zdeněk 3:43.127 4
66 Bänsch Steffen 3:29.366 3
73 Kalina Karel 2:59.644 5
75 Medek Jiří 3:57.651 3
86 Škoda Jan 3:09.347 2
88 Loicht Martin 2:44.793 6
89 Ženíšek Jan 3:24.097 4
96 Půda Rostislav 3:28.760 5
Klasik nad 350 CCM
2 Glauser Franz 2:54.480 2
3 Volák Jan 2:51.771 2
4 Glauser Ives 2:37.533 3
7 Mrázek Frank 3:10.490 2
8 Fürböck Johann 3:05.826 4
10 Velkoborský Milan 3:54.665 4
13 Lefan Jiří 2:45.831 2
21 Zachoval Ilja 3:08.536 5
23 Koning Jan 3:08.074 6
24 Kafuněk Karel 3:06.730 5
25 Slavíček Rostislav 3:28.722 4
31 Vysloužil Alexandr 2:55.385 5
35 Divila Ivo 3:17.182 5
42 Havel Stanislav 3:24.283 5
47 Kotland Vladimír 3:26.735 5
51 Vyhnálek Vítězslav 3:07.811 5
52 Loučka František 2:55.863 2
64 Šotolář David 3:23.437 5
66 Šulc Petr 3:14.294 2
68 Svoboda Vladimír ing. 3:35.383 5
69 Metelka Petr 3:14.993 5
76 Juráček Josef 3:12.043 5
77 Serbousek Jiří 3:09.792 6
88 Matuš Karel 3:02.615 4
91 Čálek Richard 3:15.470 5
93 Turek Jiří ing. 3:20.180 1
97 Šmolík Karel 3:10.150 2
Naposledy upravil: dj (28.05.2007 22:03:49)