Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

26

Re: the best rider

Hezký, moc hezký!! Takže ono je to v rodině, hi, hi, hi!!!!!!!!!!!
Ahoj, Larry! Ohledně tý chvály, nepřeháněj! Já jen vím, že nic nevím! Ale k Wusa, teď je mi jasný,
absolutně, že jde o specializaci " návratu do přírody"? Tak tady máte jednu nefalšovanou!   
http://img61.imageshack.us/img61/628/sejmout0003uv4.jpg
Jinak mimo soutěž, ten nick WUSA má něco společnýho s americkým rádiem?????
Že bych si střih rádio "Jerevan", oooooooooo!!!!!!
Ale určitě pokecáme, zime bude dlouhá!!!!!!!Brrrrrrrrrrr! Ale tady to zatím vypadá nadějně - tedy rozumně,že, náčelníku Larry?????
Honza

27

Re: the best rider

Pěkný, moc pěkný - 3x stejný příspěvek :-)  Fotka je taky super, typnu si, že je to Jičín, po téhle zatáčce přijde sjezd k rybníkům (před nima je tam samozřejmě ještě jedna pravá). Je to tak?
S rádiem můj nick nemá společnýho lautr nic (nebo že by nick?), to je z dětství, já ani vlastně nevím, jak se tam to "W" vloudilo.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

28

Re: the best rider

Oj, oj, oj,!!!!!!!!
Jsem starší kus a moderní technika hlásila "stránka nejde zobrazit"!!!!!!
Tak je to tam 3x!!!!!!! Tak to nějak admin smázne, že? Jinak jsem opravdu rádio Jeravan, cha, cha - neumím smajlíky.......!!!
Je to Brno 1961 - bývalá točka před úpravou u benzínové pumpy??? Ale nejsem si na stopro jistý???
Honza

29

Re: the best rider

Zdá se, že admin už zapracoval. Taky neumím smajlíky a je mi to fuck. To ale není ten pověstný světový přístroj, že? Myslím tu jawku z roku 61 350cc, tohle je dvěpade. Taky něco mám a to už by asi mělo být ono:

http://img62.imageshack.us/img62/637/franta2fr6.jpg

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

30

Re: the best rider

Adminovi moc děkuji, tomu říkám akce!!!
Trochu smutné výsledkové ráno pro naše barvy, ale příště bude líp - možná!
Jinak s tou fotkou jsem si pěkně naběh, ale rád si rozšířím obzory. Jestli je to dvěpade nebo třipade, to je těžký! Ten podklad pro čísla je těžko k rozeznání - zelenej nebo modrej? V obou totiž startoval s číslem 9.
Tady je s 350 a bez toho sedla.
Jinak ta TT 1981 je pěkná, a Fandovi ta jednička sedne, co?
http://img217.imageshack.us/img217/8683/sejmout0014yz5.jpg
Honza

31

Re: the best rider

Je fakt, že když to takhle podáváš a člověk se soustředí na ty barvičky, tak to úplně jasný není. On ten jeho modrej kyblík je na fotce taky spíš zelenej. No nevím. Mě teda spíš zaskočilo barevnýá provedení jawky. U tý fotky z Manu už je to jasný.
Jinak přidávám další jméno do ankety - CASEY STONER.  Letos je rozhodně the best rider motoGP.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

32

Re: the best rider

To Wusa: Barvičky jsou zajímavý!
Fotka ukazuje Jawu do roku 1961, pak to trochu zvoubarevnili!
V roce 1964 vznikl kočkopes Jawa-ČZ! Tím jsou *** všechny světový tabulky a výsledkový listiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V našich domácích výsledcích se psalo Jawa-ČZ(P) nebo (S), tedy Jawa /Praha/ nebo ČZ / Strakonice/. Číza přešla s hliníku na modrobílou a Jawa na červenobílou! Ta fotka ( tvoje) z TT 1981 není pochopitelně ze závodu, ale z kola hvězd, či jak to přeložit. A myslím si že Olda Prokop by měl k té motce výhrady, vždyť ji proháněl Honza Bartůněk v MR v 70.letech.
Honza
PS: To víš, že jsem se chytil, alespoň se zase něco dozvím!!!!!!!!!!!!!!!!!

33

Re: the best rider

No to já vím, že Frankey na jawce není origoš fotka ze závodů (mimo jiné to prozrazuje ten pupík). Někde jsem kdysi četl, že když si angláni Šťastného pozvali na tu "jízdu králů", tak mu nabídli číslo 1. Tak moc tam byl populární...
A kdy se pak zetka vrátila ke stříbru? Já pamatuju Bohouše Stašu jenom na stříbrné ČZ. Btw - měla fantastickej nezapomenutelnej a nepřekonatelnej zvuk.
Co říkáš na tradiční bitku Rossistů vs. zbytek světa na racingu?

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

34

Re: the best rider

Návrat ke stříbru je 1969 - ČZ 350 OHC 4! Nějak utichl kočkopes, vona Číza se zase toho nerada držela, protože byla teoreticky furt druhá!
Což rossisti, klasika!!! Ale Pešíno, tady je to kapku na levačku!
Ale snad se zadaří!

35

Re: the best rider

No jo, s tím Lukášem se přesně projevuje taková ta naše přiblblá malost. Kdyby jel "na jistotu" (to mě vždycky medí, jde to vůbec při závodech?), tak by ho taky kamenovali, že byl připosr... atp. Já si toho naopak hodně cením, samozřejmě bych ho taky raději viděl, jak dýchá Talmovi na záda (i v celkové tabulce), ale ruku na srdce - není to skvělý mít tam Čecháčka a vidět ho, že se mele s těmi nejlepšími na světě? Jenom si nejsem jistej s tou 250 na příští rok, podle mě by měl zůstatve dvackách a ještě to jednou zkusit.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

36

Re: the best rider

Tady těžko radit, mám takovej divnej pocit!
Jak se říká vono už tady všechno bylo atd.!!!!!!!!!
125 si myslím, asi ne??? Ale 250 s tím co zase zatím víme????????
Však se to dozvíme, hi, hi!!!

37

Re: the best rider

kukněte do Tématu 300 zatáček INFO
tam si otevřte dokaz LEGENDS ONLY 300 ZGH
dal jsem tam a budu dávat Hořice STARS

38

Re: the best rider

Je překvapivý, že Rossi fans (nebo spíš fanatic fans) jsou si nějak podobní. Jak si teď píšu s těma Irama, tak tam to je taky ožehavý se HO jakýmkoliv způsobem dotknout. Reakce následuje okamžitě. Jestli ono to není tak trochu proto, že sám Rossi je k ostatním taky trochu povýšenej a netolerantní. Přišlo mi hodně divný, že po minulém závodě u Stonera a ni nezastavil a nepopřál mu, jak to udělali ostatní, Haydena nevyjímaje.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

39

Re: the best rider

To Wusa: Ale to je jednoduché, Valentino si prakticky vytvořil "kult osobnosti"!!!
A zde bohužel existuje již jen "ano" nebo "ne"!!!!!!!!!!
Nerad, sám jsi zde psal, aby se zde nerozvíjely diskuse ohledně HO!
Ale není problém dát poctivě jeho historii dohromady!!!
Jen na okraj, 2004 vyhrál jsem lahvičku, že bude mistr světa!!!!!
Je to uznání kvalit jezdce, nikoli osobnosti! I když media, ty umí věci!
Příště více!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doufám, že mláďata zaexelují v sobotu v ČB!
Honza

40

Re: the best rider

Asi jsem úplně out, ale co se děje s mláďaty v ČB?
Pokud jde o 46, nikdy mi nevadil jako jezdec, ale jako člověk je ..... I když mu v těch jeho nemožných opičkách možná radí jeho mediální poradci. Ještě bych to pochopil u 18 letýho kluka, ale u tak ostřílenýho matadora jsou některý výstřelky trochu divný. Ale nechám HO spát, aby neškytal.
Mě se třeba líbí, jak se dal dohromady Biaggi. Evidentně mu roční pauza prospěla (i přes to, že léta běží vážení) a je na něm vidět, že se závoděním opravdu baví. Jasný, je to dřina, ale on asi není pod takovým tlakem a zdá se být dost v pohodě. Věřím, že v neděli 2x vyhraje.
Ono ve WSBK je to (pro mě) stejně pikantní. Fandím Biaggimu (od jakživa), Hagovi (úžasný styl) a Bayllisovi (super týpek) a oni si to kluci pěkně dávají. Nejlepší na tom je, že vyhrávají ZÁVODY. A to je to vo co go!

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

41

Re: the best rider

to wusa....nevím na co jsi koukal...
Hayden mu popřál naopak ze všech nejvíc...nebylo to za jízdy...
ale chvilku vedle sebe i stáli

42

Re: the best rider

Zkus to přečíst ještě jednou a pak pochopíš, co jsem napsal :
"Přišlo mi hodně divný, že po minulém závodě u Stonera ani nezastavil a nepopřál mu, jak to udělali ostatní, Haydena nevyjímaje."

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

43

Re: the best rider

wusa:že sám Rossi je k ostatním taky trochu povýšenej a netolerantní...no, já nevím, jak jsi k tomuhle došel, protože oproti tady opěvovanému vašemu kamarádovi Peškovi je Rossi opravdu milý a příjemný. A Rossi Stonerovi popřál, jen jsi koukal na špatnou TV asi, protože na Eurosportu to i bylo. Nejsem žádný fanda Rossiho, ale pokud jde o to, kdo je nejlepším jezdcem všech dob, tak i velcí jezdci minulosti se shodují, že právě Rossi. Už jen proto, že se nebál přejít na Yamahu, která byla na tom špatně a on dobyl titul. Ale možná to je proto, že fandíš Biaggimu. Já nemám žádnýho koně, na nějaký idol jsem už starý.
Larry: Elias a Hayden mezi nejlepšími? Tak to bylo zapomenuto na Surteese, Dukeho, Mamolu, Lawsona...a asi dalších sto jezdců všemožných závodů.

44

Re: the best rider

Moji Best Of:
http://img228.imageshack.us/img228/3764/1997doohanflagkc1.jpg
Mick
http://img223.imageshack.us/img223/4484/usagp88uh4.jpg
Wayne
http://img220.imageshack.us/img220/9868/amang821oc9.jpg
Toni
http://img223.imageshack.us/img223/4277/1991gardnerdoohanxp5.jpg
Wayne s Mickem
Ondřej: Že na tom byla Yamaha špatně ? Co pamatuju, tak Max na Yamaze dost Valemu šlapal na paty a potom co odešel k Hondě, neměla Yamaha pořádnýho jezdce...
Takže ten její propad bude spíš tím.

Naposledy upravil: Demon3 (01.10.2007 20:15:33)

Take It Easy !!!

45

Re: the best rider

Ondřeji, nemám ani trochu v úmyslu se přít o tvém názoru na Rossiho, ale to, že je netolerantní vůči druhým, že je zesměšňoval atp. je evidentní. A nemá to nic společného s tím, že mezi mé oblíbence patří třeba i Biaggi. Tvrdit o Rossim, že je nejlepším jezdcem všech dob je ale docela troufalé. Co tě k tomu vede? Pokud jde o počet titulů, mohli by to být klidně Agostini nebo Angel Nieto, pokud jde o velikost jezdce - co třeba David Jefferies nebo tolik zmiňovaný Joey Dunlop? Nebo jezdci, které uvádí Demon3 ?

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

46

Re: the best rider

wusa: Nejsou to tituly. Je to pohled celkový. Kde jsou jezdci na stejném motocyklu? A že Edwards ze Superbiků byl hvězda. Pokud jde o zařazení Davida Jefferiese, to je asi díky brzké smrti, protože nebyl na vyšší úrovni než Archibald, McCallen, McGuiness, Hislop. Wayne Gardner byl můj velký oblíbenec, ale ani do Top20 bych si ho nedovolil dát.
Ale tohle je jen plýtvání časem. Vždycky jsem tato srovnání neměl rád, protože to nemá žádný smysl a ani to nejde, ale pokud se tady melou jména, že by tu mohl být i Spejbl s hurvínkem, tak se nejde neozvat.

47

Re: the best rider

Demon3: Že Yamaha opravdu nebyl dobrý stroj ví asi každý. Jezdil na ní i zmiňovaný Abe (kupodivu ho i tady někdo napsal stejně jako Eliase. Ale co, pokud se mě už nikdo na nic nezeptá, nebudu tu zbytečně rozdmýchávat vášně a nechám toho.

48

Re: the best rider

Ondřeji, smyslem tohoto "threadu" nebylo srovnávat nikoho s nikým. Já měl na mysli spíš to, aby jsme tady trochu diskutovali o hvězách minulých i současných, aby každý snášel svoje argumenty a tak. Samozřejmě máš pravdu, že počet titulů ještě není směrodatným ukazatelem, že se jedná o toho "the best". Já jsem to tam napsal schválně, aby bylo vidět, že pro to, aby někdo byl fakt ten nejlepší existuje řada ukazatelů. Nejvíc ale hraje roli to, jak tě (nebo kohokoliv jiného) ten nebo onen jezdec oslovil svým stylem, přístupem k závodům atd atd. Já třeba dodnes vzpomínám na jezdce z Hořic, který se jmenoval Franz Rau. Někdy okolo 77. jel dvěpade asi na pátým šestým místě, ale pro mě byl v ten den "the best" právě on. Krásný barvy (zelenožlutý), krásný styl a ještě mu při brždění pískaly brzdy. Nádhera.
Vůbec tady nechci psát takový bláboly, jaký se po každém závodě motoGP píšou na racingu.
A budu moc rád, když budeš pokračovat. Třeba i s tím Hurvínkem, možná uměl na kolobrndě věci, o kterých třeba ještě nevíme :-)

Naposledy upravil: wusa (02.10.2007 11:35:10)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

49

Re: the best rider

wusa:Pak je to u mě tedy Garry McCoy pro jeho jízdu. Pokud jde o Hořice, pak Olda Podlipný. Se 125 porážet všechny na 250 a k tomu ty náklony - klobouk dolů, co předvedl letos a hned v prvním startu výkony Penziho, který ještě bavil diváky.

50

Re: the best rider

Díky, jsem rád, že jsi mě pochopil.
Jo,jo McCoy je střelec, taky se mi po něm stýská. Penz byl po dlouhé době nováčkem, který Zatáčky zvládnul na jedničku (=na vítězství). Takových frajerů zas tolik nebylo.
Abych nezapomněl : Perňa bude taky příště zase o kousek výš, třeba dosáhne až na podium.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7