1

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

Hele ty zápasníku, napiš kdy přijedeš a snad nemyslíš že ti budu volat?

2

Norihaga - Napiš kdy se ti to bude hodit! Kdo je to Locke?

3

Mato - To jsem rád,že to tak berete a pokud jde o ty mé názory odjinud, no těžko můžeme mít všichni stejný názor a od toho ty diskuze přece jsou!

4

Wusa - Já jsem ovšem nepsal,že Ty pokračuješ,ale ostatní atd, nakonec přečti si to co jsem napsal znovu. Já proti tobě nemám vůbec nic, naopak obdivuji tvé fandovství pro silniční motocykly a závody.

5

Ale jo Larry, když jsi to myslel jen ironicky.... O mě už se tady "otřelo" lidí!

6

to Wusa - To je zvláštní, že já jsem vzal výzvu Železníka a Demona 3 vážně a přestal psát a diskutovat a ostatní včetně tvého bratra pokračují,tak co bys tedy ode mě chtěl? Nakonec si přečti posledni příspěvky!

7

Larry,Larry, tys na tu loňskou diskuzi nezapoměl viď? A máš pravdu,často se stává,že odejde jen jeden!

8

Železník - Děkuji za vysvětlení řádů JPHZM. Je to v pořádku a bylo to podle pravidel a pokud se jezdcům odpolední části předají poháry a věnce není už co řešit. Škoda,že toto vysvětlení nepřišlo dříve, já jsem s tímto vysvětlením spokojený a chápu i to,že po té tragédii se už odpolední výsledky nevyhlašovaly. Díky za zprávu! Jen doufám,že příští rok budou mít závody veteránů více štěstí než měly v posledních  dvou letech! Ať se vám v pořádání dalších ročníků daří!  Pavel

9

Demon 3 - Nevím sice co bych tady měl předvádět,ale ty články o vás a vašich závodech jsem četl a je to opravdu svinstvo - to srovnání se mnou od tebe moc hezké nebylo.....! I když píšeš jen slabý odvar!

10

Norihaga - tak napiš,kdy přijedeš do Jablonce a ten náš soukromý spor vyřešíme!

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

11

Kačule napsal:

no tak to nekomentuj a zmiz

Kačule Přece ti nemohu udělat takovou radost, komu bys pak nadávala a o čem bys psala do fora holubičko! A právníkem jsem tobě a Lulu určitě nehrozil.Vy dvě přece nikoho urazit ani nemůžete....!

12

Ahoj Larry, Možná bys přece jen měl mé články smazat,když se z nich tolika "čestným" lidem dělá špatně a vidíš já to myslel dobře,jen nějak nechápu,čím jsem si tady zasloužíl tolik zloby a nenávisti! Když si tady zpětně čtu co jsem napsal,divím se té přímo patologické averzi vůči mé osobě. Někde tady padlo i to,že si tady léčím nějaký pocit méněcennosti. Mám obavy,že to bude spíš problém několika lidí,co se tady vyjadřovali k mým článkům. I když netvrdím,že všech. Já jsem v této věci úplně v pohodě. Hlavní problém bude,že se jakákoliv kritika nebo i návrh něco zlepšit,nebo změnit v Hořicích nenosí a vše je chápáno jako rejpání,nápadání a znevažování práce obětavých pořadatelů,kteří " nezištně, ve svém volném čase, obětavě... atd. atd. Ale co,napsal jsem,co jsem považoval za potřebné a vůbec si nedělám nějaký monopol na rozum. Jediný kdo zde se snažil se mnou diskutovat,byl pan Železník a dj a částečně Tomy a Ondřej,za což jim děkuji. Ostatní nemá cenu komentovat.

13

No Kačule - nezklamala jsi mě a věř mi,že hned po příspěvku,co jsem napsal lulu jsem si řekl - teď se ozve Kačule a je to tady! A zrovna byl u mě kamarád právník a dal jsem mu příspěvky přečíst a řekl mi ,že v tvém případě jde pouze o vyhrožování a urážku na cti,ale v případě lulu by šlo i o podněcování k trestnému činu. Takže děvčata važte slova, co tady napíšete! A to samé jako v případě lulu ti mohu pouze doporučit ať mé příspěvky nečteš a určitě ti bude líp! A ten poupravený úsměv - věř mi,že to zkoušelo už dost lidí a dopadli dost špatně!   Měj se a polepši se!  Pavel

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

14

lulu napsal:

Prosím vás vůbec ty svini neodpovídejte,je to jen ubožák,kterej jezdí na závody pro krev,aby se měk pak o čem bavit.A už proboha ho někdo vypátrejte a umlčte

Poslyš lulu - píše se té svini a né ty svini jak jsi napsala ty! Tak ubožák co jezdí na závody pro krev! Co já se to tady o sobě ještě nedovím! Jak mě chceš umlčet? Že by mě třeba někdo zlikvidoval? A proč umlčet? Kde je pak svoboda slova a demokracie nebo jak se tomu galanternímu zboží říká? Copak jsem napsal tak špatného? Nakonec pokud ti mé příspěvky vadí a jsi na ně alergická, není nic jednodušího než je nečíst a nereagovat na ně! A s tou krví,no mohu ti říci jen to,že mě jakákoliv smrt člověka  ať už v normálním životě nebo třeba na závodní dráze hodně vadí a jsem z toho vždy hodně dlouho naměkko. Mě na závodech vadí i pády,protože si uvědomuji,co by se mohlo stát! A kdybys nebyla proti mě zaujatá a pořádně si přečetla mé příspěvky,alespoň ty poslední,třeba bys pochopila proč jsem je napsal a oč mi vůbec šlo! Jenom že ty to prostě asi nedokážeš a to se pak nedá nic dělat!  Pavel

15

Tomy napsal:

pavel50 Já nevím co bys chtěl slyšet? Stala se tragédie, zemřel jezdec a tak to je. Nevím proč by se to tady mělo nějak rozmazávat. Dej si archiv na nova.cz. Tam jsou televizní noviny ze 7.6 mluvil tam o tom pan Svoboda. A to, že se výsledky anulovaly myslím teď trápí asi jen tebe.

Tomy - Já jsem to nemyslel zle a ty výsledky a že se závod anuloval určitě vadí jezdcům víc než mě! Zdraví tě Pavel

16

NoriHaga napsal:

4Pavel50:sám jsi hňup... Těším se že mi napíšeš něco podobného-ne že ti za to nestojím-ty máš STRACH že bys na tu tlamu dostal!nevím co tě vede k tomu abys tady na fóru opruzoval?! nepolevíš ani v době kdy se stala tahle tragédie?! ty musíš být hodně nešťastný člověk! závidíš co chlapi dokázali vybudovat za parádní závod,viď? odpověz aspoň na moje otázky srabe

NORIHAGA - Panebože ty jsi blbec! A srab jako ty by mě chtěl rozbít tlamu? Proč né někde se můžeme setkat a můžeš se o to pokusit! I když tobě nepomůže ani ta rozbitá huba!

17

NoriHaga - Ale? Tak už se jeden hňup ozval! Ne tomu tichu opravdu nerozumím! Pokud někde zahyne závodník,považoval bych za normální,kdyby se k tomu někdo vyjádřil! Ale někdo kompetentní!!! A zatím si tady otvíráš hubu ty - trouba,který neumí napsat nic jiného než "drž tlamu a nerejpej nebo přes ni dostaneš"!!! Sice bych ti mohl napsat něco podobného,ale ty mi za to nestojíš! A pokud ani nechápeš o co mi šlo,tak se raději neangažuj do něčeho,čemu nerozumíš a nežvaň blbosti!

18

dj - Stejně mi to připadá divné,tak by se hodnotily třídy co svůj závod odjely podle pořadí v každé z nich a celkový vítěz by se prostě nevyhlásil! Ale zrušit,vše když byl závod téměř odjetý a dělat, že se vlastně vůbec nezávodilo, to se mi zdá značně"ujeté" a je to i určitá neúcta k jezdcům co na trati svůj závod jeli. Některá rozhodnutí kompetentních funkcionářů jsou dost nepochopitelná! Také si myslím,že není zrovna dobré o celé záležitosti mlčet a dělat "mrtvého brouka". Je neštěstí co se stalo a očekával bych nějaké stanovisko,nebo vyjádření pořadatelů závodu,ale nikde nic! Jako by se vůbec nic nestalo! Kde je Larry a spol? Snad by si to zasloužil nejen ten nešťastný jezdec ale i diváci a fandové. Takže  p r o č  se o celé záležitosti mlčí?  Pavel   /No a teď se do mě zase dejte!/

19

Je tu takové ticho po pěšině.... Bude nějaké vyjádření Hořických pořadatelů k tomu co se bohužel stalo? Sice se údajně závody anulovaly,ale přece jen se jely i když došlo k neštěstí a závodníci i ten nešťastný Rakouský jezdec by si jistě nějaký komentář zasloužili! Mlčení k této věci vypadá dost divně!  Pavel

20

Tak to je malér! Proč zrovna Hořice mají takovou smůlu? Že se ukončily závody po té tragedii zcela chápu,ale proč byly všechny výsledky anulovány,když byly skoro odjeté to tedy nechápu!
Pro Kwaka - Přečti si zprávy na Novinkách na internetu a bude ti to jasné!

21

(133 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Desmo - Tak vám blahopřeji, to byl v roce 1987 hodně dobrý výkon! A je vidět i z toho času na jedno kolo že jste byl dost dobrý jezdec. Musím se podívat na vaše jméno do programu z r.1987.A těch 16 kol bylo tehdy ve třídách 250 a 350,později 500 naprosto normálních. Proto se divím,že říkáte,že 9 kol docela stačí! Co takhle aspoň těch 12 kol ve třídách 600 a nad 600? Ale v obráceném směru by ty závody v Hořicích asi moc dobré nebyly! Zdraví vás Pavel

22

Tomy a Ondřej - To máte pravdu,ale jezdci si musí prostě poradit. A to jak v Hořicích, tak třeba v Brně. Předjíždění o kolo k závodům patří odjakživa. Pokud by se to řešilo časem, s těmi limity,tak by počet předjetí o kolo zase dramaticky klesl.

23

Ondřeji já vím,že to myslíš dobře a to samé i Lukas.silda,ale dělat nějaká nová pravidla pro Hořice,aby jezdec po zamávání modrým praporkem a po předjetí o kolo nesměl pokračovat....?! Je to naprosto nereálné a zcela proti pravidlům. Je sice pravda,že jezdci předjíždění o kolo jsou určitým problémem pro vedoucí jezdce,ale závody kdy je někdo předjet o kolo jsou prakticky všechny a ani MS není vyjímkou. Sice jich moc není,což je způsobeno hlavně limity o kolik může být v tréninku závodník pomalejší než nejrychlejší jezdec. Kdysi to na MS bylo 110% dnes tuším 107% může mít jezdec horší čas než nejrychlejší jezdec. předjetí o kolo je v závodě normální věc a je jen na jezdcích jak si s tím poradí. Jak vidíš v Hořicích, tak k předjetí o kolo dochází často i při 8 - 9 koly a závodníci na vedoucích místech by si s tím museli poradit i kdyby se jelo kol více,stejně jako si s tím poradili,když se jelo 14 nebo 16 kol.

24

JV - Snad necháte pane Vítovče, na mě,zda jsem jak píšete,ve zralém věku zblbnul nebo ne! A to posilování nechte klidně taky na mě,já nejsem závodník a jak se připravují závodníci je jejich problém. Jak byl Jarda Huleš namakaný z motokrosu nevím,vážil asi 65 kilo při 167 cm a byl spíš hubeňour, než jezdec plný svalů a když skoro žádné svaly neměl, tak mu asi moc nemohly překážet! Na vaši otázku, zda jsem někdy "zobal" mohu odpovědět s čistým svědomím,že ne a navíc jsem začal posilovat dost pozdě,takže jsem už měl rozum. Indiho nebo M.Dokoupila jsem nikam necpal,pokud jede závodit na Man,tak jsem jen poukázal na to,že tam zvládne jet tak dlouhý závod a zda není divné,že to vydrží,když ostatní chudáčci jezdci jsou vyčerpáni po 35 km v Hořicích. Ty diskuze jsou opravdu na jedno brdo a není naděje že by tomu bylo jinak. Vzpomínek by bylo za ta léta hodně, ale mám obavy,že většina přispěvovatelů zde,je proti mě značně zaujatá a soudě podle vaších příspěvků jste mezi nimi. Proto si myslím,že i kdybych tady napsal cokoliv,stejně by to nebylo dobré už jen proto,že jsem to napsal já.   Pavel

25

Tomy - nepřipadá ti trochu laciné říkat,abych si pořídil licenci a ukázal vám kolo pod 3 minuty? Asi bych to zajel se svým  litrem i dnes,ale komu a co bych tím měl jako dokázat? Psal jsi,že píšu pořád to samé a to je pravda,téma je pořád stejné a nějaký rozumný argument nikde! A určitě jsem nenapsal,že všichni činovníci motocyklovým závodům škodí! Ono jich zase tak moc není co škodí a brzdí , ale bohatě to stačí!