1

(239 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Pánové, nejde mi o to někoho urážet, chtěla jsem napsat jenom o pokryteckým přístupu viz. první příspěvek, kde jsem konkrétně jmenovala. Loicht byl jenom další příklad, myslím, že bych se v ten moment zastala kohokoli, i kdyby to byl děda Lechner. Ani nechci adorovat 80.léta, konstatování, že ta atmosféra byla normálnější je jenom můj pocit a názor nic víc (ta na Manu byla tomu prostě podobná). A taky dost možná, že na tom něco bude, protože nejsem sama. Celkem dobře to vystihuje ta historka o těch žokejích, nevím. Můžu vás ujistit, že sama sebe považuju za "pátou ligu" smile a je mi to fakt jedno smile - mé rozčilování se týkalo úplně něčeho jiného.. myslím, že už stejně nemám co dodat. Loučím se a mějte se! marie

2

Martine,
chtěla jsem jen poukázat na pokrytecký přistup, nic víc. Vloni či v předloni v Hradišti přijímali Loichta u přejímky dosti nevybíravým stylem, smáli se mu do ksichtu, že je zase "schmutzig" a měli další poznámky, stála jsem hned za ním, nedalo mi to a řekla jsem celé vážené technické přejímce, že by jim slušelo méně arogance, sice na mě vyvalili oči, ale nic neřekli. Na propagaci se všem pak hodí - tohle se prostě nedělá! ten můj příklad jsem popsala jenom kvůli principu a přístupu.
Nechápu, proč museli jet klasikáři za prudkého lijáku a mona na mokré silnici ne. Ano, mona jsou rychlejší, ale podmínky jsou pro všechny stejné! a jim nepršelo. Každý jezdec musí přizpůsobit jízdu stavu trati, jedno co vede za stroj.
Taky tady nejde o velikost karavanů, stanů, nebo kamionů, ty jsme viděli na Manu taky smile, jde tu o atmosféru, kterou vytvářejí lidé, kteří na tyhle podniky jedou a účastní se jich, tot´vše. Svou jízdu bude prožívat nějak každý, at´už jede na ocase závodu, nebo úplně ve předu, stejně tak at ´je to boj s vlastní pýchou nebo ješitností - týká se i mě! - o mrtvou vránu tedy podle mě nejde. Z Hořic mám prostě za poslední leta pocit, že se tu jede mistrovství světa. A bohužel nejsem sama. Možná schází vědomí, že to mistrovství přírodních silnic se jezdí někde jinde, ale tam si to zase nemusí dokazovat smile Neber si to osobně, vzpomeň na brannenskou popelku.
Poslanec byl zdovolením křupan a svoje jsem mu řekla na místě. Na Quirenzovou se zeptej Kamenických, to bude nejlepší zdroj informací smile - já si zase osvěžím info o paních co jezdily v 80.letech - jen pro příště.

3

..ještě k té "třetí lize": to co se jede v Hořicích je sranda oproti tomu, co jsem viděla na Manu (nemyslím zajištění trati, ale délka závodu a celková atmosféra normálnosti!!!!), v nepřímé úměře s tím, jaká je v Hořicích za poslední leta atmosféra - malá hra na mistrovství světa?!? (asi jsem trapná, ale v osmdesátejch letech, kdy jsem měla ještě sopl u nosu byly ty závody jaksi lidštější)-tehdy se nikdo nikam kvůli motorce mimo depo nevyhazoval. Ale dle slov pana poslance, závody jsou čistě mužská záležitost a já se omlouvám, že jsem si dovolila nějaké poznámky...ps: ta Quirenzová byla fakt dobrá smile - mějte se... :-)
..prosím berte s nadhledem!

4

..pokusím se to vysvětlit: někdo vás vypucuje, že jste se přihlásili o jeden den později a dá vám najevo, jakou milost pro vás udělal, že se vůbec svezete (doslova zpucoval) a pak někdo další použije vaše jméno do propagace závodu (byt´jen na stránkách města). Promiňte, trochu nezdvořilé, ne? to je jakobyste někoho pěkně nakopali a pak jej zase pěkně použili...jde mi o princip a o přístup!

5

je mi líto, že jste si všimli pouze slova "do prdele", ale ne obsahu té věty, či obsahu zbývajících odrážek. Všichni moc dobře víte, že Hořice jsou nejlepší okruh široko daleko, to vám snad nemusí nikdo psát. Na trat´áky bych nenapsala jediné sprosté slovo, jsou mi svatí a svou práci odvádějí skvěle. Chtěla jsem poukázat na jisté pokrytectví, viz první příspěvek (s Liborem kamenickým jsme už o tom také mluvili a to hned, co s tím za námi přišel). Tady nejde o nespokojenost - jde o přístup!!! a zejména o něm jsem chtěla napsat. Za panem poslancem jsem šla osobně a to hned potom, co jsme dojeli svou třídu!
Upřímně se omlouvám těm, jichž se slovo "do prdele! dotklo.
S podpisem smile - marie

6

VÁŽÍME si každého jezdce, který přijel....ať už v neděli třeba nejel

tato má slova NEJSOU nějakou zdvořilostní frází

je to naprosto UPŘÍMNÝ a od srdce

- omlouvám se, že se přidávám do debaty, ale tohle mi fakt nedá: proč jste tedy nechali jet "klasikáře" v takovým lijáku?, a poslední dvě třídy neodjely když přestalo pršet? - copak jsou životy těch "pomalejších" méně cenné než těch ostatních? nebo na co se to vymlouváte...
- proč se někteří "klasikáři" museli dozvědět, že je pro ně místo jenom na louce, když celá léta mají svá místa uvnitř depa?
- proč nám Libor Kamenický vypucoval žaludky proto, že jsme poslali přihlášku o jeden pracovní den později a že nebýt jeho přímluvy, tak bychom vůbec nejeli... proč si pak můžu přečíst na hořických stránkách města, že dokonce pojede i jedna slečna? strašně se omlouvám, ale s tímhle pokrytectvím běžte do prdele! - dávat najevo milosti je opravdu velkorysé...
- to nebudu komentovat výrok vašeho poslance, který upustil při zahájení, ale tomu jsem řekla osobně, at´si uvědomí co vypouští ze svých úst (žbleptal něco o tom, že motocyklový sport je čistě mužská záležitost... hmmm: Quirenzová, Janáková?!?-jistě nějaké dámy jezdily i v 80.letech) -pozor, nejsem feministka!

- lžete, nevážíte si každýho jezdce, ale nikdo se nepochválí tak dobře jak vy sami... nevím, na co si tu hrajete, v porovnání s tím, co se jezdí na Manu jsme všichni stále třetí liga!!!

marie zachovalova