76

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

To wussa:  dáváš sem hádanku pro znalce, ale žádný znalec se nehlásí. Já vím o koho jde, ale ještě nechám hádat další. Ale ohledně TT  tam máš chybu. Tenko Ir má z TT dvě vítězství. První z r.2004 (viděl jsem naživo), kdy vyhrál Production 600 - byl to nejnapínavější závod celé TT a v cílí byl rozdíl mezi prvními dvěma závodníky jen o 2,3sec. Druhé vítězství přidal o rok později v Supersportech. Jeho osobák na TT nevím z hlavy, ale myslím, že už porychlil. Nesmíš veřit všemu co uvádí TT Databáze yikes)) A co ta osmička jedoucí za ním? Znáš? Byl to naprosto skvělej chlapík, buhužel byl... :-(

77

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Tak Častka to je tedy dost vedle a tak tě nebudu dále trápit. Je to Phil Mellor ze závodu TT F-2 v r.1984.
Všechny ty tři fotky spojuje jeden smutný fakt - nikdo z těch jezdců už nežije. Mellor a Hlavatka zahynuli na Isle of Man a Dunlopovi sice Man přinesl slávu, ale osudným se mu stal jiný okruh... :-(

78

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Harlejíčku, před nedávnem jsi sem dal vcelku povedené kresby několika závodníků. Máš k dispozici ještě nějaké další a máš je v nějakém velkém rozlišení aby se to dalo vytisknou jako pěkný obrázek? Nebo adresu kde se to dá najít? Dík.

79

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

První dva - dobrý zásah. Dunlop ze závodů MS TT F-1 na Hungaroringu, a Petr ze závodů v Jindřichově Hradci. Ten třetí je trochu těžší, ale ne moc. Napovím, že je to fotka z Brna a tak jen koukni do programů a je to.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

80

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Schválně 3 fotky, víte kdo a možná i kde to je?
http://img112.imageshack.us/img112/9964/94870092fc5.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/9568/57389165mn8.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/9817/94881232vb9.jpg

81

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

On JV není nikdy daleko. Snad jedinou jeho "slabinou" by mohly být různé závody na ostrovech (přesto i v této oblasti strčí téměř všechny do kapsy). Zkusím sem možná dát nějaké obrázky na poznávačku.
Jinak Manu prostě paráda. těžko popsat. 100 let je 100 let, takže ještě lepší než obvykle. Byl jsem tam také v r.2004 a dokonce i v r.2001, kdy se to nakonec kvůli slintavce a kulhavce nejelo. Už jsem tehdy cestu nemohl zrušit a tak jsem myslel, že mě šlehne, ale dnes na tom vidím i pozitiva - mohl jsem si leccos v klidu prohlédnout, při závodech jsou jiné akce a není na to  čas.
Také jsem byl 2x na závodech North West 200 v Severním Irsku. Rovněž paráda.
Obojí doporučuji...

82

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Wusa, tak to zkusím já. Na třetí fotce je Shane Byrne.