1

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

S blížícími se vánočními svátky se opět zvedá zájem o moji publikaci 100 let TT. Velká poptávka byla při letošní TT a nyní to jde opět nahoru.

Z tiskárny jsem dokázal "vymámit" ještě několik výtisků a tak je nyní kniha opět k dispozici. Byla zde jiš výše popsána a tak jen stručně pár údajů.

Kniha v rozsahu 220 stran mapuje  celou historii nejslavnějšího motocyklového závodu světa od r. 1907 až  po dnešek. Kniha se chronologicky zabývá jednotlivými ročníky Tourist Trophy a najdete zde též spoustu  dalších zajímavých informací a příběhů s těmito závody souvisejících. Je zde představeno celkem 67 nejslavnějších jezdců stoleté historie TT a v rozsáhlé  fotogalerii je mimo jiné řada unikátních a u nás dosud nepublikovaných fotografií českých jezdců.

Rozsah knihy:  220 stran (z toho 148 stran textová, výsledková a statistická část) + 24 stran černobílá fotopříloha + 48 stran barevná fotopříloha.

Formát knihy:   210 x 300 mm

Cena knihy:   1.100,-Kč  + 63,-Kč poštovné a balné

Informace a objednávky:
e-mail:  feigl@post.cz 

František Feigl, Branišovská 44,
370 05 České Budějovice

2

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Chtěl bych se zeptat zda byste někdo měl případně zájem o knihu Isle of Man TT & MGP Memorial 1907-2007

POZOR! Jednalo by se K O P I I této knihy.

Obsahem knihy jsou všichni jezdci kteří v rozmezí let 1907-2007 zahynuli při závodech Tourist Trophy nebo Manx Grand Prix na Isle of Man (včetně našeho Petra Hlavatky). Každému jezdci je zde věnována jedna stránka s jedním obrázkem a popisem celé záležitosti.
Kopie by byla černobílá, neboť nakopírovat vše barevně by vyšlo možná na několik tisíc za jeden kus. Samozřejmě obrázky by tedy byly pouze na úrovni obyčejné černobílé xeroxové kopie, tedy někdy dost mizerné, ale myslím, by to obsahově zas tolik nemělo vadit, neboť se zde nejedná o žádnou obrazovou publikaci, ale jde spíše o ty velmi obtížně dostupné informace, které kniha obsahuje.

Obal by byl barevný, zpevněný laminovaný křídový papír a byla by to lepená brožovaná vazba (originál je též lepený brožovaný).

Kniha je v ANGLIČTINĚ, rozměr knihy je cca 20 x 29 cm, rozsah 232stránek, ofsetový papír (v podstatě normální kancelářský papír).   Cena: 350,-Kč + poštovné + balné = 400,-Kč celkem.

Nějak už jsem zapoměl jak se sem vkládají obrázky a tak případným zájemcům, pokud se mi ozvou na e-mail  feigl@post.cz , zašlu pár obrázků na ukázku o co vlastně jde.

František Feigl

3

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Zdravím všechny příznivce TT. S blížící se TT2009 se opět trochu zvýšila poptávka po mé knize 100let TT o historii tohoto závodu. Ti ktěří mají o knihu ještě zájem by neměli váhat, neboť zbývá posledních 14 kousků.

Už jsem tu o knize informoval a tak jen stručně. Kniha v rozsahu 220 stran mapuje  celou historii nejslavnějšího motocyklového závodu světa od r. 1907 až  po dnešek. Kniha se chronologicky zabývá jednotlivými ročníky Tourist Trophy a najdete zde též spoustu  dalších zajímavých informací a příběhů s těmito závody souvisejících. Je zde představeno celkem 67 nejslavnějších jezdců stoleté historie TT a v rozsáhlé  fotogalerii je mimo jiné řada unikátních a u nás dosud nepublikovaných fotografií českých jezdců.

Rozsah knihy:  220 stran, z toho 148 stran textová, výsledková a statistická část, 24 stran černobílá fotopříloha , 48 stran barevná fotopříloha.

Formát knihy:   210 x 300 mm

Cena knihy:   1.100,-Kč  + 60,-Kč poštovné a balné

Informace a objednávky:
e-mail:  feigl@post.cz 

František Feigl, Branišovská 44,
370 05 České Budějovice

SBĚRATELÉ!!!
Nabízím k výměně či případnému prodeji různé sběratelské materiály z motocyklových závodů - autogramy, DVD, zahraniční i naše knihy, časopisy, programy, fotky, autogramkarty, odznaky, nášivky... atd. Jsou to věci ohledně závodů Tourist Trophy, North West 200, Ulster Grand Prix, British Superbike, World Superbike, Moto GP.  Zájemci mě mohou kontaktovat na e-mailu  feigl@post.cz

Letošní North West 200 se jako oslava 80-tých narozenin tohoto závodu moc nevyvedl. Bohužel jeden mrtvý a jeden dosud v kritickém stavu v nemocnici. Pri závodech řada havárií a červené vlajky a krácení závodů. Z důvodu špatného počasí pak byly dokonce dva poslední závopdy zcela zrušena. Přesto však v tom co se odjelo předváděli jezdci skvělou podívanou. V depu jsou to naprosto obyčejní bezva kluci, v závodech neskuteční střelci. Smekám. Přivezl jsem si DVD NW200 z loňského roku a je to prostě paráda co je tam k vidění. Určitě objednám i letošní. NW200 a TT jsou takové moje srdeční záležitosti...

Vítám tě doma z Irska wusa. Já tam pro změnu odlétám v neděli na North West 200. Jo a moc hezkej irskej report na tvých stránkách. Umím si to úplně živě představit. Paráda.

7

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

No jo Ondřeji, máš pravdu, to je přesně ono. Díky. Můžeš mi na můj e-mail napsat postup. Zřejmě tam překopírovávám špatný řádek. Zdá se mi to trochu jiné než jsem to dělal minule a nevím jaký tam z těch řádků správně zvolit.

8

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Hm tak nepovedlo, podlouhé době už zas nevím jak na to   :-(


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

9

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Trochu pozdní poděkování Ježíškovi. Ale vůbec nevím zda se mi to povede.....
http://img25.imageshack.us/my.php?image=p1020016.jpg

10

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Ano zaznamenal jsem tento názor. Osobně se mi to moc nelíbí, protože na velkých mezinárodních závodech jako jsou NW200 a UGP nebo TT na Isle of Man by měla třída SBK stále být a tak irové by byli poněkud v nevýhodě jak na superstocku tak na superbiku, pokud by jim ho někdo třeba zapůjčil vždy jen na ten jeden konkrétní závod.
Jestli se nepletu tak na TT2008 jel Farquaha zádod SBK a Senior na superstocku -  vcelku velmi úspěšně. Myslím, že mimo jiné získal také čas jen jednou zastávkou v depu v polovině závodu oproti obvyklým dvěma zastávkám ostatních favoritů.

11

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

NI thank you very much for great foto of Murray+Šťastný. Have you another photos od Czech riders? Let me know. Thank you in advance.

Výsledky československých jezdců na závodech v Irsku.
Results of Czechoslovak riders at Irish races.

UKSTER GRAND PRIX
1960
František Šťastný  DNF/350cc Jawa
1961
František Šťastný  3./350cc Jawa
František Šťastný   7./250cc MZ
Gustav Havel  DNF/350cc Jawa
1962
František Šťastný  2./350cc Jawa
Gustav Havel  5./350cc Jawa
Stanislav Malina    DNF/125cc ČZ
1964
Gustav Havel  3./350cc Jawa
František Srna  DNF/350cc Jawa
Stanislav Malina   8./125cc ČZ
Stanislav Malina   8./250cc ČZ
1965
František Šťastný  1./350cc Jawa
Gustav Havel   3./350cc Jawa
1968
František Šťastný  4./350cc Jawa
1969
František Šťastný  10./250cc Jawa
František Šťastný   5./350cc Jawa
Bohumil  Staša     10./500cc ČZ

NORTH WEST 200
1969
František Šťastný  6./250cc Jawa
František Šťastný  9./350cc Jawa

COOKSTOWN 100
1969
František Šťastný  4./250cc Jawa
František Šťastný  DNF/350cc Jawa

12

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Jak na Nový rok, tak po celý rok.... Tak jsem tady a těším, že se na tomto skvělém fóru budeme nadále setkávat.

13

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Jestlipak víte, že v závodě Cookstown100 startoval také náš František Šťastný? Možná jsem s tou historií poněkud otravný, ale František startoval na irském ostrově i v jiných závodech než je všeobecně známá Ulster GP. Ví někdo kdy a kde to bylo?

14

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Poněkud opožděně mnohokrát děkuji všem za pochvalná slova o publikaci 100letTT, ať už to napsali sem nebo na můj soukromý e-mail. Jsem rád, že se kniha líbí a že jsem to tedy nepsal snad tak úpně zbytečně.
Případné další zájemce bych chtěl upozornit, že k dispozici zbývá zhruba už jen posledních 30 výtisků. Veškeré informace ohledně knihy a možnostech dodání poskytnu na e-mailu feigl@post.cz
http://img152.imageshack.us/img152/6279/titulnyq4.jpg

15

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Snad nejklasičtější z klasických záběrů TT....
http://img356.imageshack.us/img356/6722/vgqy9.jpg

16

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Tak obrázek se povedlo vložit. Takhle Guy Martin bojoval v r.2007 o vítězství... a nestačilo to. Jak tam pak tedy jezdí ti vítezové to nechápu...

17

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Harlejíčku dík za radu, dávám druhý pokus...

http://img528.imageshack.us/img528/7387/gmha6.jpg

18

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Tak je mi líto... nějak mi to poslední dobou s těma obrázkama nejde...

19

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Tak pokud se mi podaří připojit obrázek, tak uvidíte jak se jezdí na TT o vítězství. A představte si, že ani to ještě na první místo nestačí....  No coment.
http://img530.imageshack.us/my.php?image=gmob9.jpg

20

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Mám řadu DVD z irských závodů, TT, British SBK a další.
Případní zájemci mě mohou kontaktovat na  feigl@post.cz

21

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Velice pozitivně hodnotím skvělou prezentaci wusy a Indyho na ostrovních motorkářských fórech, kde představují naše závody na přírodních okruzích.... Very good job, boys!

22

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

No jo tak proto se to tam asi samo nezobrazilo.... dík wusa
Tak druhý pokus:
2. Johnny Rea
http://img247.imageshack.us/img247/2931/rea2oe0.jpg
3 Joey Dunlop - Rea racing
http://img110.imageshack.us/img110/208/rea3xl9.jpg

23

(358 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Kuře 100x jinak? Nikoliv. Rea 3x jinak.
V nedávné paměti jistě máme vítězství Janathana Rea v závode SSP na brněnském okruhu. Uspěšně závodil už i jeho otec Johnny Rea, který dokázal vyhrát i Tourist Trophy. Dědeček Rea pak jako mecenáš a vlastník týmu přivedl do světa velkých závodů Joeye Dunlopa, který v týmu Rea racing dosáhl řady vítězství. 
Rea... asi ňákej slušnej oddíl....
1. Jonathan Rea   
http://img144.imageshack.us/img144/1688/rea1mc9.jpg
2. Johnny Rea
[img ] http://img144.imageshack.us/img144/5839/rea2jj1.jpg [/img]
3. Joey Dunlop - Rea racing
[img ] http://img144.imageshack.us/img144/3556/rea3ad3.jpg [/img]

24

(32 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

V limitované edici právě vychází publikace  100letTT. V rozsahu 220 stran mapuje  celou historii nejslavnějšího motocyklového závodu světa od r. 1907 až  po dnešek. Kniha se chronologicky zabývá jednotlivými ročníky Tourist Trophy a najdete zde též spoustu  dalších zajímavých informací a příběhů s těmito závody souvisejících. Je zde představeno celkem 67 nejslavnějších jezdců stoleté historie TT a v rozsáhlé  fotogalerii je mimo jiné řada unikátních a u nás dosud nepublikovaných fotografií českých jezdců.

Rozsah knihy:  220 stran, z toho 148 stran textová, výsledková a statistická část, 24 stran černobílá fotopříloha , 48 stran barevná fotopříloha.

Formát knihy:   210 x 300 mm
Obal: lesklá laminovaná pevná vazba

Cena knihy:   1.100,-Kč  + 50,-Kč poštovné a balné

Informace a objednávky:
e-mail:  feigl@post.cz 

František Feigl, Branišovská 44,
370 05 České Budějovice


http://img258.imageshack.us/img258/3946/letwl7.jpg

25

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Jo jo Wusa, s chutí čtu jak máme víceméně shodné zážitky...