1

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Wuso tím chceš říct že Penz přijede...??Neveřim vlastním očím,protože si říkal že pojede North West...

2

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Tak to je fakt nářez.....616ccm dvoutakt,to musí bejt adrenalin....!Jinak ty závody do vrchu musej bejt taky zajímavý fakt super...!

3

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

to Wusa:jo všechny tyhle české závody absolvuju s teamem jedeme Supermono a jezdíme na všechny závody kromě teda Radvanic kde se mona nejedou..jezdíme i na Slovensko....

Ondřej:No do Frohburgu bych se jel podívat,ale nemám se tam jak dostat nemám totiž řidičák ani nikoho kdo by se mnou jel......!A jak si psal po Frohburgu o těch jezdcích co se zajímaly o Závody v Hořicích,tak se chci zeptat jestli jsi s nima v kontaktu a nebo jestli nevíš jak to s nima vypadá...?Myslim že to byl Didier Grams a Paddy Woodside a Michael Paerson a Dave Woolan...díky

4

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Wusa:Se máš že pojedeš do Cookstownu...taky bych jel ale rodiče by mě asi nepustily....
A náký aktuality ohledně startu jezdců na 300 ZGH...?
Myslim že by to chtělo oživit třídu 125ccm Gp a 250ccm...mohl by letos přijet Thomas Walther...DObrej pilot

5

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Mě se na tý fotce líbí ta momentka zadní kolo ve vzduchu...fakt moc pěkný...A Gary Johnson taky pěkný..

6

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Ty jo ta fotka Johna Walsche je fakt famozní....škoda že nepřijede do Hořic....:-(

7

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

to Wusa:A co John Burrows....jednou si psal že by mohl taky přijet tak se chci zeptat jak to s ním vypadá...?Díky

8

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

JJ díky Larry,už jsem to čětl na motorkařích že Steve přijede...Steve je fakt borec a podle mě si Hořice nenechá ujít ani Andy Brandt.....!

9

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Díky moc za odpověď...už se moc teším na letošní sézonu ale nejvíc se tešim jako každej rok do Hořic....!čau

10

(173 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Zdravim vás,mám dotaz pojede Indy Hořice..?Nebo pojede na Man Trénovat...?Díky
A co Victore Gilmore...ten taky přijede...??
A taky se chci zeptat na Rica Penzkofera co letos pojede..?
Děkuju moc za Odpovědi Vojta

11

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Super Super jen tak dál Wuso....:-)

12

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

INDY NA HRAD......moc ti to přeju..a moc ti fandím....Indy si prostě BOREC

13

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

taky bych jel do Frohburgu......

14

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

To s těma dvoutaktama je fakt dobrej nápad...každej říká jak je tahle třída v úpadku,koukal jsem na startovku k letošnímu Frohburgu a 125ccm Gp je přihlášenejch snad 25 a do 250ccm Gp přes 30....!!a ještě se chci zeptat jestli o Hořicích ví i William a Michael Dunlop a Darren Burns...?? Jinak WUSO hodně dobrá práce..jestli fakt přijedou např:Ryan Farquhar tak si myslím že to Jirka Draždák nebude mít tak lehky....:)Díky zdravim čáu