1

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Souhlas, Wuso. Taky jsem nějaký to video z Irska viděl - a nemám slov. Jsme normální žabaři (ale živí:-).

2

(340 odpovědí, posláno do MOTOSPORT (MČR,IOMTT,GP,SBK,ROAD RACING))

Potkal jsem se s ním na trati a musim říct, že je to magor. Stejně jako Indy, Brožák a jim podobní. Chci bejt taky takovej !

3

(239 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

No, docela výživný čtení jak to tady tak čtu... Ale šetřete jedem. Posílat tu pořadatele do prdele...to je trochu silný kafe. Není člověk ten, kdo by se zavděčil lidem všem, to si vždy uvědomte, než něco takovýho napíšete. Vaše velikost by se měla spíše než užíváním vulgarit (který byste se do očí adresátům neodvážili říct), měřit povznesením se nad věcí. Kdo to nedokáže, udělá tu ze sebe jen hlupáka. To neznamená, že nemůžeme kritizovat co se nám nelíbí, ale proboha, lidi, normálně. Pavel 50 kritikou taky nešetřil, ale ukázal, že kritizovat se dá i věcně a slušně, byť s většinou jeho názorů nemusím souhlasit.
Můj názor na zrušení posledních dvou tříd je asi takový, že věřím pořadatelům natolik, že snad věděli co dělají, stav trati nemůžu z depa hodnotit (ale něco na tom asi bude, když v šestkách dvanáct lidí lehlo). Nicméně všichni, se kterými jsem se po zrušení bavil, byli vcelku smíření a žádnou naštvanost jsem neregistroval, maximálně zklamání, ale to se dá pochopit. On si totiž každej, kdo jede, moc dobře uvědomuje, co všechno je ve hře. Paní Zachovalová klade sugestivní otázku, jestli jsou snad životy těch "pomalejších" méně cenné....panebože, uvědomujete si třeba, že litry jezdí po trati podstatně rychleji a riziko tak výrazně roste ? Nemluvě o nasazení jezdců (nic proti klasikům !).
Chtěl (nebo teda spíš nechtěl !) bych vidět tuhle diskuzi, kdyby se v posledních dvou závodech něco závažnýho stalo. To by bylo nadávek na neschopnost pořadatelů, spekulací proč závody nezrušili a nechali jezdce riskovat zdraví !!! To by bylo najednou chytrejch !
Závěrem ještě můj skromnej názor na délku závodu - plně chápu názor diváků, devět kol za celodenní čekání asi opravdu není mnoho, ale já osobně jsem rád, protože hořická trať je docela fyzicky náročná a s mojí nevalnou fyzičkou je to tak akorát. A pokud vím, spousta jezdců to vidí podobně (neříkám, že je to tak správně:-).

Larry, díky Tobě i všem pořadatelům, nenech se znechutit negativistama a přeju hodně sil do další práce. Příští rok bude líp !

4

(71 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Díky Demon3, Larry mě nějak vynechal, což u něj není obvyklé :-)
Takže Radime, já 28,9, což je zlepšení proti kvalifikaci přesně o 5 vteřin. A to jsem si po ní říkal, že se svym morálem už to snad rychleji nepůjde. Šlo :-) Ty jsi mě natrhnul o jednu jedinou setinu :-)))  Sem ale myslel, že jsi přede mnou a svádíš souboj s Robertem Fialou, ale to byl asi někdo jinej ?

5

(71 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Radimovi jde o volnou nad. Sice to zahodil, ale asi chce vědět co by, kdyby :-) Já ty průjezdy mám, ale jen od čísla 1 do 21... Ale jak jsem tak za tebou jel, určitě si to, Radime, pod 29 dal.

6

(71 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Larry, podepisuju se pod všechno, cos tu napsal, ještě dneska ten včerejšek v hlavě dojíždim... Letos všichni neuvěřitelně porychlili (teda aspoň v "mojí" třídě nad 600), škoda, že jsem nemohl vidět Draždyho s Čermoněm, Kamila s Indym a vůbec celou špičku, to musel bejt mazec jako prase, taky asi proto, že jsem je hnal před sebou jako vlčák žene stádo ovcí ! :-)))

Rok jsem se na 300 ZGH těšil, měsíc předem se těšení začalo mísit s nervozitou, dva týdny před už jsem byl značně nervozní, po příjezdu na místo jsem se už i klepal a před startem do první kvalifikace si říkal, jestli mám tohle vůbec zapotřebí. Odpověď na tuhle otázku ale najdu vždycky po dojetí závodu - nic lepšího snad ani nejde zažít !!! Ty mraky diváků, co fandí ať jedeš první nebo dvacátej, závěrečný mávací kolo, při kterym se ti až svírá hrdlo, to je něco, co zažívám jenom v Hořicích a pro co s trochou nadsázky stojí za to žít. Teď tu sedim, je mi smutno, že už je po všem a zase se začínám těšit na další ročník s pořadovým číslem 46.

Zaznělo to už mnohokrát, ale i já musím poděkovat všem, kteří se zasloužili o to, že i přes ten malér se vše uspořádalo a to ještě tak, že my závodníci jsme ani v nejmenším nepocítili jakýkoliv problém. Prostě paráda nad parádu jak je u Vás zvykem.

Díky i fantastickým divákům, bez kterých by 300 ZGH neměly takovou atmosféru, jakou jsme všichni zažili.

Hořicím zdar a zatáčkám zvlášť !!! Díky !!!!!!!

Filtr #21

7

(158 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

No paráda, Larry. Teď ho ještě propašuj do programu :-)

Dík

P.S. Dneska jsem poštou odesílal za všechny Vlčáky přihlášky.

8

(158 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

No co ti na to mám říct, když si to tak hezky napsal... Tak tam zkus zařadit aspoň Holika #20, ten tam ještě nebyl... Fotek máme kdyžtak dostatek !  :-)
Kde budou letos sídlit Vlčáci vůbec netuším, bude to na našem principálovi (Kamilův fantastickej taťka), kterej tam bývá od středy, abychom se vůbec někam vešli. Ani tady nebudu zkoušet rezervovat si místo přes tebe, je mi jasný, že už bych byl asi stošedesátejpátej, co to zkouší.
Každopádně, pokud budem jinde než u Věže, dozvíš se to včas a pivko tam budeš mít připravený, to je jasný :-)

Ježiš já už se těšim !!!!

9

(158 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Nazdar Larry a všichni co se zase předposlední víkend v květnu v Hořicích, na nejlepších závodech sezony, potkáme ! Úvodem, i když trochu opožděně (byl jsem teď nějaký čas bez PC), všechno nejlepší Larrymu ke kulatinám, tuším, že třicetinám !!!
Texastornadovi a Perňovi - samozřejmě, že mě serete tou luxusní fotečkou v programu ! Larry, přeci to tak nenecháš mad Nemůžu uvěřit tomu, že bys mě letos vynechal, nedat do programu legendu od vodojemu... Řekni mi, kdo má zarámovanou svou fotku z hořickýho programu, vystavenou na čestnym místě doma ! A to byla jen černobílá ! Krom toho, Larry, ty víš jaká odměna tě čeká ;-)

Nuže....?