1

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

Pro NoriHaga : Přeji hodně štěstí na cestách :-)

2

pro b.karasek: Wiš jaká by to byla škoda......s tím se musí počítat ne ....je to jedna z posledních přírodních tratí a ty by si to chtěl přesunout do Brna....podle mého názoru by to byla škoda nejezdit na tak hezký trati.....a myslim si že ty závodníci tam s tim jdou, že se jim může něco stát ne.....!!

3

njn...

4

pro Tomy : to zas jako jo ....ale jak si mysliš že to bylo se Zachovalovejma?

5

pro Demon3: Tak to mas pravdu....když sem procházela v sobotu tratí tak sem to viděla.....ale vždyť ta Kudrnáčovka je skoro na rovině....prosstě to nechápu....stejně jako Zachovalovi.....to jsem bohužel taky nepochopila jak se to mohlo stát.....=-(

6

Já si myslim že ano...bylo by docela divné zapomenout na tak skvělého jezdce jako byl on....nejde mi však dohlavy proč zrovna tam....ta zatáčka se mi moc nebezpečná nezdá.....kdyby se to stalo v zatáčce na Lošance nebo na Lukaveckém vracáku tak neřeknu tam je to teda jako fakt nebezpečné, ale že zrovna v kudrnáčově.....=(....je to smutný.......

7

(4 odpovědí, posláno do IN MEMORIAM)

Zachovalovi jezdili užasně....je škoda co se stalo...když sem se šla podívat na místo jejich nehody a na pomník vlily se mi slzy do očí....

8

Tak to je boží.....já jí to tak děsně přála a když jsem to slyšela uplně mi naskočily slzy radostí.....upe jí obdivuju...

9

Ještě bych se chtěla zeptat? : Spychala Sabine zkončila opravdu první........

10

Tak to je smutné :-( čest jeho pamatce.....

11

Zdrawim wás...prosím nemohli by jste mi podrobně napsat co se dnes 7.6.2009 odehrálo na trati za nehodu a ve kterých místech. Závod byl ukončen a my newěděli co se stalo za tragédii. My byli na Dachowech a neměli jsme ani ponětí o něcem. Teď nám to wrtá hlawou a dumáme nad tím. Předem děkuji za odpověď.