1

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

ano je to skoda.ale lide jsou ruzni.myslim ze by vas to nemelo ovlivnovat.svou praci odvadite na vybornou.doufam ze vam v budoucnu budu moci aspon podat ruku a podekovat osobne.poznal jsem ze sem chodi lide,kteri jsou opravdu zapaleni do tohoto sportu.ten dotycny vi ze hovorim o nem.10 let jezdim na motorce a nikdy zadna nehoda.a pak jdu po chodniku(mimochodem ne u nas) a porazila me motorka.ted se uz moc tesim az se vratim za riditka a budu moci prijet po vlastnich kolech:-)))

drzim vam palce a doufam ze se tu vzdy doctu neco zajimaveho,myslim ti o motorkach.Horice povazuji za nejkrasnejsi okruh v Evrope.byl jsem na MANNU,bylo to super,ale Horice jsou Horice.uz jako malemu klukovi mi tata vypravel o Fr.Stastnem,jezdil jsem na stary okruh do Brna,proste jsem od mala yrustal u motorek.a doufam ze tahle laska vydrzi i mym detem.Dcera uz jezdi take a syn ceka(jeste je mladoch)

2

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

dobry vecer,Larry,dekuji za vycerpavajici odpoved.jsem rad ze vyuzivate i tento chat k tomu aby se pokazde dalsi rocnik posunul o stupinek nahoru:-)
Ondrej,i ja ctu tento chat casto.a take me to mrzi.presto si myslim ze je to jen prechodne.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

3

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

pavel50 napsal:

Ale jo Larry, když jsi to myslel jen ironicky.... O mě už se tady "otřelo" lidí!

Dobry den.A divite se?ja ne.Ano.musim priznat,ze inteligentni jste,ale nektere vase nazory jsou tak trosku odjinud.ale jinak proti vam nic nemam.


Chtel bych se znovu zeptat na jednu vec.Jak to bude s pristim rocnikem a chystaji se nejake zmeny a nebo vylepseni?dekuji za odpoved,i kdyz ja si myslim ze uz to skoro dokonale je.na par malickosti.jezdim pravidelne a tyto problemy jsou tu porad.ale dojem ze zavodu mi to nedokaze narusit.(jde o nektere poradetele)stalo se mi ze me nechteli nechat vjet na misto kde jezdim uz par let.normalne se tam muze.to jsem si zjistil.ale oni meli podminku.ze me tam nechaji,ale odjedu az uklidi po zavode.stezovat si nebudu,tomu dotycnemu jsem svuj nazor rekl a to staci:-)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

4

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

NoriHaga napsal:

4Mato:každopádně bych rád včetně foto,ale pochybuju že to dopadne a náš fantomas se nám představí osobně... :-))

presto budu doufat ze se vam to podari.tolik lidi,touzi najit UFO a vy jste jen krucek od senzacniho odhaleni:-))


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

5

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

NoriHaga napsal:

4pavel50:dobrá-udělám si do Jablonce výlet ale nerad bych tam jezdil zbytečně...

a vysledek setkani prosim uvedte zde:-)))dekuji

6

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

dobry den
nedalo mi to a rozhodl jsem se napsat.byl jsem na zavodech a musim podekovat za nevsedni zazitek.do Horic jezdime pravidelne.a pokazde jezdime spokojeni.
chtel bych vyjadrit uprimnou soustrast rodine.moc nas to mrzelo.a verim ze se najde vule nektery ze zavodu venovat tomuto jezdci..Cest jeho pamatce.
a ted se chci vyjadrit k tomu pavel50,myslim ze v jeho pripade se jedna o pomateni smyslu.jedine uplna ignorace tohoto individua,muze zastavit jeho nesmyslne plkani.