1

(11 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Bude aktualizovaná startovní listina?  Pár jmen mi všude chybí.  Hlavně Indi!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

2

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

.hh. napsal:

dobrej aktuální článek:

http://www.naokruh.cz/clanky/hkt-racing … -horicich/

Moc pěkné!!!

3

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Pearson to byla jízda.

4

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Škoda že nepřijede Branko Srdanov to by bylo něco. Viděl jsem ho v Těrlicku. To by bylo. I tak se těším.

5

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Krása luxus těším se ty litry  to bude mazec loni tedy alespoň byl. Hlavně ať neprší modlete se ať neprší.

6

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Ještě takové postesknutí jaké by bylo pěkné na startu mít webkameru a sledovat průjezdy přes start na mobilu.

7

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Ale to je mi zvedla nálada díky.

8

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

To je škoda sakra

9

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Co mistr Pearson bude?

10

(27 odpovědí, posláno do DISKUZE NA VOLNÉ TÉMA)

Co vím je že město Jičín podporuje tuto akci a předběžně ji schválilo.

11

(30 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Každý rok zde byly již nějaké aktuality pro fandy bylo by již něco co by zkrátilo naše čekání na závody? Duben bude dlouhej.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

12

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

b.karasek napsal:

for Tojo:  Máte pravdu, je to kravina, já mám závody 300 ZGH i TT taky rád a nedovedu si představit,  že by  je někdo zrušil.  Bohužel při tomhle sportu se musí počítat se vším a  k tragédiím dochází i na motodromech. Karásek

Véte, obliba přírodních okruhů mezi samotnými jezdci narůstá a to jak u nás, tak v Evropě a kdybyste se zeptal jezdců, kteří jezdí třeba Evropu, tak pokud by to bylo možné, jako že většinou kvůli smlouvám není, tak byste našel určitě lidi, kteří by to přijali jako výzvu, na jako riziko. Jet Hořice, Mann, nebo třeba Těrlicko, je podobné svojí výzvou, jako skákat na špagátu, nebo lézt po mrakodrapu, či jezdit třeba freestile. Prostě riziko je všude.
Kdybych mohl, vyhlásím mistrovství čehokoliv na přírodních okruzích a pozvu hodně mladejch kluků, kteří se honí mezi kamionama v normálním provozu, ať ukážou, co je vnich, věřte, že toto riziko na zabezpečeném okruhu je daleko menší, než za běžného provozu.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

13

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

b.karasek napsal:

Z důvodu  tragických nehod,  které se v roce 2007, 2008 a letos  při závodech  staly,  navrhuji,  aby se příští ročník  Fuchs Oil 300 ZGH i TT jeli v Brně, nebo v Mostě. Podle mého názoru  totiž ani sebelepší zajištění trati  nemusí zabránit dalším tragédiím.  Vždyť  ta trať  je samý strom,  dům, lampa,  obrubník  a  každý jezdec může  udělat jezdeckou chybu a skončit stejně.

A až se i tam něco stane tak další ročník na měsíci. Vinou nebyl ani dům, ani strom, ale s největší pravděpodobností jezdecká chyba. Hořice mají kvalitní povrch i zabezpečení trati. Jen jsem čekal, kdy někoho tahle volovina napadne.
Aniž bych zlehčoval co se v posledních letech v Hořicích stalo, ani do Mostu, ani do Brna bych na veterány nejel, z 200 metrů bych z toho neměl vůbec žádný zážitek, ani z umění jezdců, ani z motorek a mám pocit, že ani mnozí majtelé strojů by na tyto okruhy nepřijeli. Každý, kdo jede na přírodní okruh ať už do Hořic, nebo jinam, ví kam jede, co tam bude dělat a zná rizika.
Chci poděkovat pořadatelům za jijejich práci, jezdcům za umění a krasné zážiky a vyjádřit upřimnou soustrast příbuzným a známým těch, kteří se už nemohli vrátit.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

14

(95 odpovědí, posláno do ČESKÁ TOURIST TROPHY)

pavel50 napsal:

dj - Stejně mi to připadá divné,tak by se hodnotily třídy co svůj závod odjely podle pořadí v každé z nich a celkový vítěz by se prostě nevyhlásil! Ale zrušit,vše když byl závod téměř odjetý a dělat, že se vlastně vůbec nezávodilo, to se mi zdá značně"ujeté" a je to i určitá neúcta k jezdcům co na trati svůj závod jeli. Některá rozhodnutí kompetentních funkcionářů jsou dost nepochopitelná! Také si myslím,že není zrovna dobré o celé záležitosti mlčet a dělat "mrtvého brouka". Je neštěstí co se stalo a očekával bych nějaké stanovisko,nebo vyjádření pořadatelů závodu,ale nikde nic! Jako by se vůbec nic nestalo! Kde je Larry a spol? Snad by si to zasloužil nejen ten nešťastný jezdec ale i diváci a fandové. Takže  p r o č  se o celé záležitosti mlčí?  Pavel   /No a teď se do mě zase dejte!/

Pokud jsi v neděli viděl zprávy, vyjádření bylo dost jasné. Pořadatele nech na pokoji, dělají svou práci víc, než dobře.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

15

(133 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

bandyta napsal:

jaky je podle vas nej misto na trati? na sledovani zavodu

Vzato od startu až na Borek je atraktivní všude, u hračkárny jsem stál ráno a tam jsem se i bál, u Koruny toho moc vidět není, pěkný je vodojem, za křížkem táhlá levá, u Lukavce to eso za vracákem, Dachova esíčko a spojka, no a start.

16

(133 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Až to bude možné, poprosil bych nějaký blžší údaj o počtu díváků, díky.

17

(133 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Díky chlapi, bylo to nádherné, díky.

18

(133 odpovědí, posláno do 300 ZATÁČEK GUSTAVA HAVLA)

Kromě velkoplošné produkce bude i webkamera? Loni jsem v sobotu nemohl a bylo to dobré.