101

Re: Czech TT 2008

to parek 88: pokud chceš vidět to video od Platteho, tak by sis to s ním měl domluvit ve Dvoře, dle startovky by tam měl být, myslím že po závodech zůstali v Hořicích v kempu a pak budou pokračovat do Dvora


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

102

Re: Czech TT 2008

"Je to velmi smutná událost, bohužel při motoristickém sportu se něco takového nedá nikdy dopředu úplně vyloučit. Jistá míra rizika tam je vždy, a každý s tím musí počítat. Pokud ale vím, tak pořadatelé pro bezpečnost závodníků i diváků kolem trati dělají pokaždé maximum," řekl starosta Hořic Ivan Doležal, který odmítá debaty o možném zrušení těchto tradičních závodů.

"Nemyslím si, že by bylo na místě diskutovat o zrušení závodů. Je to tradice, ve které by se podle mého názoru mělo nadále pokračovat. Spíše se domnívám, že by město mohlo například přispět na zvažovaný pomník věnovaný tragicky zesnulé posádce," poznamenal starosta.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

103

Re: Czech TT 2008

Myslíme si s Matesem, že by bylo dobrý od příště nechávat v Hořicích poleposition u sajdkár neobsazený.....


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

104

Re: Czech TT 2008

Larry.AMK napsal:

aha........
trochu se do nás opřela...
ale v pohodě...
nebylo co usmiřovat...
věděl jsem, že to je v pohodě
tak jsem ji s úsměvem řekl, že se pojedu do Branné něčemu "přiučit"...
dík Průšáku za zprávu

Psals, že letos pojedeš do Branné. Tak teď budeš muset být spíš kupomoci, než srovnávat, jestli jim hraje rozhlas. Jestli se to teda vůbec pojede.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

105

Re: Czech TT 2008

L&B napsal:
Larry.AMK napsal:

aha........
trochu se do nás opřela...
ale v pohodě...
nebylo co usmiřovat...
věděl jsem, že to je v pohodě
tak jsem ji s úsměvem řekl, že se pojedu do Branné něčemu "přiučit"...
dík Průšáku za zprávu

Psals, že letos pojedeš do Branné. Tak teď budeš muset být spíš kupomoci, než srovnávat, jestli jim hraje rozhlas. Jestli se to teda vůbec pojede.

nebuď kyselej

106

Re: Czech TT 2008

pardon, jen jsem procházel ty staré příspěvky. Našel jsem tu její poslední, kt. končí:      ...A taky dost možná, že na tom něco bude, protože nejsem sama. Celkem dobře to vystihuje ta historka o těch žokejích, nevím. Můžu vás ujistit, že sama sebe považuju za "pátou ligu"  a je mi to fakt jedno  - mé rozčilování se týkalo úplně něčeho jiného.. myslím, že už stejně nemám co dodat. Loučím se a mějte se! marie

Jako by se s námi loučila. Tak se tady nikdo nelučte a radši se hádejte.

107

Re: Czech TT 2008

Tak tady sedím, tupě zírám a nechápu....... Co ještě dodat? Asi jak si představuju Ilju s fajfkou a Mařenku s úsměvem a jejím:"Víš co" , jak nás zezhora pozorují. Jestli má Lulu pravdu o závodnickém ráji, tak jsou v dobré partě, kterou měli moc rádi.  Jo Mařko a jestli to někde čteš, tak věř, že jsi tady nechala plno kamarádů a lidí, co tě obdivovali a měli rádi. Patřím mezi ně i já. Iljovi radši nic nevzkazuju, asi by mě poslal někam........   :-)         jana průšovka

108

Re: Czech TT 2008

PŘÍSPĚVKY
v drtivé většině píšete k věci, citlivě a s úctou
oba si toho jistě váží

MEDIA
diametrální přístup
u mě osobně určitá media skončila, i kdyby přišli natáčet závody,u mě s ničím neuspějí
webmaster z webu města Hořic M.Kuchta, R.Machek z MFidnes,M.Hakl z Motorkari.cz , jeden redaktor z Českých.Moto.Novin. a redaktor Jičínského serveru,mají v sobě dost potřebné etiky a než pustili do světa zprávu, tak ji se mnou konzultovali

z druhého pohledu Novinky.cz...
otevřeli dvě obecná fora na téma "Černý víkend motorkářů" a zmíňka i o Hořicích
obecná diskze ...to co tam někteří psali...to se nedá publikovat
několikrát jsem tam ročileně vstoupil...a nakonec obě diskuze byly zastaveny a pak to celé zmizelo

taky jsem se dočetl, že se nehoda stala na křižovatce Tachova Lukavec
že jeli z prudkého kopce a pak nezvládli stroj a vletěli mezi stromy
pak to opepřili vzpomínkou na "utržené" kolo vloni při autech
a přidali tam i rok 1995
a nakonec to uzavřeli, že při Hořické rallye zahynula posádka vozu
(správně na Horácké rallye)

výstup TV štábů umravňovala ochranka
dokonce si někteří stěžovali až na Policejní Prezidium, že nedostali od sloužících policajtů informace
přirovnal jsem je k hyenám...takže se tímto hyenám do Afriky omlouvám



INKRIMINOVANÉ MÍSTO
zastavují tam motorkáři
květiny a svíčky přibývají
někdo tam dal barevnou fotku a já jsem včera kolem ní naaranžoval zlatý věnec

POMNÍK
byl to spontání nápad
první peníze máme od sebe a i některých jezdců, ještě než odjeli domů
peníze přidá Hořická radnice
díky Harlejíčkovi i Harley Davidson Club
dám vědět, jak budete moci přispět i vy

místo?
nevím jakým způsobem se máme zeptat pozůstalých, kde by ho chtěli, když to u nás neznají
můj návrh byl, aby to bylo co nejblíže dění, aby diváci a fanoušci to měl k pomníku co nejblíže, aby byl co nejvíce na očích

CO DÁLE..??
D.Králové se tento víkend pojede
nevím, ale slyšel jsem, že i Branná se pojede...ale opravdu jsem to pouze slyšel
Hořice, se také pojedou
mimo jiné i jako výraz úcty a poctění památky

109

Re: Czech TT 2008

POHŘEB je v pátek 27.6.2008
ve Šléglově od 14ti hodin
z Hořic je vypraven autobus
odjezd z náměstí od knihovny
bližší informace od Železníka 732 512 527

http://dl.avu.cz/img/zachovalovi.jpg

Naposledy upravil: Larry.AMK (25.06.2008 09:19:22)

110

Re: Czech TT 2008

media už přestala vyzvánět na můj mobil
ale volají mi diváci, kteří byli ve Stašově esíčku a na Lukaveckém vracáku
poznatky možná něco i naznačují
nebudu zde psát, jaké poznatky zaznamenali
i když věřím, že jejich postřehy mohli být adekvátní
ale ....

už je nechme oba odpočívat

111

Re: Czech TT 2008

Pro Larry: mluvili jsme spolu,takže víš,těch lidiček je samozřejmě spousta,moc díky za odpověď.......Pááááá

112

Re: Czech TT 2008

Zdravím všechny příznivce Zatáček. I když jsem I a M osobně neznal, stále se ně musím myslet. Larry díky za jejich fota. Co dodat, vše už tady bylo řečeno. Prostě se takové věci stávají, a už se na tom nedá nic změnit. Položil jsem u stromu kytičku a zapálil svíčku a na motorku přilepil černou pásku. Co se dá víc dělat. Ještě přispět na pomníček, který by dle mého názoru měl být asi před vjezdem do kempu, i když jejich oblíbené místo bylo jinde. Upřímnou soustrast pozůstalým i jejich kamarádům. A vzkaz pro Larryho a pořadatele: vydržte už kvůli I a M! Zdeněk

113

Re: Czech TT 2008

I my se dnes chystáme položit květinu a zapálit svíčku..... snad to zvládneme ustát


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

114

Re: Czech TT 2008

black65 napsal:

Pro Larry: mluvili jsme spolu,takže víš,těch lidiček je samozřejmě spousta,moc díky za odpověď.......Pááááá

jojo
já vím
měj se a dík i Tobě za dobrý slovo...

115

Re: Czech TT 2008

toto je odkaz na web Kolštejnský okruh
http://kolstejnskyokruh.org/index.php
tedy domácí okruh Zachovalových
mrkněte na to
rodina Zachovalových ŽÁDÁ, aby v den pohřbu, tedy 27.6.2008
NIKDO NEVJíŽDĚL DO JEJICH OBCE ŠLEGLOV NA MOTOCYKLU

Naposledy upravil: Larry.AMK (25.06.2008 13:36:11)

116

Re: Czech TT 2008

to Larry- jen k tomu umístění pomníčku myslím že Francek mohl někdy v Hořicích při závodech být

117

Re: Czech TT 2008

Odkaz na Kolštejnský okruh je: http://kolstejnskyokruh.org/

118

Re: Czech TT 2008

to parek: Určitě s ní H jel protože stál vedle mě na startu a celý závod jsme si to velmi pěkně dávali... já H45. Pak ještě Petrem Oldřichem H28, který nám to oběma v posledním kole nandal.

119

Re: Czech TT 2008

Maruška pracovala u nás v kanceláři a moc nám chybí.
Pokud někdo chcete jet na pohřeb z Prahy a hledáte/nabízíte místo v autě, napište mi, nebo zavolejte.
mob.: 605952341
Na pomníček rádi přispějeme, chtěl bych poprosit aby se mi ozval do pošty člověk který to má nastarosti.

120

Re: Czech TT 2008

Chtěl jsem si vzít v pátek volno a jet 200 km na mašině uctít na funus jejich památku,ale jestliže si to rodina nepřeje tak to vzdávám a radši jim dám kytku a svíčku tam co se to stalo... Je to  moooc smutné a veliká tragedie ale tomuto kroku rodiny nerozumim-musejí vědět jak moc mašiny  a závody milovali

121

Re: Czech TT 2008

NoriHaga...myslím,že je to jen tím,že je to malinkatá vesnička, kterou se táhne úzká silnička a je jím jasné,že přijede hodně lidí.Není tam moc kde parkovat, tak nejspíše proto.Moc dobře vědí co milovali.Však nějaký ten kousek se dá pešky dojít.

122

Re: Czech TT 2008

4Denis.91:takže co doporučuješ?Nechat mášu někde poblíž-před vesnicí a dojít to pěšky?

123

Re: Czech TT 2008

Přátelé prosím respektujte v této chvíli prosbu rodiny a na motocyklu tam nejezděte. Tzn. nechoďte tam ani v kombinéze.

http://rudge.i-veteran.cz/akce/maruska/DSC02668.jpg

Naposledy upravil: Ručka (25.06.2008 17:07:30)

124

Re: Czech TT 2008

chtěl bych taky přispět na pomník ale zatím nevím kam,nebude toho asi moc ale aspon něco.Když tak dejte nějakej odkaz nebo tak něco díky.a Larrymu jsi z hořic, někdy bych stebou chtěl hodit řeč a seznámit se stebou.

125

Re: Czech TT 2008

no problem