Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

26

Re: Knihy

Tady je, co sem chtěl dát FF ;-)
http://img25.imageshack.us/img25/8186/p1020016.jpg

27

Re: Knihy

No jo Ondřeji, máš pravdu, to je přesně ono. Díky. Můžeš mi na můj e-mail napsat postup. Zřejmě tam překopírovávám špatný řádek. Zdá se mi to trochu jiné než jsem to dělal minule a nevím jaký tam z těch řádků správně zvolit.

28

Re: Knihy

Ještě k těmto knihám doplním, že v Anglii vyšla i kniha "David Jefferies The official biography" od Stuarta Barkera.

29

Re: Knihy

to FF: vkládání obrázků je trošku jiné.

na imageshack.us je řádek ke zkopírování a vložení úplně nahoře.

nejprve je žlutá žába + nápis imageshack
.
.
následuje vodorovná žlutá lišta s nabídkou
.
.
a pod ní se objeví po nahrání obrázku již samotný link ke vložení. Vedle tohoto je nápis: Direct link to image

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

30

Re: Knihy

Zdravím všechny příznivce TT. S blížící se TT2009 se opět trochu zvýšila poptávka po mé knize 100let TT o historii tohoto závodu. Ti ktěří mají o knihu ještě zájem by neměli váhat, neboť zbývá posledních 14 kousků.

Už jsem tu o knize informoval a tak jen stručně. Kniha v rozsahu 220 stran mapuje  celou historii nejslavnějšího motocyklového závodu světa od r. 1907 až  po dnešek. Kniha se chronologicky zabývá jednotlivými ročníky Tourist Trophy a najdete zde též spoustu  dalších zajímavých informací a příběhů s těmito závody souvisejících. Je zde představeno celkem 67 nejslavnějších jezdců stoleté historie TT a v rozsáhlé  fotogalerii je mimo jiné řada unikátních a u nás dosud nepublikovaných fotografií českých jezdců.

Rozsah knihy:  220 stran, z toho 148 stran textová, výsledková a statistická část, 24 stran černobílá fotopříloha , 48 stran barevná fotopříloha.

Formát knihy:   210 x 300 mm

Cena knihy:   1.100,-Kč  + 60,-Kč poštovné a balné

Informace a objednávky:
e-mail:  feigl@post.cz 

František Feigl, Branišovská 44,
370 05 České Budějovice

31

Re: Knihy

Chtěl bych se zeptat zda byste někdo měl případně zájem o knihu Isle of Man TT & MGP Memorial 1907-2007

POZOR! Jednalo by se K O P I I této knihy.

Obsahem knihy jsou všichni jezdci kteří v rozmezí let 1907-2007 zahynuli při závodech Tourist Trophy nebo Manx Grand Prix na Isle of Man (včetně našeho Petra Hlavatky). Každému jezdci je zde věnována jedna stránka s jedním obrázkem a popisem celé záležitosti.
Kopie by byla černobílá, neboť nakopírovat vše barevně by vyšlo možná na několik tisíc za jeden kus. Samozřejmě obrázky by tedy byly pouze na úrovni obyčejné černobílé xeroxové kopie, tedy někdy dost mizerné, ale myslím, by to obsahově zas tolik nemělo vadit, neboť se zde nejedná o žádnou obrazovou publikaci, ale jde spíše o ty velmi obtížně dostupné informace, které kniha obsahuje.

Obal by byl barevný, zpevněný laminovaný křídový papír a byla by to lepená brožovaná vazba (originál je též lepený brožovaný).

Kniha je v ANGLIČTINĚ, rozměr knihy je cca 20 x 29 cm, rozsah 232stránek, ofsetový papír (v podstatě normální kancelářský papír).   Cena: 350,-Kč + poštovné + balné = 400,-Kč celkem.

Nějak už jsem zapoměl jak se sem vkládají obrázky a tak případným zájemcům, pokud se mi ozvou na e-mail  feigl@post.cz , zašlu pár obrázků na ukázku o co vlastně jde.

František Feigl

32

Re: Knihy

S blížícími se vánočními svátky se opět zvedá zájem o moji publikaci 100 let TT. Velká poptávka byla při letošní TT a nyní to jde opět nahoru.

Z tiskárny jsem dokázal "vymámit" ještě několik výtisků a tak je nyní kniha opět k dispozici. Byla zde jiš výše popsána a tak jen stručně pár údajů.

Kniha v rozsahu 220 stran mapuje  celou historii nejslavnějšího motocyklového závodu světa od r. 1907 až  po dnešek. Kniha se chronologicky zabývá jednotlivými ročníky Tourist Trophy a najdete zde též spoustu  dalších zajímavých informací a příběhů s těmito závody souvisejících. Je zde představeno celkem 67 nejslavnějších jezdců stoleté historie TT a v rozsáhlé  fotogalerii je mimo jiné řada unikátních a u nás dosud nepublikovaných fotografií českých jezdců.

Rozsah knihy:  220 stran (z toho 148 stran textová, výsledková a statistická část) + 24 stran černobílá fotopříloha + 48 stran barevná fotopříloha.

Formát knihy:   210 x 300 mm

Cena knihy:   1.100,-Kč  + 63,-Kč poštovné a balné

Informace a objednávky:
e-mail:  feigl@post.cz 

František Feigl, Branišovská 44,
370 05 České Budějovice

33

Re: Knihy

Zdravím všechny fandy silničních motocyklových závodů. Děkuji za inspiraci pro zajímavé počtení různých knih.
Taky můžu přidat stačí se podívat na náš seznam   různých a zajímavých knih co lze koupit. Je to trošku neuspořádané ale snad si vyberete to nejdůležitější.
Díky