76

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Pro všechny organizátory:
Díky za skvělé závody!!! Ten víkend byl opravdu perfektní, vše se sešlo dohromady - počasí, spousta jezdců, diváků, organizace nevázla ... paráda.
Kvitoval jsem obrazovku u startu (snad bude ke koupi i video), večerní program v sobotu v depu (lidí tam bylo jako v Číně, ale asi proto to mělo i takovou atmosféru), ohňostroj jako na Vítězný únor, spojení některých tříd, které tím výrazně ožily, posunutí SM až za volnou +600cc ... Suma sumárum, povedlo se Vám to!

Se zájmem sleduji sympatické snažení Indyho, který se stal tak trochu propagátorem našeho road racingu - jde na to tobře, reklama pro tento sport je potřeba (viz iomtt.cz - dobrej nápad!). Takže mu držím palec na TT i do dalších startů.

Pro "adepty na sponzory":
Letos poprvé jsem se rozhodl využít možnost reklamy v Hořicích. Schválně neříkám, jaké firmy, ale podstatné je, že jsem s poměrem vložených peněz a výsledné prezentace byl nanejvýš spokojený. Možná Vás je takových víc, co závodům fandíte a máte přece jenom možnost pustit chlup - ze své zkušenosti zatáčky doporučuji, výborná reklama, hlavně pro regionální firmy.

Zdravím všechny
Honza


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

77

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Ondřej napsal:

pavel50: No vidím, že to je fakt marný. Vím o čem píšeš Ty a o čem já, ale ty rozdíly pokud je nevidíš, tak tomu asi fakt moc nerozumíš. A změnil jsem názor, protože jsem opomněl (Železník to napsal), že v Hořicích jsou jezdci předjížděni o kolo a když závod bude delší, tak k těm předjížděním by docházelo daleko víc a to je nebezpečné na tak úzké trati (jak vidíš, narozdíl od Tebe se snažím pochopit i názory druhé strany a když jsou faktické, tak klidně změním názor, pokud jsem se mýlil nebo na něco zapomněl). Jinak věř tomu, že Cross country na kole 80km je daleko větší zápřah než na terénním motocyklu a opravdu to není na motorce až taková porce. Mimochodem, Ty si myslíš, že třeba na okruhu na rovině si jezdci lehce nevydechnou, nepovolí lehce ruce? Tak to pak je těžký. V Hořicích tohle fakt moc nejde, protože rovina tu není skoro žádná a ta u Křížku je s tím, že jde o nejnáročnější úsek. A historik není o moc pomalejší než motocykly do 600 a nad 600 ccm? To už fakt nemá cenu komentovat. Když už se znáš se závodníky, tak s nimi o tom i mluv, ona Ti většina trošku změní názor (měsíc před Hořicema jsem ty informace od jezdců neměl).

Ondřeji - Já jsem mluvil o Cross-country na motocyklech jako porovnání oč jsou náročnější pro naprosté amatéry než silniční motocykly co jedou ostudných 40-45 km. Ty tady o těch pár kilometrech tvrdíš jak jsou strašně náročné a ten tvůj blábol.že na terénním motocyklu těch 80 km není zas taková porce a dokonce to porovnáváš s jízdou na kole na stejnou vzdálenost. Že jsi to ještě neporovnal s během terénem na 80 km to by bylo ještě náročnější než na kole! A když už mluvíš o tom motocyklu, jak je to náročné, tak se svez na něčem jiném než na Jawce a na kole a pak to můžeš porovnat. A k těm historikům - podívej se na časy před 15 - 25 lety jak jezdili v Hořicích a zjistíš,že o tolik pomalejší tenkrát nebyli a to jeli na o hodně horším povrchu než jezdí teď. A co tvrdí pan Železník o té délce trati..... Pokud o tom budou rozhodovat lidé se stejným názorem jako on, tak se v příštích letech připrav na 5 kol pro veterány a na 7 kol v ostrých závodech,aby se ti jezdci,co podle něho nemají žádnou kondici moc nevyčerpali, když podle jeho slov  trénují tak max. u počítače. Ale jinak máš pravdu, ta diskuze s tebou je fakt marná!

78

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

;-)

79

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Inteligence některých lidí mě opravdu dostává, i když tady asi nejde mluvit o inteligenci, že ano? big_smile

80

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Když nevíš co to inteligence je tak o ní nemluv a bude ti líp a nepleť se do řeči,když mluví dospělí!

81

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Čaf sem se zas jednou prisel podivat a co nevidim hádka. Proc se hadate?Dyt jeto zbytecny a proč se urážite taky zbytečný proste nereste kraviny.S pozdravem bandyta

82

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Dobrý den- omlouvám se za dotaz z trochu jiného soudku - nevíte kdy bude uveřejněma startovní liostina pro TT 2009. DEKUJI

ps. jen malý dovětek "..Vubec nechapu co to ma ceský clovek za ""bezva"" vlastnost rejpat a pomlouvat neco co se evidentne podarilo. Budme radi ze aspon neco se v teto republice zdari a radujme se prosim :-) a porad jen nerptejme! " asi vsimchni chapou na koho to je hlavne smýšlené..

83

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Ach jo, pane ŽELEZNÍKU, co asi chcete abych napsal? Už jsem vám sice oznámil,že další diskuze mezi mnou a vámi je už jen opotřebovávání klávesnice,ale pokud chcete ode mě ještě něco slyšet, tak tedy dobře: Ty kola zajetá na Hořickém okruhu byl požitek a rád na ně vzpomínám a klidně bych si to zkusil i dnes. Jsem na tom fyzicky hodně dobře, trénuji 5 x týdně a zvednu přes 190 kg v tlaku na lavici a dřepnu 280 kg a výdrž mám dost dobrou a věřte mi,že bych nepadal vyčerpánim na hubu ani po 10 kolech rychlé jízdy okolo 3 minut na kolo. Sice to je o 40 vteřin horší než špičkoví jezdci, ale nejsem závodník a určitě bych musel jet se stejným fyzickým úsilím jako oni. Také motorku bych neměl závodní.A že mě vyhovuje doba internetu? V tomto případě bych byl raději,kdybych vám nemusel psát vůbec! Už proto,že se mi závody líbily a zkousnul bych i ty zbytečná zdržení,ale vadí mi ty sprinty okolo 40 km,co se v Hořicích pořádají a kterých se tak nadšeně zastáváte! Už ten váš argument, abych vám přivedl 15 jezdců v každé třídě, kteří si přejí zvýšení počtu kol! Nepřipadá vám to jako pitomost? Já a za mnou aspoň 100 jezdců,dožadujících se přidání několika kol na závod? Také ten váš argument o tom,že pomalejší jezdci budou předjížděni o kolo.... No proč né bylo to a bude stává se to i na závodech MS a není to nic světoborného. Docela jste mě dostal tím tvrzením o nevyzrálých a nezkušených jezdcích v Hořicích. To aby se hodně závodníků urazilo! Ano, myslím,že vaše tvrzení je pro většinu jezdců přímo urážka! Nebo je tady ještě možnost,že tomu moc nerozumíte! Já bych naopak řekl,že to jeli dobře i jezdci na konci startovního pole a vůbec až na vyjímky nepůsobili dojmem že jsou zcela nevyzrálí a nezkušení! Přece mi nechcete tvrdit, že by v Hořicích takové neuměly jak je tady popisujete pustili na start! To by bylo skoro na podání žaloby o všeobecném ohrožení! Nebo když vás to tak trápí,dejte jezdcům nějaký limit o kolik % mohou být pomalejší než nejrychlejší jezdec, jako do bývá na MS a máte po problému! A pokud si myslíte,že si psaním příspěvků léčím nějaký mindrák, tak já žádný opravdu nemám a spíš mám pocit, zda to není nějaký váš problém,když už nechci použít slovo mindrák. I vy se mějte krásně a pokud budete mít tu možnost vyjádřit se k počtu kol, udělejte prosím něco pro ty jak vy říkate superrychlé jezdce,aby jim ti co jsou předjížděni o celé kolo nevytvářeli nebezpečnou překážku: Navrhněte zkrácení rovnou na 6 nebo 7 kol, pak je totiž značná šance,že ty nebezpečné nezkušené a nevyzrálé jezdce ti superrychlí borci vůbec o kolo nedojedou! Zdraví vás Pavel

84

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Jenom takový vzkaz pro pana pavla,

Jsou jezdci, kteří chtějí během té půl hodiny tréninku několikrát měnit nastavení celého bike a chtějí se během pár kol dostat na nějaký čas...A jéje je tady pan pavel, který si chce taky dokázat, že něco umí, že něco dokáže, ale při tom je nebezpečný pro všechny okolo sebe...

85

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Bez licence a ještě se tím chlubí...Totální bezohlednost...Co kdyby se něco stalo...?!!!

86

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Michal Ježek - Ježatec : No jo,bez licence,ale já se tím snad nechlubím a naštěstí se nic nestalo a byl to fajn zážitek. A možná jsem docela splynul s těmi horšími jezdci! Nakonec si přečti,jak hezky hodnotí vás jezdce, /no třeba se mezi ty nevyzrálé atd. nepočítáš/ pan ŽELEZNÍK - že jsou nebezpeční, nezkušení a nevyzrálí jezdci,kteří vytvářejí nebezpečnou překážku,když je superrychlí jezdci předjíždějí o kolo atd. Já sice chápu,že jsi kámoš s lidmi,co závody organizují a možná potřebuješ projevit vůči nim nějakou loajalitu,ale nic se tenkrát nestalo a už je to dost dlouho a snad se nad tím už dnes pohoršovat nemusíš.I když uznávám,že to na poměrně starého chlapa jako jsem já,moc rozumné nebylo! O moc horší jsou,ale borci co dnes"závodí" na Hořickém okruhu kdykoliv a za provozu a že jsem jich viděl dost! Jinak jsem rád,že jsi se mi ozval, jezdíš to dobře a přeji ti ať se ti daří!  Pavel

87

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Vážení, už se vykašlete na tohle dohadování přes fórum!!! Stejně nic nevyhádáte.
pavel50 tady ze sebe dělá supermana, nechte ho být ....

Připomenu slova Larryho v úvodu tohoto vlákna:   sem prosím nevkládat diskuzní příspěvky sem budou vkládány pouze aktuální informace


díky že jsi to napsal ty Harlejíčku

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

88

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Zatáčky jsou a doufám, že zůstanou! To je naprosto skvělé pro všechny, co tuto trať milují a dokáží se nechat vyhecovat k naprosto heroickým výkonům...

Pro pana pavla> kámoš nekámoš je mi jedno...já v tom Hořickém dění nijak moc nefiguruju, když můžu, tak pomůžu, toť vše.

Jen mne fakt, zaráží tvá kritika a nevraživost vůči všem co to dělají... po bitvě generál a možná i armádní...

Jen takový model co by teoreticky mohl nastat, vše je dle tvých představ, už se těšíš jak přesně dle harmonogramu odjíždíš domů a hle nějaký blbeček co si hraje na závodníka z ocasu pole si rozbil držku...Musíš tam bohužel počkat a jéje doma studený řízek, nebo o co ti jde???

Vůbec nevíš co se děje v depu, jak tam ti kluci lítají a shánějí a starají se...Opravdu poklona pro ně...

89

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Tak naposlet pro pana Pavla, koukněte co jste psal v prvních reakcích a zjistíte, že si sám odporujete ve svých vyjádřeních. Jako vedoucí střediska vím kolik nováčků si dělá licenci, aby se svezlo jen v Hořicích bez jakýchkoli zkušeností, vím kolik jezdů zde závodí a v průběhu roku již další závod nejedou tak je prosím nezařazujte po bok Martina Loichta. Na omezení nezkušených jezdců se již pracuje, ale pokud pustíme kvalifikační limit, tak plné startovní pole mít nebudete a opět se na nás snese kritika. Všichni se v amatérských podmínkách snažíme pracovat na alespoň poloprofesionální úrovni a pokud chcete za almužnu vstupného profesionální pořádání, přesuňte se do Brna tam Vás profesionálně skásnou už pod "Mostem".
Chápu, že diváci jako Pavel nedokáží posoudit to co se pro jezdce a diváky dělá v zázemí. Možná letos někdo z Vás kritizoval velkoplošnou obrazovku, ale už Vám nedochází, že Hořice jsou třetí okruh v ČR který měl kamerový systém, který usnadníl komunikaci s traťáky byť jen na části trati. Jedeme na "krabičky" ale sehnat 270 jednotek není sranda a ještě týden před závodem se uvažovalo, že klasici budou muset jet na fotobuňku. A je spousta dalších důležitějších věcí, které zde řešíme.
Jak napsal Harlejíček tato sekce má informovat a já se všem omlouvám, že v dobré víře jsem se pádnými argumenty snažil panu Pavlovi a jeho příznivcům objasnit proč některé věci děláme jak děláme.

Důležitá informace pro MP 92 startovku klasiků připravuje Libor Kamenický a bude k dispozici asi ve středu. Nebude aktualizována, bude konečná i pro tiskárnu.

Všem příznivcům Hořic přeju hezký víkend a děkujeme za super atmosféru, která musela potěšit každého příznivce tohoto sportu.

90

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Pro jezatec-hezký den,pozdravuj Lenku a smečku pejsků.Pro příští rok by se alespon jeden mohl naučit povel trhej a sežer.Ale to přeci je fuj,nebudeme pejskoj kazit život nějakým fujtajblem ahoj


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

91

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

MP92 napsal:

Dobrý den- omlouvám se za dotaz z trochu jiného soudku - nevíte kdy bude uveřejněma startovní liostina pro TT 2009. DEKUJI

ps. jen malý dovětek "..Vubec nechapu co to ma ceský clovek za ""bezva"" vlastnost rejpat a pomlouvat neco co se evidentne podarilo. Budme radi ze aspon neco se v teto republice zdari a radujme se prosim :-) a porad jen nerptejme! " asi vsimchni chapou na koho to je hlavne smýšlené..

je tady na ro vlákno ČTT informace


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

92

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

jezatec napsal:

Zatáčky jsou a doufám, že zůstanou! To je naprosto skvělé pro všechny, co tuto trať milují a dokáží se nechat vyhecovat k naprosto heroickým výkonům...

Pro pana pavla> kámoš nekámoš je mi jedno...já v tom Hořickém dění nijak moc nefiguruju, když můžu, tak pomůžu, toť vše.

Jen mne fakt, zaráží tvá kritika a nevraživost vůči všem co to dělají... po bitvě generál a možná i armádní...

Jen takový model co by teoreticky mohl nastat, vše je dle tvých představ, už se těšíš jak přesně dle harmonogramu odjíždíš domů a hle nějaký blbeček co si hraje na závodníka z ocasu pole si rozbil držku...Musíš tam bohužel počkat a jéje doma studený řízek, nebo o co ti jde???

Vůbec nevíš co se děje v depu, jak tam ti kluci lítají a shánějí a starají se...Opravdu poklona pro ně...

Ježatec -Já ti neberu tvůj názor a pokud jsi četl mé příspěvky a tam jsem psal, že mi až tak nevadí jestli se závody protáhnou,vadí mi hlavně ty sprinty co se jim v Hořicích říká závody. A co se děje v depu vím docela dobře a nemám žádnou jak píšeš nevraživost vůči všem co to dělají.....! A stejně jako ty doufám,že Zatáčky zůstanou! Mimo prvního ročníku v roce 1961 a roku 1972 jsem je viděl všechny a to samé veterány. Byl jsem mimo jednoho roku na všech. Tedy na tvou otázku o co mi jde - Jen o ty krátké závody!!!

93

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

pavel50  Nechceš už si dát pokoj? Mě si tady obviňoval, že tady pořád melu dokola to samí. A koukni na sebe pořád dokola ta dýlka závodu. Když se ti to tak nelíbí tak proč  sem jezdíš? Nebo když píšeš, že si byl na několika přírodních tratích proč nekritizuješ ty tvoje slavný sprinty i na jinejch forech? Třeba takovej Kyjov, tam se jezdí i míň km než v Hořicích.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

94

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Železník napsal:

Tak naposlet pro pana Pavla, koukněte co jste psal v prvních reakcích a zjistíte, že si sám odporujete ve svých vyjádřeních. Jako vedoucí střediska vím kolik nováčků si dělá licenci, aby se svezlo jen v Hořicích bez jakýchkoli zkušeností, vím kolik jezdů zde závodí a v průběhu roku již další závod nejedou tak je prosím nezařazujte po bok Martina Loichta. Na omezení nezkušených jezdců se již pracuje, ale pokud pustíme kvalifikační limit, tak plné startovní pole mít nebudete a opět se na nás snese kritika. Všichni se v amatérských podmínkách snažíme pracovat na alespoň poloprofesionální úrovni a pokud chcete za almužnu vstupného profesionální pořádání, přesuňte se do Brna tam Vás profesionálně skásnou už pod "Mostem".
Chápu, že diváci jako Pavel nedokáží posoudit to co se pro jezdce a diváky dělá v zázemí. Možná letos někdo z Vás kritizoval velkoplošnou obrazovku, ale už Vám nedochází, že Hořice jsou třetí okruh v ČR který měl kamerový systém, který usnadníl komunikaci s traťáky byť jen na části trati. Jedeme na "krabičky" ale sehnat 270 jednotek není sranda a ještě týden před závodem se uvažovalo, že klasici budou muset jet na fotobuňku. A je spousta dalších důležitějších věcí, které zde řešíme.
Jak napsal Harlejíček tato sekce má informovat a já se všem omlouvám, že v dobré víře jsem se pádnými argumenty snažil panu Pavlovi a jeho příznivcům objasnit proč některé věci děláme jak děláme.

Důležitá informace pro MP 92 startovku klasiků připravuje Libor Kamenický a bude k dispozici asi ve středu. Nebude aktualizována, bude konečná i pro tiskárnu.

Všem příznivcům Hořic přeju hezký víkend a děkujeme za super atmosféru, která musela potěšit každého příznivce tohoto sportu.

Pane ŽELEZNÍKU konečně článek bez emocí a je napsaný dobře a výstižně. Já chápu a znám z vlastní zkušenosti,co práce dá uspořádat takový podnik a určitě se vše v Hořicích, letos hlavně po technické stránce posunulo vše kupředu. A jezdecká účast a úroveň byla letos možná nejlepší,co pamatuji. S tím počtem kol se sice asi neshodnem, věřte mi,že jsem to myslel dobře a své články jsem nepsal proto,abych rejpal,nebo shazoval něčí práci a těch více kol....No třeba se to někdy podaří,závody v Hořicích by si to určitě zasloužíly!  Přeji vám hezký den!   Pavel


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

95

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Tomy napsal:

pavel50  Nechceš už si dát pokoj? Mě si tady obviňoval, že tady pořád melu dokola to samí. A koukni na sebe pořád dokola ta dýlka závodu. Když se ti to tak nelíbí tak proč  sem jezdíš? Nebo když píšeš, že si byl na několika přírodních tratích proč nekritizuješ ty tvoje slavný sprinty i na jinejch forech? Třeba takovej Kyjov, tam se jezdí i míň km než v Hořicích.

Víš Tomy, já jsem se bavil o Hořickém závodě a ne o Kyjovském a neboj se,další diskuze na toto téma nemá cenu a myslím že jsem toho napsal o moc víc než jsem měl původně v úmyslu. A proč jezdím do Hořic? Je to taková"srdeční" záležitost. Od roku 1962 až do letoška a vynechal jsem kvůli vojně pouze jeden ročník a podobné je to i se závodem veteránů. Proto mě podstatně víc zajímají Hořice a né Kyjov kde jsem byl jen jednou! Měj se hezky!


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

96

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

Harlejíček napsal:

Vážení, už se vykašlete na tohle dohadování přes fórum!!! Stejně nic nevyhádáte.
pavel50 tady ze sebe dělá supermana, nechte ho být ....

Připomenu slova Larryho v úvodu tohoto vlákna:   sem prosím nevkládat diskuzní příspěvky sem budou vkládány pouze aktuální informace


díky že jsi to napsal ty Harlejíčku

Pane Harlejíčku, k Supermanovi mám hodně daleko,jak vás to napadlo a čím jsem si to zasloužil?


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

97

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

pavel50 napsal:
JV napsal:

To Pavel50: Kolo sem, kolo tam! Ale teď, když jsem si přečetl Vaše poslední příspěvky, tak se mi dost zježily chlupy na zádech!!! Zvláště, když tady tvrdíte, že jste odřediteloval, či jinak se podílel na organizování soutěží v jiném sportovním odvětví! Jestli Váš kamarád riskoval licenci, je jeho neskutečná blbost! Doufám, že měl alespoň stejnou krevní skupinu jako Vy? Protože v případě Vaší nehody, by asi byl problém, protože občanku jste asi sebou neměl? A zvláště, jak píšete, jel jste hluboko pod 3 min? Asi jste svého kamaráda kvaklifikoval, hi, hi??? A když to bylo v mládí, tak hluboko to asi nebylo?Protože, 2,46 se jelo v roce 1973, a to předpokládám, že Vám bylo něco pod 20, tedy to bylo mládí? Jinak už by jste asi měl rozum?
Honza

Ale,ale pane Honzo, proč bych třeba nemohl ředitelovat v jiném sportovním odvětví? Já jsem ta MS a ME  sice neřediteloval, ale byl jsem v pětičlenném organizačním výboru. Jen pořád nechápu, co to má společného s Hořicemi? Jinak ta jízda po okruhu se závodní motorkou byla opravdový zážitek, na který vzpomínám rád dodnes. I když musím s vámi souhlasit,že to bylo riziko nejen pro mě i když jsem něco na motorce uměl. Jel jsem čas 2:56 a nějaké desetiny k tomu. Jinak jsem tehdy neměl daleko do 50 let,ono to zase tak dlouho není a na nezávodníka to snad tak špatné nebylo. Ale toho kamaráda jsem nekvalifikoval,ten byl o dost rychlejší.

To Pavel50: Nejdříve omluva, že jsem Vám nemohl odepsat dříve, ale Brno bylo hektické!
Pochopitelně to s Hořicemi má hodně společného, tedy ne ředitelování , ale Vaše jisté šéfování! Vy si asi stále vůbec neuvědomujete, co jste provedl!!! Absolutní porušení všech základů silničních závodů! Takže nyní lehčí otázka! Ve sportu,  ve kterém na rozdíl od silnice máte nějaké slovo, jak řešíte průšvihy??? Takto asi, že  - no nic, já to porušuji také a hrubě, takže se nic vlastně neděje??? To tam máte asi pěknou anarchii, hi, hi??? Mezi mými dvěma příspěvky jste toho opět napsal opravdu hodně!!! Nebylo by špatné, kdyby jste si všechny přečetl a trochu to shrnul, dost se opakujete, nejen ohledně hořických sprintů, ale hlavně svého já! Dosti tady opravdu o sobě pochopitelně ale jen v superlativech sebesamého prezentujete! Kdyby to byla vše pravda, dá se již o Vás dost odvodit!!!A to si asi přejete, že? A také se začínáte odchylovat od diskuse, když některé nevinné přispěvovatele okřikujete! Jinak Alexejev v trojboji (!!!) měl světový rekord 640 kg! Vy jej se svojí kondicí ve Vašem věku hravě strčíte do kapsy, hi, hi! Tak se nedivte, že vás nazval Harlejíček oprávněně Supermanem!!!!
Honza


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

98

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

JV napsal:
pavel50 napsal:
JV napsal:

To Pavel50: Kolo sem, kolo tam! Ale teď, když jsem si přečetl Vaše poslední příspěvky, tak se mi dost zježily chlupy na zádech!!! Zvláště, když tady tvrdíte, že jste odřediteloval, či jinak se podílel na organizování soutěží v jiném sportovním odvětví! Jestli Váš kamarád riskoval licenci, je jeho neskutečná blbost! Doufám, že měl alespoň stejnou krevní skupinu jako Vy? Protože v případě Vaší nehody, by asi byl problém, protože občanku jste asi sebou neměl? A zvláště, jak píšete, jel jste hluboko pod 3 min? Asi jste svého kamaráda kvaklifikoval, hi, hi??? A když to bylo v mládí, tak hluboko to asi nebylo?Protože, 2,46 se jelo v roce 1973, a to předpokládám, že Vám bylo něco pod 20, tedy to bylo mládí? Jinak už by jste asi měl rozum?
Honza

Ale,ale pane Honzo, proč bych třeba nemohl ředitelovat v jiném sportovním odvětví? Já jsem ta MS a ME  sice neřediteloval, ale byl jsem v pětičlenném organizačním výboru. Jen pořád nechápu, co to má společného s Hořicemi? Jinak ta jízda po okruhu se závodní motorkou byla opravdový zážitek, na který vzpomínám rád dodnes. I když musím s vámi souhlasit,že to bylo riziko nejen pro mě i když jsem něco na motorce uměl. Jel jsem čas 2:56 a nějaké desetiny k tomu. Jinak jsem tehdy neměl daleko do 50 let,ono to zase tak dlouho není a na nezávodníka to snad tak špatné nebylo. Ale toho kamaráda jsem nekvalifikoval,ten byl o dost rychlejší.

To Pavel50: Nejdříve omluva, že jsem Vám nemohl odepsat dříve, ale Brno bylo hektické!
Pochopitelně to s Hořicemi má hodně společného, tedy ne ředitelování , ale Vaše jisté šéfování! Vy si asi stále vůbec neuvědomujete, co jste provedl!!! Absolutní porušení všech základů silničních závodů! Takže nyní lehčí otázka! Ve sportu,  ve kterém na rozdíl od silnice máte nějaké slovo, jak řešíte průšvihy??? Takto asi, že  - no nic, já to porušuji také a hrubě, takže se nic vlastně neděje??? To tam máte asi pěknou anarchii, hi, hi??? Mezi mými dvěma příspěvky jste toho opět napsal opravdu hodně!!! Nebylo by špatné, kdyby jste si všechny přečetl a trochu to shrnul, dost se opakujete, nejen ohledně hořických sprintů, ale hlavně svého já! Dosti tady opravdu o sobě pochopitelně ale jen v superlativech sebesamého prezentujete! Kdyby to byla vše pravda, dá se již o Vás dost odvodit!!!A to si asi přejete, že? A také se začínáte odchylovat od diskuse, když některé nevinné přispěvovatele okřikujete! Jinak Alexejev v trojboji (!!!) měl světový rekord 640 kg! Vy jej se svojí kondicí ve Vašem věku hravě strčíte do kapsy, hi, hi! Tak se nedivte, že vás nazval Harlejíček oprávněně Supermanem!!!!
Honza

Pane JV /nebo Jan Vítovec ?/Myslím si že jste jeden z nejlepších odborníků na historii motocyklových závodů, ne-li vůbec nejlepší,ale ty činky nejsou vaše"parketa" a pletete si dva rozdílné sporty dohromady a to Vzpírání a Silový trojboj. Takže Vzpírání je zdvih činky - nad hlavu /třeba ten Alexejev/ dle pravidel, dnes jen  trh a nadhoz./Ta třetí disciplína byl tlak nad hlavu, zrušený před 30 lety/ A již zmíněný Silový trojboj se skládá z dřepu , tlaku v leže na lavici a mrtvého tahu neboli pozvedu. Takže nic se tam nezvedá nad hlavu jako při vzpírání. Tak když jsem napsal,že dřepnu s činkou těžší než 280 kg myslel jsem dřep s činkou za krkem do sedu a následně zvednutí s činkou zpět do stoje s činkou za krkem a tlak na lavici nebo říká se i benč mám přes 190 kg,čili vleže na lavici odeberu činku dotknu se osou hrudníku a vytlačím zpět do napjatých paží. Pokud by bylo potřeba další vysvětlení,stavte se v některém Fitness-centru a podívejte se jak tyto dva cviky vypadají. Třetí disciplínu Mrtvý tah tady nemá cenu rozebírat popis by byl dost dlouhý. ale vytáhnu v něm zády do výšky pasu  305 kilo.Takže nejsem žádný Superman,ale ve svém věku člověk ze solidní kondicí a celkem slušnou silou. Ony jsou světové rekordy ve zmíněných disciplínách Silového trojboje ještě o dost větší! Tolik na vysvětlenou k těm činkám. Nyní bych se zeptal já,kdy jsem jak píšete okřikoval nevinné přispěvovatele? A jaké mé jisté šéfování? Pokud si myslíte,že jsem provedl a porušil základy silničních závodů,tak mi to už promiňte, je to už nějaký čas a naštěstí se nic nestalo! Samozřejmě souhlasím s vámi,že to byla klukovina,ale byl to fajn zážitek a nelituji toho. Ve sportu kde jsem celkem dost významný funkcionář se snažím řešit  problémy spravedlivě a nezaujatě a mám v tomto ohledu čisté svědomí. Anarchii v našem sportu nemáme, je to kolektivní sport a to by bylo hodně špatné. Motorky mám rád asi ze všech sportů nejvíc a to nejen silnici i když tu určitě nejvíc. Takže,pokud jste to dočetl až sem, děkuji vám za pozornost a snad jsem vysvětlil co bylo třeba.  Ať se vám daří!  P.

99

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

pavel 50: tak se tak probírám výsledky MMCR z Brna a tam jely např.
supersporty, superbiky, sst 600 i 1000 a obě volné 10 kol
125 GP 8 kol
125 SSP 7 kol

délka okruhu je cca 5,4 km

takže zatáčky ve srovnání s brnem zas tak špatné nejsou, co se délky závodů týká

blíže viz zde:
http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=422037

i když vrácení počtu kol na úroveň cca před 2 či 3 lety by možná bylo dobré (tj. plus jedno kolo)

100

Re: Aktuality 300 ZGH 2009

nechtěl jsem zasahovat do odborné diskuze, protože já o pořádání závodů , o podmínkách a o jezdcích nic nevím
ale dovolím si napsat toto

Železník napsal některé důvody
a já uvedu možná ten největší

za předpokladu, že se povýší počet kol některým třídám, bude pak muset některá z tříd, nebo některé z tříd skončit,
protože by se to nevešlo do časového harmonogramu

aby pořadatelé vyhověli co nejvěšímu počtu startujících, co největšímu počtu tříd, je právě toto řešení

pořadatelé se snaží touto formou vyjít vstříc co nejvíce jezdcům, protože víme, že se do Hořic každoročně těší

pokud to někomu nestačí jako pádný argument, pak ať to řeší po svém a do těch blbých Hořic ani nejezdí a ušetří peníze, ušetří čas na jinou aktivitu a ušetří si i nervy