1

Téma: ČTT závod 2009

Vážení příznivci klasických motocyklů. Za 10 minut budou zahájeny treninkové jízdy letošního 18. ročníku ČTT. Počasí se nám vydařilo a máme slunečno, 16°C a do večera by mělo být slunečné počasí. Dnešní treninkový program bude zahájena v 8:40 kategorií B,C,E. Po 20 minutách jízdě bude náusledovat 10 mint přestávka na svoz motocyklů. Další kategorie budou následovat v tomto pořadí H/F,L/V,X/T,U/J,K/R,S/W, Side- M,N,P,Y,Z. Polední přestávka bude v 13:00 do 13:30. Budeme se snažit dodržet časový plán. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemné zažitky

2

Re: ČTT závod 2009

Po včerejším deštivém závěru tréninků kdy jsme museli druhý trénink SIDE přesunout na dnešní ráno, se počasí snad konečně umoudřilo. Momentálně nad hořickou tratí svítí slunce a doufáme, že to vydrží až do konce závodů. Po slavnostním zahájení, které právě probíhá bude odstartována v 8.40 hodin první kategorie. Přestávka je plánována na 12.30 hodin, kdy bude probíhat vyhlášení prvních odjetých závodů. Odpolední závodní program začne ve 13.30 hodin a plánované ukončení je v 17.00 hodin, kdy bude opět probíhat vyhlášení nejlepších jezdců odpoledních závodních jízd. Přejeme Vám příjemné zážitky a těšíme se na Vaši návštěvu.

3

Re: ČTT závod 2009

Prý včera na Gothardě přistával vrtulník. Souviselo to se závody?


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

4

Re: ČTT závod 2009

maty napsal:

Prý včera na Gothardě přistával vrtulník. Souviselo to se závody?

To byl jenom vyhlídkový let.

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

5

Re: ČTT závod 2009

To se mi ulevilo. Přeji Vám, aby to letos vyšlo jak nejlépe může (po těch pár "smolných" letech).

6

Re: ČTT závod 2009

No ono to se závody souviselo, ale nakonec to prý nebylo až tak vážné....

7

Re: ČTT závod 2009

Tak bohužel mé přání nebylo vyslyšeno. :-( Upřímnou soustrast rodině a všem nebližším.

8

Re: ČTT závod 2009

Na základě rozhodnutí Jury byly výsledky závodních jízd ČTT 2009 anulovány.

9

Re: ČTT závod 2009

Zdrawim wás...prosím nemohli by jste mi podrobně napsat co se dnes 7.6.2009 odehrálo na trati za nehodu a ve kterých místech. Závod byl ukončen a my newěděli co se stalo za tragédii. My byli na Dachowech a neměli jsme ani ponětí o něcem. Teď nám to wrtá hlawou a dumáme nad tím. Předem děkuji za odpověď.

10

Re: ČTT závod 2009

Tak to je malér! Proč zrovna Hořice mají takovou smůlu? Že se ukončily závody po té tragedii zcela chápu,ale proč byly všechny výsledky anulovány,když byly skoro odjeté to tedy nechápu!
Pro Kwaka - Přečti si zprávy na Novinkách na internetu a bude ti to jasné!

11

Re: ČTT závod 2009

v posledním kole závodu kategorie J, K začalo lokálně pršet v prostoru u startu  většina trati byla prý v té chvíli suchá  u výjezdu z Kudrnáčky se smekl motocykl J91 s rakouským jezdcem Richardem Hubingerem a letěl v plné rychlosti do srázu kde motocykl vymrštil závodníka do balíku  odtud upadl bezvládně na silnici 30-ti minutová resuscitace byla zbytečná závodník podlehl na místě čest jeho památce

12

Re: ČTT závod 2009

Tak to je smutné :-( čest jeho pamatce.....

13

Re: ČTT závod 2009

Ještě bych se chtěla zeptat? : Spychala Sabine zkončila opravdu první........


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

14

Re: ČTT závod 2009

ano byla první

kwak napsal:

Ještě bych se chtěla zeptat? : Spychala Sabine zkončila opravdu první........

15

Re: ČTT závod 2009

Tak to je boží.....já jí to tak děsně přála a když jsem to slyšela uplně mi naskočily slzy radostí.....upe jí obdivuju...

16

Re: ČTT závod 2009

Doufejme, že i Richard Hubinger se dočká svého pomníčku. Moc bych si to přál.

17

Re: ČTT závod 2009

Já si myslim že ano...bylo by docela divné zapomenout na tak skvělého jezdce jako byl on....nejde mi však dohlavy proč zrovna tam....ta zatáčka se mi moc nebezpečná nezdá.....kdyby se to stalo v zatáčce na Lošance nebo na Lukaveckém vracáku tak neřeknu tam je to teda jako fakt nebezpečné, ale že zrovna v kudrnáčově.....=(....je to smutný.......

18

Re: ČTT závod 2009

Taky se mi nikdy nezdála nijak nebezpečná, pamatuju jak jsme tam kdysi sedávali na výjezdu na stráni, občas si tam někdo sice vyjel udělat motokrosovou vložku, ale nic vážnějšího se tam nestalo.
Za to teď, brrr, přestává se mi tam líbit...
IMHO ale nezpůsobuje problémy ani tak Kudrnáčovka, jako ta první levá z lesa u pejskařů, jede se z lesa do světla, ze sucha do mokra.... sad

Naposledy upravil: Demon3 (08.06.2009 16:58:20)

Take It Easy !!!

19

Re: ČTT závod 2009

pro Demon3: Tak to mas pravdu....když sem procházela v sobotu tratí tak sem to viděla.....ale vždyť ta Kudrnáčovka je skoro na rovině....prosstě to nechápu....stejně jako Zachovalovi.....to jsem bohužel taky nepochopila jak se to mohlo stát.....=-(

20

Re: ČTT závod 2009

kwak Tak kudrnáčovka je nebezpečná hlavně kvůli tomu, že se tam jede hrozně rychle. Nepadá se tam až tak často ale když už k tomu dojde je to dost o hubu. Ten vracák jak píšeš, tam se zase padá často ale jezdci tam jedou pomalu tak to jsou většinou lehký pády.

21

Re: ČTT závod 2009

pro Tomy : to zas jako jo ....ale jak si mysliš že to bylo se Zachovalovejma?

22

Re: ČTT závod 2009

kwak  Já už bych tady Zachovalovi nerozmazával.

23

Re: ČTT závod 2009

čauky Tomy,máš naprostou pravdu,nechte je spát.Jinak oficiální  vyjádření k jejich havarii najdeš někde tady na foru.Myslím,že to bylo už v lonském roce.Stačí zalistovat.

24

Re: ČTT závod 2009

njn...

25

Re: ČTT závod 2009

pavel 50: výsledky byly anulovány (pokud jsem to správně pochopil) proto, že se pak hodnotí celkový vítěz v pravidelnosti napříč všemi třídami, a tudíž třídy, které svůj závod neodjeli, by měli o jeden závod méně a tedy by byly znevýhodněny vůči ostatním