Jít do obsahu fóra

Automoto Klub v AČR Hořice

Diskusní fórum AMK Hořice

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty




Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

174

REPORTÁŽ  a FOTOGALERIE z letošní ULSTER GRAND PRIX

173

Pokud máte zájem sledovat další počínání Michal Dokoupila v irském šampionátu na přírodních tratích, nejnovější informace jsou tradičně pro vás připraveny na roadracing fóru

Už jsi viděl video po Indiánově historicky prvním vítězství na irské půdě? Jestli ne, můžeš to hned NAPRAVIT

172

Průběžné pořadí mistráčku na přírodních tratích můžete shlédnout TADY

171

SBĚRATELÉ!!!
Nabízím k výměně či případnému prodeji různé sběratelské materiály z motocyklových závodů - autogramy, DVD, zahraniční i naše knihy, časopisy, programy, fotky, autogramkarty, odznaky, nášivky... atd. Jsou to věci ohledně závodů Tourist Trophy, North West 200, Ulster Grand Prix, British Superbike, World Superbike, Moto GP.  Zájemci mě mohou kontaktovat na e-mailu  feigl@post.cz


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

170

FF napsal:

Letošní North West 200 se jako oslava 80-tých narozenin tohoto závodu moc nevyvedl. Bohužel jeden mrtvý a jeden dosud v kritickém stavu v nemocnici. Pri závodech řada havárií a červené vlajky a krácení závodů. Z důvodu špatného počasí pak byly dokonce dva poslední závopdy zcela zrušena. Přesto však v tom co se odjelo předváděli jezdci skvělou podívanou. V depu jsou to naprosto obyčejní bezva kluci, v závodech neskuteční střelci. Smekám. Přivezl jsem si DVD NW200 z loňského roku a je to prostě paráda co je tam k vidění. Určitě objednám i letošní. NW200 a TT jsou takové moje srdeční záležitosti...

Vítám tě doma.
Bohužel ty špatné zprávy už doputovaly i sem....
Zato Zatáčky byly asi nejlepší za posledních dvacet let!

169

Letošní North West 200 se jako oslava 80-tých narozenin tohoto závodu moc nevyvedl. Bohužel jeden mrtvý a jeden dosud v kritickém stavu v nemocnici. Pri závodech řada havárií a červené vlajky a krácení závodů. Z důvodu špatného počasí pak byly dokonce dva poslední závopdy zcela zrušena. Přesto však v tom co se odjelo předváděli jezdci skvělou podívanou. V depu jsou to naprosto obyčejní bezva kluci, v závodech neskuteční střelci. Smekám. Přivezl jsem si DVD NW200 z loňského roku a je to prostě paráda co je tam k vidění. Určitě objednám i letošní. NW200 a TT jsou takové moje srdeční záležitosti...

168

Pokud chceš sledovat další dění na North West, klikni na http://www.roadracing.webnode.cz/news/north-west-200/

167

LIVE první trénink NORTH WEST 200 http://www.bbc.co.uk/northernireland/nw200/


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

166

FF napsal:

Vítám tě doma z Irska wusa. Já tam pro změnu odlétám v neděli na North West 200. Jo a moc hezkej irskej report na tvých stránkách. Umím si to úplně živě představit. Paráda.

Tak to nakonec s letenkama klaplo?
V Portrushi jsem se byl podívat taky, dokonce i v legendárním Armoy, odkud pochází celá slavná Armoy Armada. Když jsem porovnával místní uličky s filmem Road racers, tak musím říct, že se tam skoro nic nezměnilo. Vlastně jo, přibyl tam parčík s památníkem jako vzpomínka na všechny členy Armoy Armady. O tom se určitě taky dočtete....

Nezapomeň tam pozdravovat všechny ty blázny a nadšence ! Když pánbůh dá, možná se tam v srpnu vydám na UGP...

165

Vítám tě doma z Irska wusa. Já tam pro změnu odlétám v neděli na North West 200. Jo a moc hezkej irskej report na tvých stránkách. Umím si to úplně živě představit. Paráda.

164

Hurá,ale dávej nám to po malejch dávkách,at nám to vydrží dlouho

163

Ahoj všem doma.
V neděli jsem se vrátil z báječné týdení cesty do Severního Irska. Byl to naprosto famózní týden, ve kterém jsem se osobně setkal s mnoha ostrovními jezdci, fanoušky a kamarády, pokecal s legendami a procestoval mnoho nádherných míst. Navštívil jsem legendární severoirská města, viděl jsem "naživo" sedm irských roadracingových okruhů včetně závodů na dvou z nich.
Zážitky z cest, ze setkání se zajímavými lidmi a pořízené fotografie budu postupně dávat na www.roadracing.webnode.cz a do fóra na týchž stránkách. Pokud tedy chcete alespoň trochu nasát ostrovní atmosféru, víte kam juknout.

162

Ve čtvrtek večer odlétám do Severního Irska, abych tam viděl dva úvodní závody letošní sezóny na irské půdě. V pátek a v sobotu (24. a 25.dubna) se jede Cookstown100 a následující víkend (1. a 2.května) pak Tandragee100. Doufám, že budu mít dostatek času, abych vám od tamtud mohl přinést první dojmy a třeba i nějaké ty fotografie. Takže pokud budete mít zájem, sledujte www.roadracing.webnode.cz , včetně fóra (roadracing.webnode).
Zatím čau. wusa

161

U Nortonů už jsou přípravy na sezónu v plném proudu http://www.evisor.tv/tv/hersteller/ist- … e-8335.htm

160

Po malé ochutnávce na vzdáleném Novém Zélandu se nadcházející víkend naplno rozeběhne roadracingová sezóna v Evropě. Prvním evropským závodem je tradičně Ian Watson Spring Cup, který se jezdí v anglickém Scarborough. Ano 19. dubna všechno vypukne !
http://www.roadracing.webnode.cz/news/n … -na-dvere/