126

Re: Czech TT 2008

Jen k chystanému rozloučení se Zachovalovými. Po loňských zkušenostech z pohřbu Pepy Šandery bych navrhoval hromadnou písemnou kondolaci zůčastněných. Je samozřejmé že každý chce vyjádřit pozůstalým svojí soustrast, ale zástupy kondolujících byly pro pozůstalé nekonečné. Nikomu tento návrh nechci vyvracovat, ale byl jem účastníkem lonského poahřbu.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

127

Re: Czech TT 2008

Na toto téma jsem se zúčastnil fóra na www.tn.cz. A musím vám lidičky říct ?TO JE HNUS VELEBNOSTI?. To jak dokáží někteří retardovaní jedinci ubližovat lidem, které v životě nepotkali a neznali je opravdu moc smutné. Musím přiznat, že Marušku jsem moc neznal
ale Ilju si uchovám ve vzpomínkách asi takto: v sobotu odpoledne k nám přinesl utržený
výfuk. Než jsem ho zavařil, Ilja si zapálil fajfku, vtipkoval a přes rameno mi nenápadně
nakukoval jestli to opravdu dělám poctivě. Pod rypáček mi voněl dýmkový tabák, prostě taková práce musí člověka bavit. Dnes ve 14.00 mají pohřeb. Kdo jste je znali vzpomeňte. ČEST JEJICH PAMÁTCE

128

Re: Czech TT 2008

Pomníček je dobrý nápad ale kam sním. Ve Stašově esíčku by to byla další překážka v blízkosti tratě. A hlavně při závodech kdy na ně příjde vzpomenout nejvíc lidí by byl obalený pytlema????? U kapličky mi to připadne hodně zastrčený od středu dění. V kempu
by to bylo ideální, hezky všem na očích. Mám ale obavu aby nakonec pomník neskončil, jako atrakce pro děti rekreantů. Na zvážení nabízím ještě jednu variantu. Celkem živě si dokážu představit na budově AMK plastiku nebo hezkou pamětní desku. Vy už si s tím Láďo určitě poradíte.

Naposledy upravil: hynek87 (27.06.2008 09:26:24)

129

Re: Czech TT 2008

NoriHaga: Já tomu kroku rodiny možná rozumím. Spousta motorkařů jsou bohužel paka, neumí uvažovat pokud jsou ve větší skupině. Je to vidět jak v kempech při závodech, tak i neustále na silnici :-(

130

Re: Czech TT 2008

Larry: Nechces, uz toto forum zrusit?? A nechat zavodníky vklidu vtom motocyklovém nebi...........

131

Re: Czech TT 2008

stepa
sám vidíš, že tady byly všechny příspěvky velmi citlivé a k věci
a že mohou oba dva v klidu odpočívat

132

Re: Czech TT 2008

Ahoj Larry zdravím Tě, prosím Tě je už založeno bankovní konto???

Ingredients of Motorcycle: Truth...Tradition...Rebellion...Blood...Sweat...Tears.

133

Re: Czech TT 2008

ahoj Larry, prosím tě u nás už kolují zprávy,že mladej Civín zemřel. Můžeš sem napsat, jak to s ním vypadá, že to není pravda? Díky

134

Re: Czech TT 2008

cože????????????????
minulý víkend byl ve Dvoře na závodech
a kdyby měl na čem, tak by i jel

Naposledy upravil: Larry.AMK (01.07.2008 09:26:29)

135

Re: Czech TT 2008

tak díky Larry za info. Mysleli jsme si, že je to fáma,ale ještě jsme vykulený z Ilji a Marušky, že jsem se musela zeptat. Fakt díky moc.

136

Re: Czech TT 2008

Sakra to je ale pěkně blbá fáma sad Byl jsem ve Dvoře celý víkend a myslím že kdyby to byla pravda, tak by starý Civím jistě tak perfektně závody nekomentoval.Víkend byl fakt super smile

137

Re: Czech TT 2008

Zdravim.... muzu mit takovej technickej dotaz?? big_smile   chtel bych navrhnout par zmen ktery by byly v uzitku...

138

Re: Czech TT 2008

1.   treba na rovince ( start,cil) bych udal nakej ukazatel ktery meri okamzitou rychlost na te rovince!
2.   komentator kdyz mluvi a jedou okolo motorky tak je hovno slyset
3.   jak jednotlivy zavodnici zajizdeji do depa do toho kopecku tak nwm proc tam poustite lidi i kdyz zrovna nejedou pak tam akorat musite pul hodiny piskat na pistalky at se uhnou(lidi)
4.   nechapal jsem tendle rok CTT start..   nejdriv jste je meli pustiti do zavedeciho kola a pak aby se srovnali byly v tom zmatky a ani sami zavodnici nevedeli co se deje...

  dekuji za odpoved

139

Re: Czech TT 2008

Tak jak se říká o někom , že už tady není, tak prý bude dlouho žít, takže je to pro mladého C. dobrá zpráva..
To Parek-88 : Tady jsi na fóru , tady můžeš vznášet dotazy a připomínky dle chuti (tedy pokud nejsou nemravné nebo urážející tongue ) , takže se klidně pochlub......

140

Re: Czech TT 2008

Tak než jsem to "vypotil" tak ty už  si to napsal , ale odpověď nechám povolanějším tongue......(ten radar na cílovce by mohla být docela švanda smile ...)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

141

Re: Czech TT 2008

Jirka 97 napsal:

.....(ten radar na cílovce by mohla být docela švanda smile ...)

že by se pak třeba někdy v červenci jako našel pokořitel jo? to už nás pak asi budou střílet i když budeme motorku třeba jenom tlačit

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

142

Re: Czech TT 2008

U nás to při závodech někdy meřili ,,měšťáci". Aspoň někdy byli užiteční...

143

Re: Czech TT 2008

1. Za věží stejně vždycky parkuje policejní Passat s bradavicí, takže v tom bych problém neviděl (jen aby pak při dalším průjezdu rovnou nerozdávali bločky...)
2. To je sice pravda, ale jak to chceš řešit ? Jedině, že by komentátor mluvil až když závodníci zajedou do depa, protože jinak jsou vždycky na nějakém úseku motorky a není slyšet.
3. Na výjezdu stojí spousta diváků v průběhu závodu i mimo něj a dostat je odtamtud není až taková sranda jak si možná myslíš
4. Závodníci "neví" každý rok ať už se startuje jakkoliv, protože něco jako sportovní řády a základní ustanovení je pro většinu z nich španělská vesnice. Tohle v Hořicích nevyřešíme i přestože se samozřejmě konají rozpravy s jezdci...

Take It Easy !!!

144

Re: Czech TT 2008

odpovím ti i já, ale podobně jako Demon, kterej situaci zná

1.měření rychlosti...možný by to bylo..ne přes policajty
2.letos jsem komentoval ČTT..a vždy jsem se snažil nemluvit, když byl u věže největší kravál...ale je také nutné pamatovat a myslet na ostatní diváky, kteří jsou po okruhu a chtějí vědět co se děje..a pak jsou NUTNĚ informace i pro traťáky
pak to co tady kritizuješ, že je hovno slyšet, to by mohli řici všichni kolem tratě, protože v momentě, kdy mluví někdo do rozhlasu, zrovna někdo jede kolem
3.na výjezd z tratě...je to věc ukázněnost diváků..Demon tam slouží, řekne ti to nejlíp
4.co se startu týká...
startovalo se vždy s motorem v klidu, byl ale pronblém u starších jezdců s roztlačením a pomoc někoho byla dosti nebezepečná
tedy dnes se po dohodě s jezdci šlo na start s motorem v chodu
vysvětlení procesu startu a další náležitosti, jsou jezdcům oznamovány na rozpravě, která bývá vždy v neděli hned ráno na bráně u depa..nevím, jak tomu bylo letos, nebyl jsem tam u toho

145

Re: Czech TT 2008

To wusa : že by se pak třeba někdy v červenci jako našel pokořitel jo? to už nás pak asi budou střílet i když budeme motorku třeba jenom tlačit.....
....jsem samozřejmě myslel jen při závodech tongue , ale otočené jen pro diváky , aby to jezdce nesvádělo k dodržování předpisů smile

Naposledy upravil: Jirka 97 (03.07.2008 08:58:28)

146

Re: Czech TT 2008

diky za odpovedi ale ten radar nemyslim policejni,proste aby na cili byla nekde umistena informacni tabulka ktera by okamzite ukazala rychlost..  aspon by fandove motosportu videli jak to frcej veterani big_smile D:

147

Re: Czech TT 2008

Taky jsem to s policejnim radarem nemyslel úplně vážně, jen mě napadlo, že on tam ve skutečnosti opravdu bývá... big_smile
Ale jinak to neni špatnej nápad, sice bych si jeden možná mohl půjčit z práce, ale nemáme k němu adekvátní zobrazovač, jen mini displej...

Take It Easy !!!

148

Re: Czech TT 2008

Maruška byla zlatá a moc hodná holka, která chodila navštěvovat naši babičku která bydlí hned baráček vedle nich.Semnou si hrávala když jsem byla ještě malý špunt.Vzpomínáme na ně.stále to bolí

149

Re: Czech TT 2008

a bolet to nepřestane,oba byli moc hodní,je mi pořád smutno

150

Re: Czech TT 2008

Pomníček Zachovalovým

místo bude vzadu u Kapličky, tedy v místě, kde oni vždy trávili své chvíle
bude osloven M.Holanec, aby pomník zhotovil

co se týká peněz
zřejmě nebude nunté sbírkou tyto peníze poshánět

AMK ze svých prostředků a z prostředků kasy města Hořice toto zajistí

tolik asi info, abyste věděli, jak se věci mají