126

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

až teprve nyní jsem poznal s jakým profíkem se zde bavíme
měl bys přijít do Hořic a po nás neschopných to převzít
a takovej sranda podnik jako je 300 ZGH s ubohým rozpočtem 2 mega
bys určitě zvládnul úplně sám..od příprav, přes odšefování a po potlesk zaplněných tribun
včetně řádného ozvučení a programu bez přezdívek

127

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Chtěl bych jenom poznamenat k těm jezdcům s mizernou kodnicí. Mluvil jsem s mnoha jezdci a ti řekli, že na Hořice je naprosté maximum 12 kol protože většinou už kolem 7. kola nemůžou na ruce.
Jenom pro představu jak to v Hořicích vypadá za řidítkama a ne u stánku s pivem.

128

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Larry opravdu máš pocit, že neustálé hrocení situace z tvé strany přispívá k nějaké rozumné diskuzi ?
Určitě máš v lecčems pravdu, ale urážení oponentů ničemu opravdu nepomáhá. :-(

K počtu kol - většina jezdců se ve svých příspěvcích zmínila o 12.kolech, co to zkusit jednou respektovat ? ;-)

Take It Easy !!!

129

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Ahoj,už skoro týden sleduju ten internetový boj mezi Pavlem Novákem a Larrym a nabývám dojmu že Larry jako tiskový mluvčí podává hodně špatný výkon,místo rozumného jednání a argumentů pouze napadá a uráží a zlehčuje i to ME a MS o kterém psal Pavel Novák. Jako by byli schopni něco uspořádat pouze Larry a spol. Přitom se mi zdá že to P.Novák myslel dobře a že mu na Hořickém závodu záleží jinak by to asi nepsal a některé jeho návrhy byly dobré. Larry ale opravdu uráží oponenty jak psal Demon 3 a to ničemu opravdu nepomáhá. A Larry nezlob se,já to s tou Červenou karkulkou myslel z legrace já jsem to už nemohl to tvé bědování vydržet,jako tiskový mluvčí bys měl být lepší diplomat a když se ti něčí názor nelíbí tak argumentovat něčím lepším než napadat své oponenty stylem ,,měl bys to od nás neschopných převzít,určitě bys to zvládnul úplně sám,po potlesk zaplněných tribun atd. A ten nefunkční rozhlas co jsi o něm mluvil jako o maličkosti,s tím nesouhlasím ani já,je to hodně vážný nedostatek on ten rozhlas je jediné spojení co máte s diváky. Takže Larry méně zloby a více diplomacie. Jarda

130

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

ano Larry uráží oponenty, jak jinak
pokud je pro vás moje ironie urážkou....
jsem jediný kdo se do diskuze za AMK postaví


hlavně že oponenti neurážejí všechny ostatní

131

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

při přípravách závodů, které probíhají již od ledna v každém roce SAMOZŘEJMĚ hledáme chyby, které se vyskytly
SAMOZŘEJMĚ že hledáme nápravu a NEJSME samolibě zahleděni do své práce

snažil jsem se tady napsat to, co je v přípravě obsaženo
vypíchl jsem jen to podstatné, nemluvil jsem o problémech, které se vyskytují

jenom těžko písemně vyjádřit , kolik věcí a věciček se muí neustále řešit

pokud tady někdo upozroňuje na chyby, není to pro nás nic nového, víme o nich

nevím proč má slova někdo chápe, jako moje slova nějakého nasrání , nebo uražené ješitnosti

pouze reaguji na příspěvky, abych vysvětlil, jak se věci mají
a pokud vám to někomu připadá, jako že se mi nic nemůže říct, zrovna totéž si mohu myslet já o vás, že neumíte přijmout moji odpověď...

nejsem konfliktní..POUZE a JENOM tu hájím práci těch několika dobrovolníků
a pak se snažím konkrétními příklady ukázat , že kritika ano, ale ne s invektivami
zrovna tak je já vnímám od některých z vás

přezdívky v programu, považuji za invektivu...
vím že se to spoustě jiných líbí a tady to jeden či dva odsuzují

pokud se bavíme o tom, jaké třídy ano a jaké ne
zda sloučit tu nebo onu třídu
nebo sestavit plán závodu tak nebo tak
je to VŽDY veliké dilema

už tady sami vidíte, nebo i na serveru MOTORKARI, kde se o tom také diskutuje, že jakmile se dá nějaký návrh, IHNED se někdo najde , kdo řve, že je tak to špatně

ať už to je zrušení warm-upu...ať už to je posun nad 600 dříve...ať už to je sloučení 125+SSP125+250..nebo sloučení nebo nesloučení tříd Klasik

ač přijdeme s čímkoliv, VŽDY se někdo najde , kdo řve, že je to blbost
pak je to hledání kompromisů

závody připravujeme v tomto složení už nějaký ten rok...
a určitě dost dobře víme, co a jak
co lze a co nelze
nejsme splepí ani hluší a dobře se při závodech díváme
a pak, veškeré problémy chodí stejně přes nás, takže o nich moc dobře víme

ani při nejlepší vůli nelze dosáhnout 100% spokojenosti všech..tedy ani nás samotných

prioritou VŽDY zůstane BEZPEČNOST jezdců a diváků
jsme omezeni finančně
takže raději pustíme peníze na doktory, sanitky, sítě, materiál na balíky, než na ozvučení
ale to neznamená, že nám to je jedno, že někde není slyšet
odpovědní lidí za rozhlas se s tím už roky trápí, není to pouze věc amplionů, ale ztrát ve vedení

sami vidíte, že nejsem proti jakékoliv diskuzi a snažím se reagovat na příspěvky
dávám sem i interní věci z jednání Rady AMK
snažím se o transparentnost

a zcela jistě se hlasem "z lidu" zabýváme a uvádíme i v život
často se na schůzích probírá..že se lidem nelíbilo to či ono

a podle toho se už také změnily věci
ale co člověk, to jiný názor

132

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Larry , máte (všichni pořadatelé !! ) naše sympatie , píšeš to naprosto jasně , tak snad už ti "remcalové" přestanou rýpat a bude se , když tak , diskutovat o počtu a pořadí tříd , a ostatní jako obvykle necháme na vás tongue , držím palce a už se těším na další pěkný zážitek na TT smile , počasí je tentokrát objednáno parádní !!

133

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

a ješte pozn.

důkazem, že chceme diskuzi
že chceme slyšet názory
že chceme informovat

budiž toto FORUM, které jsem založil z vlastní iniciativy

můžete takto diskutovat i s Brnem? Mostem?? nebo jinými okruhy???
asi těžko

takže to taky mohlo být tak, že nebude žádný FORUM, žádn? info

ale je to tak, že FORUM tady je

Naposledy upravil: Larry.AMK (30.05.2008 10:39:53)


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

134

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Jirka 97 napsal:

Larry , máte (všichni pořadatelé !! ) naše sympatie...

A hele, národní fronta se ozvala... wink
Děkuji že mám Vaše sympatie a slibuji, že ve svém úsilí nepolevím !
Ach jo...

Take It Easy !!!

135

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

pro tebe  demone..kopie tvého příspěvku

Larry opravdu máš pocit, že neustálé hrocení situace z tvé strany přispívá k nějaké rozumné diskuzi ?
Určitě máš v lecčems pravdu, ale urážení oponentů ničemu opravdu nepomáhá. :-(


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

136

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Demon3 napsal:
Jirka 97 napsal:

Larry , máte (všichni pořadatelé !! ) naše sympatie...

A hele, národní fronta se ozvala... wink
Děkuji že mám Vaše sympatie a slibuji, že ve svém úsilí nepolevím !
Ach jo...

Ach jo , s frontou dej pokoj , rejpeš pěkně smile , ale i to k fóru patří , mě akorát štvou některé invektivy , když za ta léta letoucí , pokteré do Hořic jezdím , vidím neustálé vylepšování . A z pohledu diváka se to strašně lehce kritizuje...Takže ještě jednou dík všem dobrovolníkům a opravdu ve svém usilí nepolev tongue , hned na TT se o tom chci přesvědčit smile

Naposledy upravil: Jirka 97 (30.05.2008 11:10:17)

137

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

vymakaná mapa od p.Nečesaného..jinak člena KČT Hořice
http://img71.imageshack.us/img71/1986/300zghmapajh5.jpg

Naposledy upravil: Larry.AMK (30.05.2008 11:34:44)

138

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

něco pro ty, co mají 300 ZGH rádi i s jejími nedostaky

http://auto.idnes.cz/foto.asp?c=A080529 … mp;strana=

139

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Mám takový dotaz jen tak pro zajímavost. K čemu slouží nebo sloužila ta strážní zelená budka nad vodojemem?

140

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Slyšel jsem, že tam kdysi býval druhý komentátor, ale zas takový pamětník nejsem... smile

Take It Easy !!!

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 684

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/a/amkhorice/data/www/www/forum/include/parser.php on line 738

141

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

L&B napsal:

Mám takový dotaz jen tak pro zajímavost. K čemu slouží nebo sloužila ta strážní zelená budka nad vodojemem?

Ve zlaté době Hořických Zatáček, tedy v 70. letech sloužila budka pro druhého komentátora, který v průběhu závodu hlásil pořadí a další zajímavosti právě U vodojemu. Bylo to hodně akční a napínavé...

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

142

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Z budky to televize nepřenášela nikdy, ale kamery byly na naší trati v letech 1969 a 1973. V roce 1973 byla ve stejném termínu i hořická pouť a komentátorem byl legendární Franta Šťastný, který seděl v karoserii z Robura na konci výjezdu z depa.... V tom roce zvítězil ve 250 a 350 neuvěřitelńý Švéd Roland Nilsson, když nerychlejším mužem ze soboty byl Borje Nielsen z Dánska. Poslední závod 250cc jsem sledoval z TV, někdy ve třetím nebo čtvrtém kole měl Nielsen poruchu a v Urbancově esíčku ho dojel Nilsson, esko projeli vedle sebe a něco si povídali, pak Nilsson poklepal Nielsenovi po rameni a jel si pro svůj double.
Roland Nilsson byl jedním ze tří pilotů. kteří při svém prvním startu v Hořicích zvítězili....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

143

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

to lulu : rádo se stalo, ale čtyřikrát mi děkovat nemusíš :-)

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

144

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

v roce 1979 v přimém přenosu České televize vyhral MEZINÁRODNÍ 350 Honza Bartůněk na JAWĚ 350 ,byla to ale JAWA vyrobená panem Chalupníkem.druhý byl Bernd Tüngental Yamaha.

145

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

v roce 1979 v přimém přenosu České televize vyhral MEZINÁRODNÍ 350 Honza Bartůněk na JAWĚ 350 ,byla to ale JAWA vyrobená panem Chalupníkem.druhý byl Bernd Tüngental Yamaha.

146

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Nechci rejpat, ale čtrnáct dní po závodech je dost dlouhá doba na to, aby tady někde byly k vidění oficiální výsledky všech tříd.....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

147

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Taky nechci rejpat, ale spíš než tady na fóru by měly být na páteřních stránkách (tady na fóru někde jsou).
Ale když tam nejsou ani výsledky posledních tří ročníků, tak co by jsme chtěli. Webmaster asi emigroval... smile
Jinak páteřní stránka má sice pěknou grafiku, ale rozhodně nepatří mezi user friendly a je poněkud nepřehledná.

Take It Easy !!!

148

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

když se ty stránky dělaly, tak jsem měl zpracovat překlad do NJ a AJ (nevím na kolik zdařilý, nejsem profi překladatel) chtěl jsem po tom tvůrci, aby udělal přesnou kopii stránek v jazykových mutacích, ale asi to pro něho bylo moc práce, takže to nechal tak, jak to je nyní

měl jsem i nějaké poznámky k obsahu a struktuře stránek, ale borec prý neměl moc času, stránky bylo potřeba spustit rychle, takže se rozhodlo takhle, a to s tím, že až bude čas tak se možná ještě doplní

no taky si osobně myslím, že obsah by měl být na hlavních stránkách, ale bylo mi řečeno, že stačí forum, kde bude všechno

no a k těm výsledkům, lze to udělat taky takhle, alespoň něco:
http://www.autoklub.cz/show.php?page=ac … amp;asoc=3

no a jinak, je to jako u všeho, kvalita odpovídá ceně

149

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

Jo jo, už jsem to tady našel.
Stejně si myslím, že takhle slavnej závod, by o svoji skvělou a dlouhou historii měl víc dbát. Plně chápu, co tady píše dj (prachy, prachy...), ale .....

Jezdím tak rychle, jak rychle lítá můj anděl strážný cool
SUZUKI GSX-R 750 K7

150

Re: Jaké byly 300 ZGH 2008

rád to někomu předám
nemá víc času
můžete se přihlásit
a web dodělat podle vašich představ
a Forum třeba i smazat